Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

slazem se, negativna i objasnjenje zasto
2014 02 08
Moje jedino negativno iskustvo na krpicama je da sam kliknula da kupujem jednu belu haljinicu , da mi se članica koja je prodaje javila tek nakon nekoliko dana i obećala da če mi poslati brzom poštom pouzećem. Nemam ni ja ovde baš mnogo ocena ali ta devojka nije imala ni jedan utisak i meni je bilo ok da tako pošalje. U svakom slučaju bih preuzela i platila paket i ptt troškve. Naravno, ni posle više od mesec dana paket nije poslat, i dalje ona nema ni jedan utisak, a gomila stvari joj je označena kao prodata . (???) Medju njima i "moja" bela haljina. [:tuzan] Imam sačuvanu svu prepisku. Da li je ovo za sankcionisanje ne znam, a ako treba objaviću i javno ovde njen nick. Nisam oštećena finansijski ali mi je baš krivo što me je tako ispalila, ni krivu ni dužnu. [:tuzan]
2014 02 08
Ako mogu da odgovorim clanici @Cuncika posto vidim da je komentar na moj racun. Istina je da sam iskoristila sliku devojke, jer ne nalazim vremena da sve stvari uslikam, a identicnih helanki sam imala cak tri komada i jedne su cak prodate, devojka se nije bunila ne razumem zasto se pomenuta clanica buni. Jos nisam dobila ni jedan negativan komentar da bi me neko svojim neosnovanim misljenjem stavljao na crnu listu. Druga stvar za pitala me je za razmenu, a ne za prodaju, nisam joj odgovorila jer razmene ne radim, a takvih prouka mi stize hiljade. Toliko, pozdrav.
2014 02 10
po meni osnovna je kultura kad te neko pita za ramenu da odgovoris i ako ne radis.. ne radim ih ni ja i meni stize mnogo takvih poruka i nerviraju me, ali svaku clanicu ispostujem i odgovorim..
2014 02 10
Kako god, nij razlog da te neko stavi na crnu listu.. Uostalom devojka je meni poslala poruku u subotu, a u subotu je ostavila i komentar na forumu kako sam nepouzdana i ne odgovaram na poruke. Sta da sam joj odgovorila sutradan da pristajem na razmenu.. Gubis potencijalne kupce, zbog necije predpostavke..
2014 02 10
Meni je jako cudno da neko bas ovde pokrene temu u kojoj trazi ostecene,kako taj neko uopste zna da su to devojke sa ovog sajta ako je druga osoba vrsila prevaru??? [:zbunjen]
2014 02 10
molba od JovanaBre , pre 5 sata Vidim da na forumu ostavljas komentare kako sam ja nepouzdan prodavac i sl., da ne odgovaram na poruke, itd,itd. Pa evo da iskoristim priliku da ti odgovorim, a nije problem da ti odgovorim i na forumu. Prvo, istina, sliku nisam ja uslikala, ako si mogla da primetis imam 40 razlicitih predmeta i jos barem 5 puta toliko da okacim, al ne nalazim vremena, posto i sama prodajes stvari racunam da me razumes.. Videla sam sliku identicnih helanki i sikoristila je, ako se ta devojka nije zalila ne razumem zasto bi ti...Uostalom mogla si da me pitas umesto sto iznosis gluposti po forumu, imam duplo vise pozitivnih komentara i maksimalno se trudim da devojke budu zadovoljne robom, da bi se uvek neko poput tebe nasao pamtean da iznosi svoje misljenje koje je neosnovano.. Druga stvar, ti si mene pitala za razmenu, a ne da ti prodam helanke, ja razmene ne radim i ne odgovaram na takve poruke jer ih dobijam hiljadu i jednu JovanaBre , pre 5 sata Odgovorila sam ti i na forumu JovanaBre , pre 5 sata Inace devojke sa kojima sam saradjivala, i sa kojima sam ostvarila super saradnju su mi javile za ove komentare... Niko te nije prevario, zato te molim da ubuduce zadrsis svoje misljenje Cuncika , pre 0 sekundi Onda si trebala da napises ispod slike,da slika nije tvoja.kako ja da znam da su te helanke kod tebe,ako nije tvoja slika? pritom ne odgovaras na poruke dok ne bivas "isprozivana" .Kod mog misljenja i dalje ostajem.
