Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Leto 2015 u pitanju su kao "novi kupaci"
2015 06 18
e ovako moje drage devojke... sta se meni desilo.. Zena me urnisala SLIKAJ OVAKO ,ONAKO IYMERI, DAJ, NE DAJ, VUCI ,POTEGNI.. spusti cenu, spustis spusti jos..jos spustis i posle nedelju dana kupi... primi paket.. ZOVE ODUSEVLJENA ..PRELEPE JAO JOS LEPSE NEGO NA SLICI HVALA TI,TI SI DIVNA JAKO SI LJUBAYNA STVARNO SI KOREKTNA SUPER SI ..NAHVALI ME KAO NIKO ...i posle 12 SALJE PORUKU.. SANDALE NEVALJAJU ODLEPILE SE..YULJAJU ME NOSILA SAM IH KOD OBUCARA rayocarana sam ,bla bla NAPLJUVA ME .. i sta STA JA SAD DA RADIM [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:uplasen] [:isfrustriran] [:isfrustriran] aj pomagaj te [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2015 06 23
LAZEM 19 dana sam se dopisivala snjom do slanja... 19 dana sad videl.. ..znaci posle 2 ned se javila da joj ne odg. [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2015 06 23
cirkonart, zujaju??? Pa, to je njen problem.
2015 06 23
napravi temu zasebnu, objavi prepisku i posalji adminki da bi ti skinula negativnu nepravednu [:osmeh]
2015 06 25
cure,molim vas da mi neko pomogne kako da stupim u kontakt sa adminom,u pitanju je nepravda i laz,hvala vam !
2015 06 27
hvala ti Dzo Dzo,zaista ne zelim da ni kriva ni duzna stradam kao shto sam vec...i zelela bih da se zashtitim i isteram pravdu,zato mi je potreban admin.Nisam bila u ovakvoj situaciji pa ne znam kako i shta trebam da radim
2015 06 27
Isti slucaj kao i kod clanice JovanaJocka. Javila mi je da ide da uplati pola sume novca. Ljolja , pre 1 dana, 17:05 Za koliko ti stizes do poste? Evo ja cu za koji minut krenuti,stici cu dok ne zatvore. Pusticu ti sms kad uplatim Ljolja , pre 1 dana, 17:14 Kreni i ti sad, da bi stigle na vreme. Naravno nije uplatila i nije se vise oglasavala. PREVARANT
2015 07 03
Nemojte ostavljati zenine podatke javno, kad nije nista uradila. Mozda je jednostavno neozbiljan kupac, a to nije za crnu listu.
2015 07 03
Neozbiljan kupac ili prevarant, na isto mu dodje. Jer se po svemu vidi da je htela da nas prevari ali nije uspela, ipak obe znamo sta je pisala sve.
2015 07 03
@DraganaV najbolje napravi zasebnu temu o njoj, i daj njene prave podatke...
2015 07 08
Poslala si mi stvar koja je nosena a rekla si da je nova!!!! To je laz i prevara!!! Ja sam novac posteno uplatila i imam duplo i vise od duplo pozitivnih saradnji nego ti!!! Top nisam ni probala jer je nosen!!! Isti sam svojevremeno probala u tejliju i odlicno mi je stajao samo mi je bio malo veci jer se prodao moj broj .. Ti znas da meni ne stoji!!! Strasno!!! Nego nemas kako da se izvadis zato sto si lazov!!! Nicim te nisam uvredila LAZOV je epitet koji ide uz tebe!!! Lepo potrosi parice.. I neka ti sluzi na cast!!!! SRAMOTO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!
2015 07 11
sram te bilo Marija!!!
2015 07 15
"Doticna gospodjica ne razume kada neko radi i nema vremena da uvek ulazi na sajt i bavi se prodajom." Prodaje, ali nema vremena da proda. Svaka cast na strpljenju, gelburje.
2015 07 25
Izvinjavam se, ovo je moje prvo javljanje na forumu, pa ne znam da li pisem na pravom mestu... Da li neko moze da mi kaze nesto o clanu steinemaier ? Odmah da se razumemo, ne mislim da se radi o prevarantu..ja sam uplatila iznos i zena se vise uopste nije ulogovala ( mesec dana) nisam htela da pravim dramu, sacekala sam javice se, ajde uvek racunam ne neplanirane okolnosti i slicno..Medjutim danas vidim da je njen profil obrisan??!??!? Moze li mi neko pomoci, molim vas! [:stidljiv]
2015 08 01
1 2 ... 71 72 73 74 75 76 77 ... 127