Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zanima me vase misljenje

Hvala vam puno devojke na svim ovim savetima, i vidim da su uglavnom misljenja slicna . Da ne odgovaram svakoj pojedinacno <3 Ja moram da napomenem, da sam ja neko ko zivi u realnosti, ne u nekim zabludama, tako da sam ja svesna cele situacije . Kad to kazem, mislim na to da ako se nesto do sad nije promenilo, nece nikad , i ja sam to davno prihvatila ..Ali sa druge strane , svi koji nas poznaju znaju koliko on mene voli, i ja sam sigurna u to, jeer te stvari ne mogu da se odglume, niti ima potrebe da bilo ko sta glumi, nacin na koji on mene gleda, grli, posle 7 godina veze ja kad spavam kod njega, on mene po celu noc grli, bukvalno me "satera u cosak" koliko ide za mnom, a ja bezim :) .. znam koliko mu znacim...al opet mi je sve to kontradiktorno, ako nekoga volis ne mozes da ga povredjujes , on kao da nije svestan toga .. Cinjenica je da sam uvek ja bila ta koja je kukala kako joj sve smeta, kako zelim da se nesto promeni, kako mi nesto ne odgovara, ali valjda je to normalno, jer mi je stalo do tog decka, i zelela sam da se neke stvari promene, da se ja ne bih lose osecala..a njemu je uglavnom sve bilo ok ..
2017 10 01
U braku takvi muskarci slusaju i dalje familiju i ti nikad neces biti postovana, niti ce za tebe biti mesta. Tada nastaje pravi problem. Razmisli da li ti treba takav zivot
2017 10 01
> Icka89: > To je mnogo godina veze da bi se tak ponasao prema tebi ..Mislim da treba da sednes i lepo ozbiljno popricas sa njim o tome .. Jer po meni takvi postupci nisu u redu ...Da li je on sa tobom isao na slavlja i slicno ? > Da li izlazite zajedno (ne uvece u grad) nego inace ,da prosetate,kupujete nesto zajedno ,na pice,sladoled npr. ,nesto tako ? Koliko cesto se vidjate i na kojim mestima ? Izvini za pitanja ali mislim da su jako bitni argumenti ☺ Pa uglavnom nije , njemu sve nesto glupo da ide kao nikoga ne poznaje bla bla, dok meni to nije bitno, ako idem negde s njim, sta me briga da li poznajem koga , bitno mi je da sam s njim. .Pa znas kako , idem ja cesto kod njega, dodje on kod mene, odemo uvek do grada , na pice itd ..Vidjamo se svaki drugi , treci dan :*
2017 10 01
> jacaikaja: > U braku takvi muskarci slusaju i dalje familiju i ti nikad neces biti postovana, niti ce za tebe biti mesta. Tada nastaje pravi problem. Razmisli da li ti treba takav zivot Mislim da nigde nisam pomenula njegov odnos sa familijom, ali da, on je jako blizak sa njima , svi su kao jedna porodica , i mene su bas lepo prihvatili .. I tu je isto bilo dosta situacija koje meni nisu odgovarale ... I govorila sam mu to , kao i sve ostallo , ali se malo stvari menjalo ..obecavao je , i posle nekog vremena sve isto ..
