Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje traze razmenu utisaka bez saradnje

Do koje mere su ljudi spremni da idu. Dobijem malo pre u inbox poruku za kupovinu. Clanica je uredno isla na opciju Zelim i ispod mi napisala posto obe imamo 0 utisaka da li sam za da ih razmenimo 😲. Koliko sam mogla da ostanem ljubazna na tako nesto sam odgovorila da mi je ovo samo drugi nalog sa decijim krpicama i da na prvom imam preko 70 utisaka. Da li se i vama ovako nesto dogadja 😡
2017 11 01
To svakako . Ali ovo je cist bezobrazluk sto pojedine clanice rade na ovakav nacin skupljati utiske. Sto se mene tice link profila ostavljati ovde necu ali cu svakako prijaviti Adminu s'obzirom na to da clanica nema ni jedan utisak a nudi ovako nesto sigurno ne planira da se bavi fer prodajom i kupovinom
2017 11 02
Nikako nisu sigurnost...Nedavno u razmeni sa clanicom koja ima cetrdesetak utisaka meni stigne uzas od jakne! Sta reci, nao osnovu cega biti siguran nemam pojma😐
2017 11 02
Tek sad sam razumela da je trazila da razmenite ocene, a ne stvari 😂😂😂
2017 11 02
I jesu i nisu, jer su mnoge clanice beskrupulozne u ponasanju, reklamiranju... eto i u dobijanju utisaka na svakojake nacine :( Imam divnih saradnji sa clanicama i sa malo i sa vise utisaka, i obrnuto. Mislim da je veci broj utisaka u kombinaciji sa dobrom, korektnom komunikacijom ipak neki garant da ce sve biti ok. S druge strane ima clanica sa malo utisaka koje ce radi dobijanja pozitivnih biti i vise nego korektne. Ma ne znam, filozofiram od ranog jutra ,:) a mozda je pravilo da nema pravila :)
2017 11 02
Takodje i ja imam super iskustva na ovom forumu . Jedino sto mi se postavljaju tako neka pitanja da ne znas kako da odreagujes . Mislim da max spustam cene ,ako sam nove novcijate Legend farfmerke prodala za 1000 d. ,a placene su 5000 ,ili na pr YSL ruz koji je placem preko 4000 ,a ja ga prodajem za hiljadu ipo ,pa mi jos neko trazi da mu spusim cenu ,ili na farmerkama koje su potpuno nove a ja ih prodajem za 1000. Malo sam konfuzna ,nadam se da je neko razumeo :D I inace prodajem stvari koje su jednom obucene ili nijednom .
2017 11 02
Zaboravih da napisem da taj neko misli da si nova i ne znam sta vec pokusava,ali te probleme sam i ja imala kad sam se tek uclanila .
2017 11 02
Meni je najsemsnije od svega sto se tako zalecu bezveze pa nude da razmenjujemo utiske bez saradnji jer jelte imam kao i one 0 utisaka a da malo citaju opis profila videle bi da na prvom mestu stoji link do drugog profila sa preko 70 utisaka. Do sada nisam ali od sada prijavljujem svaki takav profil. Kao sto i same kazete postene clanice sa 0 utisaka se itekako trude da dobiju te utiske saradnjama,ove ostale nemaju sta ni da traze na sajtu
2017 11 02
Ja nisam znala za to ;razmenjivanje utisaka . Sad prvi put cujem od vas . Nisam ni znala da se to desava . Sad eto znam. Nisam nesto ni ulazila na forum ,ali sad tek vidim da se svasta desava.
2017 11 02
Meni je upravo stigla takva poruka. Da razmenimo utiske posto smo obe nove. Iskreno se razmisljam da li da ovde javno stavim link profila, jer stvarno nema smisla. -_-
2017 11 02
> BabyPink: > Tek sad sam razumela da je trazila da razmenite ocene, a ne stvari 😂😂😂 I ja sam to shvatila, i jos gledam zbog cega je toliki bezobrazluk ako je clanica pitala za razmenu 😂
2017 11 02
cudno je da se pojavi vise clanica u isto vreme, sa istim pitanjem o razmeni ocena.... hmmm, ili je to postalo @normalno@ ili nas neko zeza...
2017 11 02
Posto se pojavilo vise njih u isto vreme koje traze razmenu utisaka promenila sam naslov teme kako bi ostale clanice procitale i bile upozorene
2017 11 02
Ili su to mozda samo 2-3 sa vise naloga?....
2017 11 02
Prvo krsi pravila, i umesto da prizna krivicu brani se napadima. Koliko ja vidim dobila je negativnu bas iz tog razloga od jedne clanice i glupo je sto sada napada tebe, a i sama zna da ti nisi jedina kojoj je slala slicne predloge. Koliko vidim ovde postaje trend da se dele ocene bez saradnje i apelujem da admin reaguje sada kada treba, a ne samo kada treba da kaznjava stare i proverene clanove za gluposti!
2017 11 03
1 2