Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

VELIKI PREVARANT LAZNI PROFILI

Beograd, ovde je nikilauda, na sajtu..a izgleda da ima jos neki profil...
2018 10 18
ovo mene kosta 4000 din. dno kazu obucari pocepano nije rasijeno i ne moze se ni usiti nema za sta da se uhvati, ni reci da ima ogrebotinu a kamoli celo dno koje se raspalo, to je clanica naseg sajta..
2018 10 18
Strasno molim te napisi mi u poruci njeno ime i prezime, bas se bojim takvih stvari
2018 10 18
Ne to nije dozvoljeno, zao mi je ali ce negativnu dobiti cim vidim ce raci administratori i jos neko..pozdrav.
2018 10 18
Dok Vi odlucite da joj ostavite negativnu ,ona ce prevariti jos njih (ako vec nije , vidim da je dosta njenih artikala oznaceno kao prodato ) . Ako sebe cuvate od osvetnicke negativne (koja ce svakako biti izbrisana ) ,onda nije bas fer od Vas .
2018 10 18
Slazem se, ne znam zasto ne ostavite negativnu???
2018 10 18
Pa ta clanica od 10 “ navodno prodatih stvari “ nema nijedan utisak. Neverovatno , pa vidi se da je prevarant
2018 10 18
Da, na zalost ona navodo 26 predmeta na krpice a 11 prodatih a nijedan utisak a ja naivna budala, i nista nisam uradila ona se sa mnom prepucava na viber, blokirala sam je sad trazi nagodbu ovde na poruke, a ja se plasim da mi opet ne uvali pocepo nesto i da me opet obmane..ne znam sta da radim, stvrno me izludela.Hvala na javljanju.
2018 10 19
HOcu stavicu joj negativnu to sam joj i napisala ali sve ocekujem odgovor admina, reko da bude po nekim pravilima ovog sajta, valjda neko stiti ove ovolike clanove i ne moze da svako radi sta mu se prohte i da uvaljuje pocepane torbe ili stvari, postoji valjda neka regulativa. Evo sta sam napisala doticnoj, poslacu vam da ceo sajt vidi poruku, ja nemam sta da krijem.. mildinovic Ne pretim ja vama trazim svoj novac nazad, imate moj tekuci vratite mi novac ja cu vama torbu koja je pocepa ne rasivena, jer su je sada odneli kod lokalnog obucara, TORBA JE POCEPANA a kostala me je 4000 din. Kasnije idem kod postara da sa njim popricam jer kesa nije bila ni ogrebana a vi na viber tvrdite da je mozda prilikom transporta, navodim cinjenice i imam sve dokaze i izdov iz banke, tako da je najpstenije da vi nemi ne vratite novac ja vama torbu.Jos u toku dana da resimo ovo.A negativnu cete dobiti od mene sigurno da ne bi nasamarili druge clanice, samo cekam odgovore administaratora. Ja cu tako a vi kako mislite da treba.
2018 10 19
Ne ulazim u očiglednu situaciju ovde i nadam se da će se pozitivno rešiti, ali ako je za utehu Vama ili prodavcu, Mona daje garanciju 2 god. na njihove proizvode uz račun i torba se može popraviti ili zameniti (ukoliko je nemoguća popravka). Potreban je doduše račun, za razliku od Manuala koji daje doživotnu garanciju i moguća je popravka i bez računa.
2018 10 19
Ne znam opet sta cekas sa negativnom, ona vara ovog trenutka jos ljudi. Totalna nesolidarnost!!!
2018 10 19
Ma jesam stavila sam joj negativnu, da ne bi jos nekog prevarila..
2018 10 19
Ne znam sta da radim, jednoj zeni sam poslala paket garderobe, i ona vec cetvrti dan ne odgovara na poruke, a vidim da je ulazila na sajt. Stvarno neodgovorno..
2018 10 23
Hej Linda cao, joj bas bzv jos jedan dan ima fore, mozda ce uzeti, jel ima dosta pozitivnih?
2018 10 24
Nisu vam tražili gaćice,ali da ih prvo nosite? Ima i toga.
2018 12 02
1 2 ... 9 10 11 12