2017 10 01
Ima ovde zaista korisnih saveta, a evo jos jedne perspektive mozda posluzi... Bila sam sa deckom nesto vise od tri godine, oboje smo jedno drugom bili prva ozbiljna ljubav. Bio je najpazljiviji i najdivniji prema meni, ali pocela sam da shvatam da smo dva razlicita sveta. Bez obzira na to koliko mu govorila neke stvari on kao da nije cuo, i sve je ostajalo isto, a vreme je prolazilo... Gotovo nikad se nismo svadjali i uprkos svemu na kraju dana bismo se uvek grlili. Mogli smo tako doveka, ali sve vise stvari mi je smetalo. Pre nekoliko meseci predlozila sam da se rastanemo. Oboje smo skupili hrabrost i sporazumno tako i ucinili (bas zato sto volimo jedno drugo, jer bolje da budemo srecni odvojeno, nego nesrecni zajedno). TEK SADA je poceo da radi na sebi i da menja ono sto sam mu zamerala. Tek kada je dotakao dno. A i ja sam pocela da se usavrsavami i da ostvarujem stvari za koje nisam ni pomisljala da sam sposobna. Dakle, ako sam nesto naucila to je da ne treba gubiti vreme pokusavauci da promenimo druge (podjite samo od sebe - koliko je tesko promeniti sopstvena razmisljanja i navike!), vec treba da radimo na sebi, na tome da budemo najbolja verzija sebe, i onda ce sve doci na svoje mesto. Poenta price: mozda treba da date jedno drugom prostora, da otkrijete ko ste van veze u kojoj ste proveli toliko vremena, da individualno napredujete i ako je to zaista to, nacicete se, ponovo biti zajedno i vise cete ceniti jedno drugo i vasu vezu koja je prezivela sve te izazove. A ako ne, onda je tako i bolje, makar niste vise gubili vreme na nesto sto nema svrhe niti ima (dobru) buducnost.
2017 10 01
> MarinaBambina: > Ima ovde zaista korisnih saveta, a evo jos jedne perspektive mozda posluzi... > Bila sam sa deckom nesto vise od tri godine, oboje smo jedno drugom bili prva ozbiljna ljubav. Bio je najpazljiviji i najdivniji prema meni, ali pocela sam da shvatam da smo dva razlicita sveta. Bez obzira na to koliko mu govorila neke stvari on kao da nije cuo, i sve je ostajalo isto, a vreme je prolazilo... Gotovo nikad se nismo svadjali i uprkos svemu na kraju dana bismo se uvek grlili. Mogli smo tako doveka, ali sve vise stvari mi je smetalo. Pre nekoliko meseci predlozila sam da se rastanemo. Oboje smo skupili hrabrost i sporazumno tako i ucinili (bas zato sto volimo jedno drugo, jer bolje da budemo srecni odvojeno, nego nesrecni zajedno). TEK SADA je poceo da radi na sebi i da menja ono sto sam mu zamerala. Tek kada je dotakao dno. A i ja sam pocela da se usavrsavami i da ostvarujem stvari za koje nisam ni pomisljala da sam sposobna. Dakle, ako sam nesto naucila to je da ne treba gubiti vreme pokusavauci da promenimo druge (podjite samo od sebe - koliko je tesko promeniti sopstvena razmisljanja i navike!), vec treba da radimo na sebi, na tome da budemo najbolja verzija sebe, i onda ce sve doci na svoje mesto. > Poenta price: mozda treba da date jedno drugom prostora, da otkrijete ko ste van veze u kojoj ste proveli toliko vremena, da individualno napredujete i ako je to zaista to, nacicete se, ponovo biti zajedno i vise cete ceniti jedno drugo i vasu vezu koja je prezivela sve te izazove. A ako ne, onda je tako i bolje, makar niste vise gubili vreme na nesto sto nema svrhe niti ima (dobru) buducnost. O da... isti slucaj kao i moj.. Podrzavam...
2017 10 02
Moj dragi cesto kaze: "Kazi mi sta zelis i ja cu uciniti, nemam moc citanja misli". Mi zene se cesto ljutimo jer nisu ispunili nasa ocekivanja, a oni pojma nemaju sta ocekujemo. Zato je bitno dosta razgovarati o svemu. Slobodno mu reci sta zelis i to direktno bez uvrtanja. Tad ces shvatiti koliko te neko voli i sta je spreman da ucini zbog tebe. U svakoj vezi treba postojati kopromisi i "pravila" koja se postuju. Bitno je i da planirate zajednicku buducnost posle toliko duge veze, ako ti nije slucaj ozbiljno se preispitaj. Srecno!
2017 10 02
1 2