Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pogledajte temu obavezno!

Ako je neko zainteresovan za smartscan aplikaciju koja nije poput anketa , vec je u pitanju skeniranje , neka mi se javi u inbox sa ostavljenim emailom i brojem telefona. U prilogu cu vam poslati o cemu je ovde ustvari rec. :")
2017 11 03
Ovako , to je aplikacija gde skenirate bar kodove svih namirnica koje ste kupili u prodavnici , na kraju svake nedelje dobijete 20 boda za to slikanje . Na kraju meseca dobijete gratis 160 boda , jer ste izvestavali svoje kupovine. Na svakog dodatog prijatelja imas 30 boda vise po osobi. Imas kalendar sa bas punooo nagrada ,koje bih ja ovde , mogla do sutra brojati jer je poduzi spisak i za kucu , za kosu , epilatori , pegle bla bla , onda sedista za auto za bebe , bebi uredjaji bla , bla pa cak ima i busilice i ostalo za muskarce 😄 I svaki poklon kosta odredjeni broj bodova , kada sakupis dovoljno bodova , posaljes im poruku na mail , cujete se telefonom i dogovorite oko slanja nagrade , posle cega ti se stari poeni brisu i kreces da radis za nove.
2017 11 03
.
2017 11 03
Jesi li ti dobila nesto od toga? I koji su uslovi?
2017 11 03
Ja sakupljam jos bodove za ono sto zelim da uzmem. Moja sestra jeste , ona je dobila bebi alarm jer je to htela , uslova nema , samo je bitno da bar jednom nedeljno skenirate bar kodove preko aplikacije i na to dobijate bodove . Naravno i to svima preporucujem da dodate prijatelje jer na svako domacinstvo koje dodate vi dobijate dodatnih 30 boda. :")
2017 11 03
Kako se mogu prijaviti :) ?
2017 11 03
Posaljite mi vas email i broj telefona u poruci . Na email vam saljem link za registraciju a broj mi treba samo zbog toga sto njima saljem ta dva vasa podatka , da se zna da ste vi preko mene dosli. :")
2017 11 03
.......
2017 11 04
....
2017 11 04
.
2017 11 04
Poslala sam svim curama koje su bile zainteresovane. Ima jako puuuno nagrada. Tu sam za sve u svakom slucaju. :")
2017 11 05
Eee evo mog maila [email protected]
2017 11 05
Ako je jos neko zainteresovan , tu sam . :")
2017 11 06
.....
2017 11 07