Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Pa ako si zena sta se potpisujes kao Dario, i ko je onda bio po paket, ti si poremecen, zna se da je napad uvek bio najbolja odbrana samo u ovom slucaju ti ne vredi jer ako nista drugo drago mi je neka makar drugi korisnici saznaju ko se krije iza tvog profila, ko zna sta bi bilo da sam kao neka naivna devojka otisla do kola do kojih si me zvao da pogledas kao robu sa tatom mozda biste me gurnuli u auto a potom pitaj Boga gde bih zavrsila!!!! Ali pravda ce uciniti svoje.
2014 04 28
Da preko poruka kao Dario a uzivo kad si se stvorio ispred mene kao Zoran ne znas vise ni sam kako se zoves lazovu jedan!!!!!!!!
2014 04 28
Hvala Bogu administratorka je brzo reagovala i blokirala doticnog clana,tako da manje jedan prevarant na sajtu...Mada mozda otvori novi profil,neka je pravda pobedila,a za uvrede ce jos odgovarati.
2014 04 28
Otkud znaš da je njegov? Gle, obeležio da je iz Sjenice o svašta...
2014 04 28
Znaci kad je blokiran napravio lazan profil i dao mi dve negativne ocene sa novog profila,heheh kakvih ljudi ima ja bi cutala i pokrila se usima....
2014 04 28
Pa kad je blokiran njegov profil,odjednom sa novog profila koji je tek napravljen jer nema ni predmeta ni utisaka ni nista dobijem dve negativne i to istog teksta i to bez ikakvog razloga...Znaci 1000% on...
2014 04 28
Strasno je sta se radi...Zato ja saljem mog muza kad treba licno preuzimanje :) doduse ja ne mogu zbog dece,ali i da mogu kad je sumnjivo ide moj suprug. Bez jos nekog pored sebe,ne treba ici,osim ako je proverena osoba...
2014 04 28
Ja ne verujem sta citam oO... sad treba imati strah i uzivo izvrsiti prodaju ili razmenu :OOO
2014 04 30
Gle rekao da je žena, nije žena, muško je i zove se Dario! Bar je tako rekao... Nadam se da mu je i drugi profil blokiran!
2014 04 30
Ne mogu da verujem sta sam procitala! [:vrtoglav] Polazim od sebe, mislila sam da je licno preuzimanje najsigurnije i za prodavca i za kupca, ali ovako nesto nisam mogla ni da zamislim!! [:besan]
2014 04 30
Blokiran mu je i drugi lazan profil.A negativne koje mi je dao su izbrisane.
2014 05 04
Joj Irma85.. strašno! Jesi pokušala da je kontaktiraš?
2014 05 06
irma85 razumem da si besna i daleko od toga da nisi u pravu ali verovatno nemas dete pa si zato ovako nesto i napisala tebe je ona prevarila zasto kunes dete sta ti je ono krivo kuni nju prevaranta i lopova nemoj dete dirati [:sokiran]
2014 05 06
Gle, opet kletve... šta je bre sa vama, neću vas nazvati ženama već ŽENTURAČAMA! Strašno bre, strašno! Jel vas nije sramota? Još jednom ću upitati: koliko košta kletva? 500,1000,1500 din? Fuj!!
2014 05 06
Bravo, KittyKat!
2014 05 07
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 127