Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

i da,cizme je naravno uklonila iz prodaje [:osmeh]
2014 02 22
SEXYGIRL to je novi naziv Dragane Mirkovic koja je inace iz Zajecara, a napisala je da je iz Kladova. Narucila sam patike, a stigle su mi neke muske stare cipele, naravno platila. Sinoc mi je javila da je poslala, a danas je sve predmete koje je prodavala uklonila. Jos jedna devojka mi se javila da je prevarena isto od tzv. SEXYGIRL danas. Pazite i proverite ime i prezime osobe, jer vidim da ima vise naziva na sajtu.
2014 02 22
definitivno devojke doslo je vreme da se od osoba bez utisaka ne kupuje pa ne znam kakve stvari da nudi.. nazalost tako ce ispastati mnoge dobre devojke, ali ne mora da znaci.. ako je postena uvek postoje nacini da se proveri, u smislu da ako nije prevarant nema razloga da joj smeta da se drugacije dogovorite, tipa da ona posalje robu a da kupac, naravno ako ima dovoljno utisaka, uplati kad otvori paket.. to je malo surovo ali pored toliko prevaranata ne vidim drugo resenje.. ja sam pre neki dan odradila zamenu sa clanicom bez ijednog utiska, ali sam sacekala da ona posalje i zamolila je da slika onaj papir i da mi posalje sliku i tek kad mi je stigla slika da je paket poslat ja sam otisla do poste i poslala moje.. desavalo se i da clanice sa vise utisaka prevare ali to je vec dosta retko i uvek treba gledati i od koga su utisci, to je obavezno!
2014 02 22
ma niti cu da mozgam niti da proveravam,zavrsila sa s ovim sajtom,dve kupovine i oba puta kao bosa po trnju,hvala lepo ali ne bih vise....sto je mnogo mnogo je....
2014 02 22
DEVOJKE PROCITAJTE OBAVEZNO!!! Posle moje poruke da sam je pronasla i da znam ko je, kao i oni sa kojima radi, ona mi je odgoorila ovo: sexygirl , pre 2 sata Hahahahaha,znam zakon i ja i to bolje nego iko drugi,svaka bre od vas ovde je pandur ili sudija ili advokat,oguglala sam na takve pretnje,drugo ne mesajte me sa drugim zenama koje ni ne poznajem,trece zajebite pericu i nemojte mlatiti svakojake gluposti da prodaje automobile,on prodaje 1 autó njegov i covek nije upucen u ovo sta sam ja uradila tako da ostavi coveka na miru isto to vazi za moju babu sto sam rekla za pericu. Peto,kaznjivo je to sto u javnosti tako blatite tudja imena a mislim na oca i babu. Sesto nijedna od vas dve nije dala bogatstvo ti si dobila kozne cipela a druga je dobila kozne esprit cizme placene 100e. I ne mlati vise da ce doci policija jer policija nije glupa da se seta zbog par patika ili cipela,ako hoces da me tuzis zajedno sa drugim curamj onda privatna tuzba i to je to. Iskopiraj ovo sad i nakaci na forum. tamara9djordje , pre 1 sekundi E, ti zakon ne znas bolje od mene! OVDE SI UPRAVO SVE PRIZNALA! A, policija ce se setati, i to nece biti zbog jednih patika, ima tu mnogo vise, a kad te sve prijavimo to je vise od 5000 dinara i to onda nece sitna kradja. I da tuzicu te po privatnoj tuzbi, to bar meni nije problem. I ne zanima me da li oni rade sa tobom ili ne, ali sad si mi dokazala da si ti osoba za koju sam mislila, posto sam bila u nedoumici. Ja nisam dobila patike koje sam narucila, a to sto si mi ti poslala neke otrcane muske cipele me ne zanima, a ni ta druga devojka nije narucila te esprit cizme, i ne zanima nas koliko to kosta!!! Naravno da cu okaciti da devojke vide i da se zaustavi takav prevarant kao sto si ti!!!
2014 02 23
HanaH12 bolje da svi mi hodamo sirom otvorenih ociju...... [:uplasen]
2014 02 27
ne moze više da se vidi ta crna lista blokirana je sad sam pokušava Aminalamark
2014 03 02
moze, sad sam probala, morate se uclaniti u grupu...... [:stidljiv] dakle na fejsu se uclanite u tu grupu, adminka prima svakog :))
2014 03 02
Idi bre Lidija, kakve su to kletve? Ako ćeš prežaliti 1500 dinara, što je kuneš ovako, nju, bilo koga? Šta je s vama ljudi? Razumem da te prevarila, razumem i negativnu i bes i sve, ali kletve ovakve - nikada. Veća su sramota tvoje ovakve reči nego njena bedna prevara.
2014 03 03
Slazem se sa KittyKat, nemojte kletve, molim vas. To su preteske reci... Nije ih lepo cuti ni u mnogo gorim situacijama, a kamoli sitnim prevarama.
2014 03 04
bilo je reci o njoj koliko se secam da je nekog izradila ali nisam sig prelistaj teme o korisnicima malo
2014 03 04
malina je poznata curama na sajtu, mnogo nas je pitala za lakovanu zimsku jaknu, koja ona nikako ne seli prodati, ili zeli, samo nemoj traziti pouzece il slicno jer onda ne odgovara vise, a jaknu ni ne poseduje slika je ukradena....euhenija takodje, meni vec 2oak dana salje nesto sto sva sreca pa nisam uplatila nego trazila pouzecem da posalje.......... [:stidljiv] [:vrtoglav]
2014 03 04
euhenija ...sve mirise na ramonap ???
2014 03 04
buduci da sam pravno lice,cak i lazan opis spada u tzv, prevaru
2014 03 04
Ali na zalost nista joj ne mozes...tako je to kod nas. Zato su se odomacili prevaranti, krade ko se kako snadje. Muka mi je vise i od ovog sajta i svega.
2014 03 04
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 127