Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

mozda ovde,privatno i te kako mogu,jos ako su joj podaci lazni bice svsta. ali blokiranje njenog meni ce biti dovoljno.
2014 03 04
znala sam-( i samo se pitam dokle cemo ovo trpeti?Zajedno smo a opet slabe?!! EUHENIJA RAMONAP GOLDENROSE DOOOKLEEE?
2014 03 06
Devojke, imala sam malo vremena pa sam sastavila listu svih koji su u ovoj temi pomenuti sa idejom da svi budu na jednom mestu i. Da li da kačiim? Napominjem da je spisak podugačak i da će zahtevati više poruka.
2014 03 06
kaci naravno...bice preglednije .
2014 03 06
Evo,to je spisak svih koji su pomenuti na prethodne 44 strane. Neke zamerke su benigne, neke veoma ozbiljne, pa ovaj spisak ne treba shvatiti kao konačnu i zakucanu informaciju, nego samo kao olakšicu koja bi mogla da pojednostavi i ubrza proveru. Naravno, ko ima snage da pregleda ovaj, na žalost podugačak spisak
2014 03 07
Pokušala sam da otvorim bilo koju članicu sa ovog Vašeg spiska sve je nemoguće videti, šta jer su oni izbrisani. Baš bih se obradovala ako su prevaranti i da su ih izbrisali
2014 03 10
Jaooo !!!! Oči mi pobelele dok sam sredila, a nisam uopšte proverila da li radi. Ako budem imala snage, okačiću kako treba (nadam se da ću imati volje u skorije vreme). U svakom slučaju, neka do tada neki putokaz nudu imena profila. Dosta njih je u medjuvremenu i blokirano. LaHabanaCubana dobro si videla, šteta što ne javi ranije.
2014 03 10
Nisam videla ranije, inace bih javila :) Nema veze, nemoj da se gnjavis sa tim jer svakako se vide imena profila, svako moze da proveri tako sto ukuca ime u pretrazivac :)) Cenim tvoj trud, super je sto si ih stavila na jedno mesto, puno je preglednije.
2014 03 10
strasno kakvih sve prevaranata ima....toliko puta sam kupovala preko ovog sajta dok me nije prevarila doticna i umesto patika poslala krpetine...i za to sve 3000 [:isfrustriran] uffff...
2014 03 11
citam o svim vasim komentarima i ja sam zatecena :( bas mi je zao da ste imali lose iskustvo.Hvala Bogu da se meni tako nesto nije desilo do sad ,inace sam veoma emotivna ne znam kako bi podnela neku prevaru..
2014 03 17
Devojke, vidim da je clanica gacickristijan na crnoj listi, na koji nacin je varala kupce? Pitam, jer sam imala neuspelu saradnju sa njom, 500 puta me je pitala za neke parfeme i odlagala uplatu na moj racun kako smo se dogovorile , pa mi je posle ko zna koje ispale bila sumnjiva.
2014 03 18
dusankanovisad - Da li mozes da ostavis link clanice, da vidimo ko je u pitanju?
2014 03 21
ovo su njeni odgovori na molbu da mi vrati trenerku ili pare MarijaSo , pre 3 dana, 21:09 Ma kakvih 3100 zeno sta je sa tobom? Nisam mogla da udjem na sajt a nemam vas broj,a vi to meni pretite? Pa ja prodajem uveliko,i imam jos 10 profila za koje nemate pojma da postoje i verujte posto ste jako bezobrazni necu da vam vratim pare,prvo necu da dajem iz svoga dzepa,drugo sta ja da radim sta da vam posaljem moju mrtvu babu u koverti,pobogu,nemam tu trenerrku,jel to shvatate? a sada me se okanite da vam ne zabagujem ip adresu pa da ne mozete ni uci u sajt vise. MarijaSo , pre 3 dana, 21:10 I budi besna koliko hoces sta ti ja mogu pomoci? Ne zanimaju me Vase pretnje,idite i u policiju ako hocete briga me,taman da i do njih malo prosetam,taman brata da vidim i ne dolazi cesto,stalno radi :)
2014 03 23
@SpiritedAway: Ja koliko vidim po tvom komentaru na njen utisak, ti si njoj torbu prodala, ali se ne slazes da je ostecena, kao sto ona kaze...? @anci2002: Koliko se secam, ta danijelamoda je vec spominjana u kontekstu nekog problema sa nekom clanicom...tako nesto.
2014 03 26
Ama, nisam joj prodala torbu, niti je bilo govora da ce je kupiti, znaci, nidje veze! :)
2014 03 27
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 127