Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Mora da je iz Zajecara? [:sokiran]
2014 05 29
E jeste iz Zajecara...Kako znas?
2014 05 29
@kacamill Zato stp je to jedan te isti prevrant koji vec mesecima pljacka devojke za male pare :( sad kada bi postavila temu koga je ta osoba prevarila, javise se sigurno 20 ljjudi [:vrtoglav] ne kapiram kako do sad nije reagovao protiv nje?? [:sokiran]
2014 05 30
milane100 ako cemo sta se ko seca i ko je posten, a ko nije, stoji i da vam je devojka nudila da vam nadoknadi sve troskove koje ste imali oko posiljke i da joj posaljete ponovo,ODBILI STE !!! .... i jos ste joj ostavili negativan utisak u kome ste naveli njene LICNE PODATKE, sto je van pameti. I da,koliko se secam, paket nije primila, jer je imala nesporazum sa kurirom i da joj se i ranije to desavalo,ali drugi prodavci su joj izlazili u susret za razliku od VAS, tako da nije u redu da aludirate na njeno postenje. I na Punom Mirisu ima negativnih komentara vezanih za vas,tacnije za robu koju prodajete.
2014 06 13
To su iste osobe koje me ovde napadaju,ja mislim da sam i tamo odgovarao na te napade i slucajno obe iz S.Kamenice ZAAANNIMLJIVO. [:osmeh] Da li ste vi nesto konkretno kupili od mene? ili slusate abrove? nikoga nisam prevario,ovo je lista prevaranata... Vidim da ste saradjivali sa Bebabubicom (ja mislim da je najmanje 100 parfema kupila od mene), pitajte je kakvi su [:osmeh]
2014 06 13
devojke pazite ako zelite da kupite nesto od korisnice "msnmsn" mene je skoro mesec dana zavlacila nije mi poslala mere za neke stvari, po 10 dana se desi da se ne uloguje a ja bila spremna na kupovinu samo je mere trebala da mi posalje, velika neodgovornost je u pitanju, dakle ako budete saradjivali sa njom trazite odmah da vam odgovara na poruke, i nikako ne placajte pre nego sto preuzmete robu, devojka je meni rekla da je ovo napravila bezveze, da joj krpice nisu ni potrebne, da ima fb stranicu da tu svima odmah odgovara
2014 06 13
Opet ti o Sremskoj Kamenici :) Ali nema veze samo nastavljaj, sve može da se proveri. Ja da ti se pravdam ne pada mi na pamet!! I u pravu je Petra ja se dobro sećam kad je vraćen paket za dan (ne za 5 dana kako treba po postexpresu), dakle očigledno se podvukla greška pošte u tom slučaju, i devojka jeste zaista kulturno zamolila da ti uplati novac i za poštarine i za sve, ali ti si kategorički rekao NE. Pfffff o kom poštenju ti govoriš!? Niko ovde ne govori da su diskutabilni tvoji parfemi, već ti, kao čovek. I ne uzimaj me više u usta direktno ili indirektno, taman sam počela da te ignorišem, ali eto tebe ponovo da prozoveš mene i mesto u kom živim. Još jednom ti kažem: "napadala" te nikad nisam, ali pošto si pokazao sad kakav si, a ja da ti ćutim neću - e sad ću da te "napadam". Sad kad god me neko pita za tvoje parfeme, ja ću reći da ne sarađuju sa tobom jer si problematična osoba i to je ovde svima jasno.
2014 06 13
E hvala ti petra za ovaj link, jer ova članica Artemida - zna se ko je, a ti milane: još jednom reci da sam ja ONA, i stvarno ću te tužiti!!! Rekla sam već zašto. Jbte, ne smeš ni da živiš po njemu u Sr. Kamenici, odmah si veštica, neko ko ga "proganja" itd... Apsolutno on ne mora da pita nikoga za mene, ja znam ko sam i šta sam, punim imenom i prezimenom sam se potpisala, na pm sam Jasska i ne učestvujem tamo na raspravama na forumima. A dotični me je optužio za nešto što je NAVODNO neko drugi rekao za mene, niti ja imam pojma da je ta devojka izjavila da sam ja njemu "pokazala zube", niti devojka ima pojma o čemu se radi, samo eto je tako izlupetao da nađe razlog da mi ne proda parfem. Znači ovde se radi o diskriminaciji po gradovima, lažima, nediostatku argumenata. A što mi je još ogavnije, pomno prati tračarenja po forumu, a ne učestvuje na istom - sem kad je prozvan :) Odvratno. Kad ti se neko ne dopada kao osoba na osnovu pisanja (kao ja u ovom slučaju), onda se to kaže ovako: "Ne dopadaš mi se kao osoba i neću da ti prodam ništa niti da sarađujem sa tobom". A ne kao pi*da da mi pišeš neke gluposti kako je neko negde mene citirao eeej! Budi muško pa kaži šta ti smeta bre.. ja sa tim nemam problem, ali sa iživljavanjem i diskriminacijom imam i to neću da trpim ni od koga.
