Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

.....eh..ostadoh bez 900 din...ali ostao mi je broj telefona...masakriracu je!!!
2015 05 26
...o majko mila kakvih budala ima...
2015 05 26
Da i ja sam cula za to,da moze da se obelezi kao prevarant ili tako nesto,i da moze da se upozori Ali,uvek je tu post net...
2015 05 26
LR, ja sam u intesi i meni kad neko uplati, leze u roku od 15min max.
2015 05 26
ali zaaaaaaaaaaaaaasto uvek ista fora i zaaaaaaaaaaasto prolazi ta fora???
2015 06 01
Paaaa, prolazi jer se ne razmislja dalje od "Vidim sliku, znaci mora da postoji, a jos je i skoro dzabe" [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] A uvek je isto jer uvek ima takvih, tako da joj to dodje oproban recept [:smejuljitise] Ranije sam se nervirala, sad mi je postalo smesno, majke mi...
2015 06 02
meni je ovo sve sokantno postalo, ono, jel treba svaka nova da se opece, da bi ukapirala??
2015 06 02
Danas* da se ispravim [:smejatise] Izvinjavam se [:stidljiv]
2015 06 02
VISNJICICAAA,na najcrnju listu,nije ni doslo do saradnje,zena vredja,naziva me prevarantom,izbegavajte je
2015 06 04
U obavestenju o upotrebi sajta lepo pise da clanice ne nasedaju na neke izuzetno lepe i nove predmete od osoba bez utisaka ili gde predmet "strci" u odnosu na druge, tako da je tu stvar prilicno jasna i bez provere na e-bay. Ali zaista, sve ovo je jako smesno sta se radi.
2015 06 07
Eeeeeeeeeeeeee Visnjice, jel ti znas da si u mozda tek 5% onih koje su ikada procitale obavestenje o upotrebi sajta? Znaci, respect za to. Mada bi devojke inace trebale da malo obrate paznju na cen i ostalo, ali opet, ovo je jedan od naloga sa realnim cenama za neke realne stvarcice, i vrrrrrrrlo je lako nasesti...
2015 06 07
Pa dobro, ovde se vidi da je slika preuzeta sa interneta , konkretno "e-baya" samo su slova u donjem levom uglu umanjena, a i vidi se i po koncicu koji viri na prednjem delu sandale na 3. ili 4. slici, potpuno isto na obe fotograffije. Zato bi bilo fer da se stavi originalna slika da se vidi kako sada izgledaju,pa makar i isto izgledale. Pozz.
2015 06 07
Noviji sam clan,malo sam gledala po sajtu...Bukvalno me obuzeo strah,a mislila sam da je sve tako lako,jer sam valjda imala srece da saradjujem sa tri predivne osobe. Kako sada posle ove diskusije verovati ljudima? Pozitivni utisci nista ne znace,neko kaze treba da se uplati novac unapred,neko kaze nikako samo kada se preuzme roba. Na koji nacin se zastiti od prevaranata i kako ih prepoznati,nismo svi dokoni i budemo detektivi. Bas mi je ova teme poljuljala veru i ljude [:tuzan] Gde su nestale moralne vrednosti,zar smo dotle dosli da se ozbaz i dostojanstvo ruse zbog nekih 500-600 dinara,kako ti ljudi mogu mirno da spavaju,neciste savesti? Uzas ! Napominjem nisam prodavac ,samo sam kupila tri stvari ,htela sam jos po nesto sada ne smem [:tuzan]
2015 06 12
Esperansa, ima ovde divniiihh zenica, ovo je crna lista, a i prevare su "glasnije"...samo gledajte ocene! ako niste sigurni slobodno pitajte na forumu...
2015 06 12
Hvala na odgovoru PunOrman ali vidite da ni ocene nista ne znace,ulaze sa 100 profila i sami ih sebi daju,neko je to napisao .A da ima fantasticnih devojaka znam,uverila sam se u tri,valjda necu biti baksuz da budem prevarena ,nije mi zbog para ...vise mi je zao da ispadnem budala ,to sebi tesko prastam [:tuzan]
2015 06 12
1 2 ... 69 70 71 72 73 74 75 ... 127