Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Ao ti zaista proda haljinu, super, a kao ne, imas broj, i probaj da je nadjes.
2013 12 16
Da li je ikako moguce da se uvede provera IP adresa? Svaki forum to ima i vrlo je jednostavna stvar, klikne se na adresu i izadju svi nalozi koji se loguju sa te adrese. i onda se lepo vidi ko pravi naloge i ko sam sebi daje utiske.
2013 12 16
Moze da se proveri IP adresa, a to cu jednoj odavde dokazati i sudskim putem.
2013 12 16
znam da moze, admin bi trebalo da moze da vidi sve adrese, ali bi bilo prakticno da to mozemo i mi, pa sve lepo crno na belo.
2013 12 16
vidis, to ti nije losa ideja. Mada, pitanje je koliko je to izvodljivo.
2013 12 16
ja sam joj lepo rekla...sutra da se pojavi ili sa haljinom ili sa parama...ako nijedno onda cu je lepo naci...a znas sta je problem..bas sam pokusala preko internet imenika da nadjem, i kontam da ovo je pripejd broj jer ne nadje adresu...znaci malo je komplikovana situacija...ali neka, nacicu je ako bude zaj**** mene...
2013 12 16
A skoro svaka slika i svaki opis joj je sa mojekrpice.hr... ja sam se sokirala kad sam videla...jedino 2 haljina nisam nasla...znaci velika je sansa da je me lepo prevarila... nek mi se jave deovjke koje su "uzele" od nje nesto...sta mislite, da otvorim negde neku temu za ovu? pa da lakse nadjem clanice koje su prevareni?
2013 12 16
iiiii....telefon iskljucen....
2013 12 16
Ja mislim da nije skoro ni jednu prevarila, da si ti bas izuzetak.
2013 12 16
kako da je nadjemo? :)
2013 12 16
ja sam za onu crnu i isto je trebala danas da posalje [:sokiran]
2013 12 16
sta me nateralo da ovo uradim? Valjda to sto sutra putujem, pa da imam koji dinar u dzepu... jos sam danas u Srbiji, a onda zbogom... izvinite!!! ne saljite mi poruke na onaj broj, uskoro pa je bacen,a telefon prodat,vise mi nista ne treba!!!
2013 12 16
ne mogu da VAM odgovorim na poruke jer sam blokirana na profilu Dady93, ovo je navodno trebao biti sestrin...
2013 12 16
Jadna ti ako su te te male pare toliko usrecile,a naravno da ce sve da ti se vrati ,ne brini se . srecno
2013 12 16
mala, ne lazi devojke, lepo reci, JA SAM LOPOV, KLEPTOMAN, i da se oproste od para. Sramota me u kakvu osobu rastes, prevarantu jedan
2013 12 16
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 127