Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim clanice za pomoc

Sa clanicom sa sajta sam se dogovorila za razmenu, paket sam poslala pre 5 dana ona ga je preuzela a meni nije poslala paket. Zvala sam je i ona tvrdi da je paket poslat. Trazila sam da mi slika potvrdu o slanju i od tad joj nema traga. Sta uraditi u ovoj situaciji?
2017 08 01
U pitanju je clanica sa 4 pozitivna utiska.. Na krpice nije ulazila par dana. Imam sve njene podatke, zvala sam je na mobilni i tvrdi da je poslala paket, a posle toga mi se nije javila
2017 08 01
Onda ne znam kako da Vam pomognemo ,jedino da posalje broj posiljke ako je istina to sto govori da je poslala ...A i stiglo bi do sada sigurno.. A to sto se ne javlja mi se ne svidja ... Ako se ne javi i dalje ,objavite profil na forumu i zalepite negativnu sa celim obrazlozenjem ... To je lako i ispravno da uradite ,ali ostaje problem koji ne znam kako cete resiti a to su stvari zbog kojih ste na gubitku samo Vi ...
2017 08 01
Na nekim profilima sam videla da prva salje clanica sa manje utisaka ili prva salje clanica sa manje od npr.10 utisaka, pa mozete i vi tako ubuduce, a u ovom slucaju kao sto kaze icka dajte negativnu ocenu, ako ne stigne paket.
2017 08 02
Verovatno neko ko je vec na crnoj listi. Proveri tamo
2017 08 02
Javite se adminu sa kompletnom prepiskom, mada iz iskustva znamo svi da nije cilj da bude blokirana odmah, vec da dobijete svoju stvar. Zato treba probati sve prethodno.. O kojoj clanici je rec? Da li zivi daleko? A da joj zapretite da cete joj doci kuci ili eksponirati njene licne podatke na forumu? Unapred screen shot-ujte njene predmete s profila, da mozete da je pronadjete i prijavite ako otvori drugi nalog na krpicama
2017 08 02