Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ja ovo gubljenje stvarno ne razumem...

> VeselaLudica: > APP...AKO PRODJE PRODJE 😃 Ovo je najoriginalnija stvar koju sam cula, hahahaha! :D
2017 08 22
> marijanamilosev: > > VeselaLudica: > > APP...AKO PRODJE PRODJE 😃 > Ovo je najoriginalnija stvar koju sam cula, hahahaha! :D Hahahahahaha tako ja kazem kad neko hoce da me za*ebe :D
2017 08 25
На жалост толико има тога да ми дође да уведемо DISLIKE :-E ...тј.да апелујемо да се уведе колективно брисање ствари , мислим да би смо сви брже нашли све што тражимо на сајту јер мени треба цео дан да нађем нешто одређено из овог века што је квалитетно и модерно.
2017 08 26
> marijanamilosev: > > Alexandraaa: > > Devojke znam da nije tema,ali jedno pitanje. Poslala sam devojci poruku da hoću da kupim patike, pitala je da li može da koriguje cenu, ona odgovorila da moze, ja joj poslala adresu da mi posalje patike a nje nema da uopšte odgovori od juče. A vidim da se loguje na svakih 2-3 sata. Šta da radim? > Mozda je propustila poruku a mozda ipak ne zeli saradnju ali te ignorise... Ko ce znati... Glupo je to ignorisanje... Bolje je reci ne zelim saradnju nego ignorisanje...Tada je svima lakse i niko ne lupa glavu da li ce biti ili nece biti saradnje..
2017 09 05
1 2