2014 02 10
Ostajem i ja pri svom ;-* E bas tako kako sam ti napisala.
2014 02 10
Bože me sačuvaj šta se dešava na ovom sajtu...
2014 02 11
Pri tom devojka ima toliko pozitivnih... uzas.... [:sokiran]
2014 02 11
devojke pazite se jer prodaje mobilni telefon koji uopste ne poseduje htela je da me prevari za samsung galaxy da joj posaljem moj samsung i da joj doplatim 3000din
2014 02 14
Pa sta smo mi? Ovce? Svi znamo da S cetvorka ne kosta 6.400 din. Strasno,strasno!!!!
2014 02 14
i jos zbog neodgovornosti kupca je ponovo u prodaji [:uplasen] [:isfrustriran] [:besan] tacno nije normalna majke mi
2014 02 14
Kupila sam dve tasne i bluzu od Nene007. Htela je prvo da posaljem novac,ali sam objasnila da nije u redu.Za jednu tasnu je tvrdila da je nova, a druga je nosena i trasovi se vide po postavi.Za bluzu kaze svila i sve ok.Dosle stvari i bas a se radovala paketu kao dete!Kad sok:Ova prva tasna ima tragove nosenja, drugoj je isekla postavu makazama ili pre nozem divljacki sto duze sto krace, a na licu tasne fale delovi laka, tj.koze stanjene samo sto ne pukne.U beogradskim kontejnerima se sigurno mogu naci ocuvanije.Ne da je iznosila, nego joj dusu nozem izvadila.Kaze mi telefonom ,,ja sam je u Spaniji prosle godine (kakve prosle ,pre 30godina) platila 50e.Za te pare sto ste platili, toliko ste i dobili..Ali duso moja, takve pocepotine ne bi trebale ni da se prodaju.Drzi je u supi i u njoj seno za kokosku.Do neki dan nisam stigla da operem bluzicu.Pogledam, sintetika. Kad je usla u vodu, zemlja.Gust ostatak na dnu lavora. [:vrtoglav] [:plakati] [:besan] .Pa zar je voda skupa?Tasnu ne mogu ni da popravim, bluza mi se gadi, bacicu sve osim tasne sa flekama unutra.Nju cu na hemijsko,pa nekome pokloniti.Mene ce podsecati i necu je nositi.. Tuga.Zao mi je nje.I sad kad prodjem, trag mirise..a kad sam bila mlada bila sam zmaj!!Niko doteraniji, uredniji,cistiji, namirisaniji, a brza i spremna kao macka.E mladosti, ziveo sapun!
2014 02 14
i ja sam imala iskustva sa ovom clanicom...rezervisala sam kod nje cizme i sve kao super,onda smo dogovorili da ih licno preumem,dogovorili i vreme i sve i ja otisla,cekala je pola sata al se ona nije pojavila,...poslala sam joj barem 5 poruka a onda mi je ovde odgovorila kako su joj blokirani odlazni pozivi pa nije mogla da mi odgovori na poruku [:sokiran] i ja je pitam jel misli ona da proda cizme ili ne,a ona kao prodace ih ali neka devojka joj je pre mene rezervisala njih pa mora prvo sa njom da vidi [:sokiran] a ja mislim da se ona nadala da je necu hteti licno preuzimanje nego slanje pa da moze i mene da zezne,al joj nije uspelo...nisam joj ostavila negativnu jer vidim da ih jadnica i ovako ima dovoljno da svi znaju kakva je...
2014 02 22
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 127