Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nemarnost pojedinih clanica

Bacam hejt na sve clanice zajedno sa njihovim stvarima koje ne zele da napisu mere neke stvari kad ih lepo pitam 😤😤😤 Ne trazim puno, samo duzinu. Cemu ta mrzovolja ne razumem, samo odbijaju kupce od sebe. Morala sam ovo da napisem u afektu 😂 ali zaista je pocelo da me iritira takvo ponasanje. To se odnosi i na bilo kakvu vrstu informisanja oko stvari.
2017 07 31
Podrzavam
2017 07 31
Slazem se, takvo ponasanje iritira i odbija >:(
2017 07 31
Ili kad ni ne citaju opis predmeta. A sve si to isto vec naveo
2017 07 31
Hahahaa !!Samo ostro :) Strasno :) Nemam komentara..Najbolje da kupite suknju ,pantalone haljinu...sto morate da znate duzinu ako nije navedena !! Nasmejah se slatko ,ne mogu da verujem da neko nece da posalje tako bitnu informaciju ..pa na osnovu cega da kupite drugacije .....Cccccc!!Nemam reci !!!
2017 07 31
Podrzavam i ja. Cekam od jedne clanice mere za sirinu struka vec 2 nedelje. 😃
2017 07 31
Eeeee...ja sam tako jednu cekala poprilicno. Na prvo pitanje mi je odgovorila da obuca nema ostecenja odmah a kada sam zatrazila dodatne slike uz obrazlozenje da zelim da ih kupim vise ke nigde nema. Na kraju sam kupila druge sandale
2017 07 31
Ma nece nikad ni napisati niti poslati slike, to je iskulirano i verovatno prevrnuto ocima kad je vidjena poruka. Bukvalno kada bi mi odgovarala duzina uzela bih odmah tu stvar(a mislim i da mi odg jer je to moj br). I bas sad necu da ponovo saljem poruku izgubila je kupca. A o dodatnim alikama da ne pricam
2017 07 31
Uh ima svasta.. Mene je npr.jedna clanica iscimala da joj slikam 4 sortsa kako stoje i napred i nazad i za svaki da napisem mere. Sve sam to uradila u roku od 15min i napisala mi je posle!dva dana kao "hvala" :))) Bila sam odusevljena 😂😂😂
2017 08 01
Bar se zahvalila,vecina ni to ne uradi. A recite vi meni kako se postaviti u drugoj situaciji. Posaljem poruku da pitam ono sto me interesuje vezano za predmet i naglasim da za pocetak samo pitam a onda se ispostavi da mi nesto vezano za predmet ili nacin slanja ne odgovara. Kulturno u poruci to naglasim i jos kulturnije zahvalim na izdvojenom vremenu,smatrajuci da je komunikacija time gotova jer ne zelim da kupim predmet uz navedene razloge. A clanice bi ipak nastavile konverzaciju sve sa ciljem da mi objasne zasto nisam u pravu. Evo vec par dana gledam u nekoliko takvih poruka i pitam se da li odvovoriti ili ne. Da odgovorim nemam sta vise,a ako ne odgovorim ispascu nekulturna 🤔
2017 08 01
Razumem Vas potpuno. Ja bih opet odgovorila da verujem u sve sto kazu ali da mi zaista neodgovara i tu bi trebalo da se zavrsi konverzacija :)
2017 08 01
Hvala na savetu 😗
2017 08 02