Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Bubi jesi li ti njoj poslala paket? [:tuzan]
2013 09 22
nisam na svu srecu imam sve u porukama gde tvrdi da mi je poslala postom,potom tvrdi da je poslala aksom i vise se ne javlja...od tada je proslo 15 dana,povremeno ulazi na sajt i zato se bojim da ce ojaditi vise devojaka,mene nije ali nekog sigurno hoce [:vrtoglav]
2013 09 22
Dobro je da nisi ostala ostecena za stvar koju je zelela,nadam se da ce sto vise devojaka videti ovu tvoju objavu,strasno kakvih osoba ima i to one najmizernije kategorije,moj mozak ne moze da shvati kako se takvi ne osecaju lose zbog onoga sto rade ... [:vrtoglav]
2013 09 22
Sada citam sta su devojke ovde pisale i gledam sve te prevarantske profile i onda mi je jos smesnije dok citam odgovor na negativne ocene tog nekog ko je imao obraza da pokrade nekoga... Nisu ljudi svesni sebe. Ili se samo prave ludi. Ja sam ove nedelje imala problem sa jednom devojkom jer sam platila, ona se nije javljala ali je na kraju sve ispalo ok jer je bila u obavezama i frci i opet jeste da sam cekala ali bar ce stici do ponedeljka. Samo moje iskreno misljenje... Nikada vise neceu ZBOG JEFTINIJE postarine placati nesto u napred. [:stidljiv]
2013 10 12
mogla bih ovde svasta da iznesem ali necu...nisam prevrtala ovu temu odavno ali postoji jedna clanica koja je u pravu ovde jer sam imala slicno iskustvo, elem nikome nisam dala negativnu ocenu ali da su neke clanice aljkave iako imaju puno poz. ocenA TACNO JE. preprodavac koji ce ti uvaliti robu po svaku cenu a ti je posle slobodno baci...a ima ih vise..
2013 10 12
Citajuci ove komentare ja mislim da bi najbolje bilo kao na limundu da kada se clan registruje unese svoj maticni broj... Tako je ipak malo sigurnije a posto se na jedan maticni broj moze napraviti samo jedan profil mislim da bi smanjilo broj prevaranata jer ne bi bili u mogucnosti da imaju po 100 laznih profila
2013 11 02
Ekstra, ovde bre prave naloge na mame, tate, pokojne babe... A ko hoce da prevari, uradice to, i to u zakonskoj regulativi da ne bi mogao krivicno da odgovara. Ima ovde clanica sa vise naloga koje vrlo korektno rade, a u svakom zitu prosto moras imati kukolja.
2013 11 02
Ju, sta je bilo??? [:uplasen]
2013 11 04
Joj bebabubica ona koristi tudje slike sa FB,ja licno sam kontaktirala sa devojkom cije su [:sokiran] Srecom neko i pogleda ovu listu pa ne nagrabusi [:stidljiv]
2013 11 17
Ja sam obozavala i patila za cipelicama sa kosturcicima, taman kad sam videla kod ove iste cipelice rekoh, odlicno, jos da su 38, kad ono ispade da su u stvari ISTE te cipele koje me proganjaju u mislima [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 11 17
DzoDzo te cipelice koje je doticna okacila prodaje totalno druga osoba na FB [:vrtoglav]
2013 11 20
Bila je ta devojka prava vlasnica cipelica i ovde, secam se bas tih cipelica, mada malo ljudi moze da ih zaboravi jer su i upadljive i prelepe, i mnogo lepo ufotkane. Svako malo sam isla da ih gledam preko liste zelja, ali nema sile da se setim kako se zvala Onda sam ih izbacila iz liste zelja [:tuzan]
2013 11 20
a sto ne pominjes nigde duks i helanke koje si zadrzala a? obrisala sam stvari jer mi je muka od ovog sajta vise jer konstantno gledam jedne te iste osobe koje su istripovale da su ga one izmislile postavljaju neka pravila, pametuju , ali za njih nema pravila ovde i od kojih nove clanice ovog ustvari jako dosadnog sajta ne mogu ni da promene neku krpu a da ne budu ispljuvane od pobogu ovde tolikih postenih prodavaca divnih, predivnih, preslatkih stvarcica sa trista pozitivnih utisaka...ne moram ni da pominjem ko su te osobe jer su u svakoj temi na forumu i verovatno sede i sad spremno cekaju da se neko ovako ko ja oglasi pa da osuju paljbu po meni i da imaju o cemu da pricaju naredna tri dana....mogao bi sajt da se zove po njima sto da ne...jbt bas mi je zao sto mi se zivot ne svodi na "moje krpice" ....potrudila sam se da ne budem vulgarna i slicno jer ce ova vasa psiho ili sta je vec svakako da mi udari blok jer joj nisam u b..lji al pravo da vam kazem i jebe mi se . ..aj sad laku noc maloumnice . . . .cast izuzecima na ovom sajtu ima mnogo gotivnih devojaka i pozz za njih...
2013 11 20
Kad devojke nazivas maloumnim, bar budi toliko muda*a da kazes njihove nickove.
2013 11 20
hahaahaha pa veca sam muda*a od tebe iako jbg nemam 300 pozituvnih utisaka uuuuu....evo vec se polako pronalaze same ne moram ni da nabrajam zovi ekipicu da me lincujete hahahaahaah
2013 11 20
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 127