2014 06 13
Artemida-Andrijana09 slucajno S.Kamenica ovde je Fortuna i zove se Dijana moze da pljuje neka vrati dug. Ista ona je kupila 20 parfema licno,preko drugog clana isto toliko. Sa vama zavrsavam save razgovore,uzivajte u pakostima,bice vam lakse [:poljubac]
2014 06 13
[slika:bbce9cf8-862f-4965-800f-9a2e7b401757]
2014 06 14
Evo i mene...bicu kratka...tj,pokusacu... [:stidljiv] Od Milana i Tijane sam uzela preko,ne 100,vec ce to mozda uskoro biti i cifra od 200 parfema i zaista sam prezadovoljna,neizmerno su me usrecili svim tim mirisnim notama.Onaj ko je skeptican ili ima bilo kakvu nedoumicu vezano za originalnost i kvalitet njihovih parfema,neka kupuje u parfimeriji da ne trosi vreme ni sebi a ni ovim ljudima... Sto se citave ove situacije tice,licno smatram da je u pitanju ogroman nesporazum.Prilikom jednog telefonskog razgovora sam rekla Tijani da je Kitty stvarno super devojka koja izmedju ostalog ne prica "iza ledja" i da je vrlo verovatno doslo do nekakvih rekla-kazala "gluvih telefona" ili pak do pogresnih zakljucaka,obzirom da je ovde toliko osoba sa vrlo slicnim korisnickim imenom. Sto se tice ove negativne gorepomenute vudu crnomagijasice iz Kamenice,koja tvrdi da levitira i savija kasike pogledom,nju ne preporucujem ni njenim najrodjenijima za saradnju!!!Njima bi bilo najbolje da joj kupe neku nabudzenu metlu sa motorom iz ferarija i da je sto pre oteraju na simpozijum vestica,inace im jadna kasika koju im bude savila!!![:uplasen]
2014 06 14
Bebabubice to je tvoje iskustvo,ali kako postoji to tvoje pozitivno,postoji i ono drugo da su ljudi dobijali parfeme u neispravnom stanju od iste te osobe od koje si ti kupila 200 parfema. Znaci rizik za saradnju postoji kad je on u pitanju.
2014 06 14
Ok,sigurno postoje i oni koji nisu zadovoljni ali ja moram da kazem da sve to zavisi od toga kakva su ocekivanja kupca,ne samo sto se ovih prodavaca tice vec generalno.Parfemi su specificna roba,podlozna promeni boje i intenziteta trajanja samog mirisa,zato i kazem da bi se izbegao bilo kakav rizik i nezadovoljstvo,postoji parfimerija,niko nikoga ne primorava ovde na kupovinu. Evo,ukratko cu na jednom svom primeru prodaje koja mi je "izasla na nos"pojasniti sta sam tacno htela da kazem.Prodavala sam Dalimix od S Dalia,devojka iz Bg ga je kupila pouzecem,nije joj se dopao,obrazlozenje je bilo da nije to taj isti miris koji je nekada koristila te me je iscimala da joj dodjem u grad i vratim joj novac.Ok,ja sam otisla do grada, vratila novac(500 din)iako sam pre kupovine izricita bila da dodje licno i proba parfem,kako bi izbegli potencijalna iznenadjenja.Elem,nakon toga,kupila ga je druga devojka i odusevljeno mi se zahvalila. Nou koment!
2014 06 14
Ma naravno bubi,ima nas raznih, ali kad se javi nekoliko i potvrdi istu pricu onda nema tu sta,to je narusena reputacija
2014 06 14
Tako je Petra, a ti se petljas a nisi nikada nista kupila,vazno da tracaras... sto se tice reputacije ti za to ne brini,kod mene je red,,,,ohohoho
2014 06 14
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 127