Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Micili,vise ni puno utisaka ne daje sigurnost da je ta osoba postena ... Ja se nekako vodim ka intuiciji... iz tog nekog "razgovora " u porukama odlucim da li da saradjujem ili ne.... Do sada se hvala Bogu nisam prevarila. Hristos Voskrese dobri ljudi. [:poljubac]
2014 04 20
Vaistinu vaskrese [:osmeh] [:poljubac] nina212 sto se te clanice tice i ja sam isto to primetila mada sam pomislila da valjda niko nije toliko blesav da baci toliko para i kupi i jednu njenu stvar mada opet ima devojaka koje nisu iz beograda ili ne znaju za te butike od kojih ona krade slike. Ona je zapravo uzela slike od vise butika,ako nekoga zanima mogu vam proslediti linkove stranica tih butika sa fb jer sam svaku sliku prepoznala. Doticnoj svaka cast,skidam joj kapu na snalazljivosti mada mislim da je to bezobrazno,pogotovo sto uzima proviziju oko 2000RSD. [:besan]
2014 04 21
Mima ne mogu da verujem... :( zar i to da se dešava? Ja sam se sa njim našla pre 2 dana, rekao mi da se zove Dario, hteo je da kupi Puma duks za devojku, i kad je video da nije original, vratio mi onako hladno. Ja ne znam kako neko može očekivati nov Puma duks da bude original za 400 dinara????? smešno! Ni kod Kineza nema onog najgoreg kineskog duksa ispod 800 din.
2014 04 24
Vodite racuna sa kim se nalazite jer ima dosta psihopata. Imala sam i ja slicnu situaciju, jedne psihoticna me je tako maltretirala [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2014 04 24
strasno ne verujem [:sokiran]
2014 04 24
Ni ja ne verujem... :/ još me zadržao 10 min da me pita kako da pošalje jaknu, sve sam mu objasnila... ali cimati nekoga da donese duks na dogovoreno mesto i onda odustati jer nije original (pri tom je nov novcat, nema fleku, konac da viri, bilo šta), a pre toga ne pitati da li je original, nema smisla... Mima zašto mu nisi dala negativnu? Imaš li njegov broj? Daću ti ja ako ti treba, iz principa ga nađi i uzmi svoje stvari, kakva sramota! Znam da mi reče da živi negde kod železničke. E ovo je više da čovek odlepi... na ovom sajtu su stvari dijametralno suprotne: - ili upoznaš i sarađuješ sa predivnim ljudima koji imaju predivne stvari - ili sa najgorim lopovima i psihopatama, sredine NEMA!
2014 04 24
Ja ne mogu da verujem sta sam upravo procitala, kuku dokle vise bezobrazluk...
2014 04 24
Joooj, daleko bilo, svet je haos [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2014 04 24
Pa nisam,sad cu reko prvo da ga stavim ovde da obavestim ostale clanove i adminku,ugaosio je telefon ne javlja se,nema veze.Bas me briga i za patike i trenerku vazno mi je da sam glavu zivu izvukla...Strasno sta sve necu doziveti... [:isfrustriran]
2014 04 24
Mima12345 jel ti to mene prozivas??? O cemu ti to pises??? Kako te nije sramota??? Za ovakve stvari se odgovara...tolike lazi si iznela ovde da mislim da je doslo vreme da ja i ti ozbiljno popricamo, ocigledno je da imas veliki problem u glavi...
2014 04 25
Mima daj mu negativnu pobogu ne znam šta čekaš... jel treba još neka Novosađanka da prođe kao ti bez upozorenja???
2014 04 28
E zamisli preti mi sad preko poruka a administratorka nece da ga blokira,i sad je musko znaci vise ne krije iza zenskog profila i bolesne majke,znaci poceo da mi preti haos...Sta sve nema i kakvih sve psihopata nema na ovom sajtu stasno.A sto se tice negativne ako ja njemu dam dace i on meni pa mi kvari ocenu bezveze....
2014 04 28
Resicu ja to sa njim na drugi nacin,preko suda...Mislila sam da predjem preko toga i tih stvari samo da sam glavu zivu izvukla,ali sad je prevrsio svaku meru,on meni preti ko da sam ja kriva a ja zrtva prevare i to velike....
2014 04 28
Ovo je uzas, majke mi.... svaki dan se sve vise i vise devojaka zali.... i sta nam vredi, kad nemamo nista od toga, jer niko nista ne moze da preduzme u pm....
2014 04 28
Nikome ja ne pretim, nemoj da lazes, dovoljno si lazi napisala, ja obecavam da ce pravda izaci na videlo a takvi kao ti biti udaljeni sa ovog i ostalih sajtova jer ti nije mesto medju kulturnim ljudima! Ne krijem se iza zenskog profila, jer sam zena i nemam cega i od koga da se krijem, majku mi ne spominji nek s mirom pociva
2014 04 28
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 127