Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

velika, ne lazem nikog, ali to da JA SAM LOPOV, KLEPTOMAN i oprostite se od para Sa policijom mogu jedino u popravni dom, mada mene moj ujak nikad ne bi dao tamo jer sam sasvim normalna... sta vam vredi objasnjavati kad ste uplatile prvo postnetom nekom ko nema ni jedan utisak, i sto se videlo da je fake profil... same ste krive ;) da je bio pravi profil, devojka bi sigurno pristala na licno preuzimanje, ili slanje pouzecem, ostalo su izgovori... na greskama se uci.. :) sledeci put pazi da te opet ne zajebem... sreca, to nece biti uskoro jer ujutru u 5 putujem kao sto sam ti vec mozda negde napisala, u Bec, tako da me nema ni pod crnom zemljom.. pozdrav naivne
2013 12 17
Obraz kao djon... Mene zeznula nisi, ali si glupa kao noc, da si se obratila i rekla, ja nemam, dajte mi, nasle bi se neke dobre duse da tu udele, ovako si obican kleptoman. Tih par devojaka koje su ti poverovale, nece propasti za tu sicu, ali ti ces uvek da budes trash ovog drustva, ma gde god se nalazila.
2013 12 17
nasle bi se kurac :)
2013 12 17
Zao mi je sto ne vidis koliki si skart ovog drustva i vokabularom i ponasenjem i bezmozgovskim nacinom zivota.
2013 12 17
citam i ne verujem.
2013 12 17
I ja sam sokirana. [:tuzan]
2013 12 17
Može li administrator sajta pomoći IP broja da je locira? Iskreno, i ako sam i sam prodavac, teško bi se usudila da nešto kupim preko ovog sajta. Kontradiktorno, ali je tako, na žalost, jer sajt ne štiti ni kupce ni prodavce.
2013 12 17
Ne treba vam admin i IP, ZNAMO ko je, samo cekamo jos jednu stvarcicu kao potvrdu.
2013 12 17
Prevarena od strane Analokica. Ne odgovara na poruke, na mob nedostupna. Za mene sitne pare da bi bila ostecena a njoj.. pa sve se vrati, setice se kad joj krene naopako. Pozdrav za doticnu ako cita
2013 12 18
Plavusice,dao ti Bog da te pare koje si pokrala od ovih devojaka,potrosis na lekove... [:poljubac] Jednom kada te bude snasla pravda kosmicka,setices se mozda zla koje si cinila u zivotu.Oni koje si opeljesila,nece propasti,ti si draga moja vec propala... [:jezik]
2013 12 18
Juuuuu [:sokiran]
2013 12 20
Ja sam ta clanica, podrzavam, treba da bude na crnoj listi!!!!
2013 12 23
Hvala Majce87 na solidarnosti, nisam htela da te imenujem, hvala sto si se javila!
2013 12 23
Uz očigledne prevarante postoji još jedna kategorija koja ako nije gora, perfidnija i podmuklija je. To su članice koje imaju ugled ovde (ne sve, ali ima ih par) a prodaju smeće, stavljaju cene 3 i više puta veće, prodaju prljavo, buđavo i slično i one koje će vam ako pogrešite nešto uništiti mesec dana života! Osnova ovog sajta je valjda - prvo i osnovno da se ne krade, a onda - realan opis stvari, realna ili približno realna cena za dat predmet, ali ne samo to! Mnogim ženama sa ovog sajta koje nisu lopovi, fali ljudskost i socijalna inteligencija u komunikaciji i saradnji sa drugim ljudima. Nije ni čudo što postoji predrasuda da su žene večito nadrkane kučke. Mnoge od nas su živ primer toga a nisu svesne da je takvo ponašanje problem ne samo u trgovini ovde na krpicama, nego i u celokupnom njihovom životu.
2013 12 24
Da li je moguće nekako naći te prevarante? Nije me niko prevario (zasada), ali da znam za ubuduće. Da li admini daju podatke ili štite lopove? U stanju sam iz inata da jurim osobu koja me za 100 dinara zezne.
2013 12 25
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 127