Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Sta koristiti za Brzi rast kose?

Koji sampon ,koje pakovanje. Sta se vama pokazalo kao dobra stvar? Pozdrav
2017 09 05
afrodita beli luk sampon :)
2017 09 05
Ja sam daaaaaavno koristila ricinusovo i brahmi amla ulje, Bojanin sampon, stavljala beli luk u sampon od koprive iiiiiii.... nista. Kosa mi je jedno 15godina iste duzine. Sad me ponovo puko trip da hocu kosu do kraja ledja pa sam ponovo kupila ricinusovo ulje sa nadom da ce ovog puta da "proradi" :)
2017 09 05
farmasi sampon i maska od belog luka. ako vas zanima mozete poruciti kod mene
2017 09 05
Ja sam koristila ricinusovo ulje sa kokosovim i čini mi se da je brže rasla,čim sam prestala stalo je,kosa mi već 4 meseca ne raste a uzimam vitamin B,moraću i j a da se vratim na ricinus,ne znam ali generalno moja kosa jaaaaako sporo raste.
2017 09 06
Istu muku mucim , kosa mi je poslednjih 10 godina ista i ni makac .. Ali ovih dana sam resila da se vrati na dobar put , ricinusovo ulje sam pre koristila i bilo je okej, raslo mi je dosta nove kose ( antenice ) . Kazu da je i kokosovo dobro , ne samo za rast vec za hidrataciju i negu. I naravno pivski kvasac ili B vitamin :")
2017 09 06
Pitala sam za savet jer ono volim dugu kosu i nikako da je pustim preko ramena,toliko se iskrza da je prosto moram osisati i onda stojim godinama na slicnoj duzini. Ili napredujem 2 cm godisnje sto je srednje zalosno.Dok moje drugarice su u medjuvremenu imale dugu kosu pa se sisale pa kratku kosu i sad opet dugu. Ja ono gledam a nit je peglam, nit je farbam tanka mi je dlaka i ono ne mogu da izguram istu gustinu da imam na krajevima kao sto imam gore pri korenu msm ni proriblizno. Meni se nigde ne zuri zato cu isprobati nesto od vasih saveta . Hvala vam 😘♥️
2017 09 07
negde sam pročitala da je kosi potreban kiseonik tj. da dosta vremena provodite napolju,ja sam celo leto 99% vremena bila napolju i opet ništa.Ipak mislim da je sve to genetski,moja kosa je slaba i lomljiva,počela sam opet sa ricinusom pa ću videti ima li vajde.
2017 09 07
Ja se ne šišam već dve godine, i uglavnom koristim i kupovne i kućne varijante. Afrodita beli luk je super bio 😊 pa posle Biomelen za rast kose, i svakih dva meseca menjam šampon, koji uglavno ima ili beli luk, ili sa medom, mlekom i bademom. Kokosovo ulje obavezno! Soda bikarbodna jedanput u mesecu...itd. 😊
2017 09 07
Moram da vas razocaram, duzina kose tj. dlake je genetski predodredjena. Za nekoga je to 20, 25, 50 cm. Takodje i svaka dlaka ima svoj zivotni vek, svakom od nas se desilo da u mu nekom periodu zivota kosa vise opada, a to je zato sto u tom periodu veci procenat dlaka je u zavrsnoj fazi svog zivota. Ovo je ukratko i pojednostavljeno, koga zanima vise moze da izgugla " hair length genetically predetermined ". Merz je inace dobar, ima ok sastav i moze da poboljsa kvalitet dlake, ali to nema veze sa duzinom.
2017 09 08