Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Negativne ocene za uzimanje podataka?

> LoolaA: > Kako da se ovo sprovede u delo pa da nalupam 10ak negativnih samo veceras x-) x-) x-) > Malo sam se nasalila :") > Ali se slazem da to nije ok, kada uzmu podatke i nestanu.. Ja bih sa zadovoljstvom nalupala bez salem. Em trazi rezervaciju,em ne moze da uplati na racun a moze postnet pa kad kazem da mi ne odgovarq postnet samo nestane a pre toga uredno trazi br racuna za uplatu. Pocecu da lupam negativne na kraju bilo ili ne po pravilima a one ako smatraju da su ispravne neka se zale Adminu
2017 11 09
A postoje i one saradnje gde morate da date pozitivnu ocenu jer je kupac uredno platio predmet. Al ja gledam, devojka mi je poslala bukvalno preko 200 poruka, bez preterivanja. Od dimenzija predmeta, slikanja na meni, do mog privatnog zivota, pa onda kako to posta moze da strajkuje, a kako ce ona primiti moj predmet, sta ja mislim dokle ce strajkovati, pa sta ja mislim kako ce njoj stajati moj predmet, pa onda odjednom, niotkuda u 23:30 stigne njena poruka: “nadam se da ce mi se svideti uzivo” i tako neke neocenivane poruke u 2, 3 ujutru... I sad ja treba da preporucim sadadnju sa njom drugim clanicama, a znam da bih pre zapalila te pare nego opet slala 85 poruka na dan 😂
2017 11 10
Bojanaa12 :') Ja mislila samo mene treniraju :') Imala sam jednu skoro ,samo sto su razmaci izmedju poruka bili po dva dana :o
2017 11 10
Imam i ja tako po neka naidje sa porukama i razmacima od po par dana
2017 11 10
Ljudi sta da radim. Devojci sam poslala paket imam i papir posiljke nije preuzela cak mi se zaglavio paket sad u vracanju zbog strajka ostavim negativan utisak i ona mi napise da paket nisam ni poslala i jos svasta nesto ruzno. Sta sad da radim jer imam negativan utisak zbog idiota?!? Ako moze pisite mi i u inbox jer ne stizu mi mail odgovora ovde??! Hvala
2017 11 10
> DjuDjuDju: > Ljudi sta da radim. Devojci sam poslala paket imam i papir posiljke nije preuzela cak mi se zaglavio paket sad u vracanju zbog strajka ostavim negativan utisak i ona mi napise da paket nisam ni poslala i jos svasta nesto ruzno. Sta sad da radim jer imam negativan utisak zbog idiota?!? Ako moze pisite mi i u inbox jer ne stizu mi mail odgovora ovde??! Hvala Posalji adminu poruku sa slikama papira posiljke, i skinuce ti negativnu ocenu :")
2017 11 10
Mozda vam ovo bude od pomoci. Ja sam se zbog ovog problema obratila Adminu pre neki dan. Dobila sam odgovor da se za neostvarenu saradnju tj.za uzimanje podataka i dalje nejavljanje doticnih clanica ne moze davati negativna ali da svakako mogu da joj prosledim linkove tih clanica. Pa mozete raditi isto od sada. Da li ce clanice nekako biti sankcionisane ili za pocetak samo upozorene ne znam ali i to je nesto. Pa se mozda malo i uozbilje. Na svim drugim sajtovima sam od Administracije dobila dozvolu da takvim clanovima dajem negativne ocene
2017 11 19
Dobra vest ,sad saljem svoje "kupce" Adminu
2017 11 19
Iskreno ne verujem da ce to ista pomoci... Admin ce da dobija vise od storinu prijava dnevno, i na kraju nece moci nista da uradi
2017 11 19
Mozda i jeste tako kao sto kazete ali dok ne probamo ne znamo 😉
2017 11 19
Kad razmislim ,mozda je i glupa ideja ,zbog sitnih g*****ca zatrpavamo Admina ,kad ima daleko gorih prevaranata .
2017 11 20
Kad razmislim ,mozda je i glupa ideja ,zbog sitnih g*****ca zatrpavamo Admina ,kad ima daleko gorih prevaranata .
2017 11 20
> TatCat: > Kad razmislim ,mozda je i glupa ideja ,zbog sitnih g*****ca zatrpavamo Admina ,kad ima daleko gorih prevaranata . Ne ih rekla da je glupa. Meni bar nije jer sam ja zbog takvih izgubila druge zaista zainteresovane kupce. A Admin zato i jeste tu ako vec ne dozvoljavaju da se kao na ostalim sajtovima daje negativna za takve stvari onda resi probleme i omoguci nam koliko toliko normalne saradnje.
2017 11 20
Elena , nisu one glupe ( a nisu bas ni pametne ,realno ) , pokusacu da budem jasnija ,one su gov**ca
2017 11 20
> TatCat: > Elena , nisu one glupe ( a nisu bas ni pametne ,realno ) , pokusacu da budem jasnija ,one su gov**ca Mislim da je Elena mislila na ideje, a ne na clanice 😁
2017 11 20
1 2 3