Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Trac je kad pisete ne proverene informacije,ja sam iznela proverene tako da vam je bolje da se vise ne oglasavate i sebe jos vise zakopavate [:osmeh]
2014 06 14
Cetiri poslednje stranice cistog prepucavanja i svadjanja kao na pijaci. Molim vas ljudi,ovo je stranica namenjena da sto lakse,brze i preglednije nadjemo PREVARANTE koji kradu,a o tome ko je drzak,olos i kakve ste vec nazive ovde naveli,pricajte privatno.Hvala najlepse. Mirjana Kovacevic
2014 06 14
Cuncika PREVARANT je svako ko na mufte uzme pare,bilo da ne posalje ili da posalje neodgovarajuce, a ne samo oni koji se registruju konkretno sa namerom da u jednom cugu ojade pola sajta. Pre neki dan sam videla utisak kod zene negativan opravdan, zeznula kupca za 5000 din,poslala joj predmet koji je neupotrebljiv i poklon koji nije trazila s namerom da joj zatvori usta i ta nije zavrsila ovde i nastavice da radi do neke naredne prevarantske fore:@
2014 06 15
Da ne bi došlo do zabune ako neko ovo čita, moj prvi komentar je izbrisan u kome sam stavila milana100 na crnu listu, što se mene tiče i dalje je na crnoj listi, obrazložilla sam zašto, ali pošto mi je izbrisano neću se ponavljati. Usput, kao što je izbrisan moj komentar, neka administratorka bude slobodna da izbriše i njegove uvredljive komentare.
2014 06 16
Da li je dozvoljeno da se uzvrati negativna ocena iako je krivica samo jedne clanice?Zasto to niko ne kontrolise, ne sankcionise? Danas ni kriva ni duzna dobih negativnu od Nena72. Zasto? Pa zato sto mi je zena umesto plisirane crne suknje, kako je pisalo na predmetu, poslala pantalone, naravno na slici je i izgledalo kao suknja ali kad se obuce i te kako se vidi da nije....Elem, ja kupih suknju a dobih pantalone. I nije to najcrnje, na predlog da joj vratim stvar ona meni tih tricavih 300 din kaze potrosila je...I, jesam li trebala da joj dam pozitivnu?Jos joj napisem fin komentar nista vredjanje itd...kad kod mene u ocenama imah sta da vidim...Strasno...
2014 06 16
ja sam njemu stavila negativnu ocenu jos onda kad sam javno prozvana i kada su se objavili moji podaci...i moja negativna ocena je takodje obrisana, ocigledno ovde neko nekoga pokriva :-)
2014 06 16
Molim adminku da reaguje..
2014 06 17
Mislila sam da se ovde upisuju samo prevaranti, ne posmatrači?
2014 06 21
:( glasam da se uvede pravilo da se članovima sa minimum 10 utisaka nikako ne uplaćuje pre slanja. Čisto da bi ljudi znali a ne da svi plaćamo negativno iskustvo, i to u kešu. Na profilu da im piše automatski: nema plaćanja pre poslate robe, roba se šalje po pouzeću, i to crvenim slovima, u potpisu: administrator sajta - pa kad član bude imao 10 pozitivnih (ne 5, nije 5 dovoljno), onda mu automatski ostaje da uređuje deo "o meni" kako želi... Ovo se može isprogramirati, ali nažalost nema ko da radi kako treba... :/
2014 06 23
svasta [:sokiran]
2014 06 24
Strašno [:sokiran] Ja sam za nju čula, hvala Bogu nikad je nisam videla pu pu + ali ako vidim spodobu na metli u noći punog meseca javljam da znate :D Šalu na stranu, zaista ne samo težak oblik primitivizma u 21. veku, već iznad svega bavljenje đavoljim stvarima i čista zloba, zavist, mržnja. Satanizam.
2014 06 24
Znaci jahacica metle se nije samo mojoj sestri zamerila sa pretecim abraka dabra glupostima...A ovim budalastinama koje je pisala po netu se bas lepo samorazapela na lomacu :D
2014 06 24
:) Kad smo kod pretnji, evo da javno kažem da je dotična od mene htela da kupi prsten od 500 dinara pod uslovom da joj dam podatke bebebubice... :) Prvo mi nije jasno koliki retard moraš biti da misliš da je onaj drugi retard, da bi prodao dušu đavolu za 500 dinara, a kao drugo, možete li zamisliti tu količinu mržnje? Zbog čega? No idea. Jednostavno, zlo mora da se hrani.
2014 06 24
Potpuni idiotluk,ocito ima krajnje zle namere cim toliko silno zeli da se dokopa mojih podataka a verovatno iz razloga sto ona ne zna ko sam ja ali ja znam vrlo dobro KO je ONA!Bolje bi joj bilo da "ne cacka mecku",sestrin muz joj umalo nije otisao na vrata nakon sto je sestri uputila neke retardirane kletve kako ce joj se kroz neko vreme desiti nesto lose... >:( Lepo kazes ti Kitty,satanizam!
2014 06 24
Ja sam sa tom clanicom imala jako dobro iskustvo, obavile smo prodaju bez ikakvih problema, cak sam stekla veoma pozitivan utisak.
2014 07 03
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 127