Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Negativne ocene za uzimanje podataka?

TatCat :D <3
2017 11 05
Ova clanica nije nova, ima oko 30 pozitivnih, ko zna sta joj to znaci.... :D
2017 11 05
Ljudi su jednostavno takvi! I to moramo da prihvatimo! Menjaju mišljenja i odluke kao carape. Pre svega,pa prvo vidim po svojim drugaricama,nešto im se svidi 2 dana mi pričaju o tome nečemu non-stop!!! Po ceo dan:Ja to moram da imam,pa ja to moram da kupim,toliko opterećivanje mog mozga,i treći dan? Ništa.Mrtvo more.Ohlade se preko noći. Dok ja nisam jedna od tih. Ali zaista treba napisati poruku lepo,jer ima ostalih devojaka koje će za taj artikal da se raspituju,i ti posle nekog vremena ipak želiš to nešto da kupis,za šta nisi odgovarala na poruke,nekom drugom je prodato,i ti si onda neodgovoran član,pa ja sam zato dobila ovu jednu negativnu sto imam!nije fer,ali od sada ako mi neko ne odgovori na poruku,a neko drugi se raspituje,ne bitno i da ne,pitam šta si odlucila? Pa zaista zavlačenje nije lepo. U redu je sto odustajete svako ima pravo na to,ne može niko da te natera da nešto kupis,ali bar napisi poruku,to je osnovna kultura!
2017 11 06
Evo mene devojka zamolila da joj sacuvam kosulju 5 dana, uzima je 100%. Ja izadjem u susret i sacuvam, iako me 2 clanice pitaju za nju. Posle 5 dana mi salje da joj je skupa, nece da je kupi ukoliko ne spustim cenu... A pre 5 dana nije bila skupa Ima svakakvih ljudi zaista
2017 11 06
Ja sam zamolila clanicu da mi sacuva tanu 5 dana i potpuno zaboravila . U subotu se ona javila da me pita i ja sam joj danas uplatila .Bas me bilo stid . Ali ,dobro je da me pitala i podsetila ,mene je stid da podsecam te koje rezervisu ... pogotovu sto mi se desava da mi nikad vise nista i ne odgovore ....
2017 11 06
*tasnu
2017 11 06
> TatCat: > *tasnu Pa dobro, desava se svakome da zaboravi, meni se desilo da zaboravim da posaljem stvar koju sam prodala 😁 Al mislim da nije u redu da se stvar rezervise ako vam cena ne odgovara... Mogu i ja tako da rezervisem Guess tasne od 15000 na sajtu, i posle kazem skupo mi je previse, ako ne spustite na 5000 necu da kupim
2017 11 06
Podrzavam uvodjenje pravila kao na limundu i kupindu!!! Upravo mi se desava situacija gde sam zeni ostavila podatke pre nedelju dana i ona me uredno ignorise, a ja kao kreten saljem poruke, pa ne znam prosto da li je ona ogranicena, bezobrazna pa nece da proda stvar, a to ne govori ili ja treba na nekom drugom jeziku da pisem, pa mozda i dobijem odgovor.... Definitivno treba na neki nacin da se zastite kupci kao i prodavci jer ovako nema smisla.
2017 11 07
> jelenaninaboki: > Podrzavam uvodjenje pravila kao na limundu i kupindu!!! > Upravo mi se desava situacija gde sam zeni ostavila podatke pre nedelju dana i ona me uredno ignorise, a ja kao kreten saljem poruke, pa ne znam prosto da li je ona ogranicena, bezobrazna pa nece da proda stvar, a to ne govori ili ja treba na nekom drugom jeziku da pisem, pa mozda i dobijem odgovor.... > Definitivno treba na neki nacin da se zastite kupci kao i prodavci jer ovako nema smisla. I sad ko zna ko ima Vas mobilni telefon i adresu...
2017 11 07
Nisam ih opravdavala ,muka mi je od takvih ... Jeleninaboki ,meni se to desavalo ,ali se ispostavilo da prodavci nisu bili logovani zaista ,vec da lazno svetli zelena lampica ... Nadam se da cete uspostaviti kontakt sa prodavcem.
2017 11 07
> TatCat: > Ja sam zamolila clanicu da mi sacuva tanu 5 dana i potpuno zaboravila . U subotu se ona javila da me pita i ja sam joj danas uplatila .Bas me bilo stid . Ali ,dobro je da me pitala i podsetila ,mene je stid da podsecam te koje rezervisu ... pogotovu sto mi se desava da mi nikad vise nista i ne odgovore .... To se meni desavalo sa jednom clanicom koja je divna, ali pritisnuta brojnim obavezama zaboravlja :) Tako da poucena time meni nije neprijatno da podsetim, vodim se time da je zaboravila ili se predomislila i u principu nije nikakav problem, ali je meni potrebno da znam ukoliko me neko pita za istu stvar.Tako da uredno podsecam :) Cak i ako se kasnije domisli jer je rezervisala a ja prodala, smatram da je korektno da prvo pitam nju, ako me ostavila bez ikakvog odgovora smatram da je odustala. U tom smislu "nema ljutis" :)
2017 11 07
Ja sam prestala da podsecam jer sam se nekoliko puta osetila bas ponizeno kad sam ostala bez ikakvog odgovora ... Nije tesko napisati 'odustajem' .Mozda su 'kulturne' samo 'uzivo' ,ovde im ne vidimo lice ,pa mogu da budu to sto jesu -'neotesane guske' . :-D
2017 11 07
Kako da se ovo sprovede u delo pa da nalupam 10ak negativnih samo veceras x-) x-) x-) Malo sam se nasalila :") Ali se slazem da to nije ok, kada uzmu podatke i nestanu..
2017 11 07
> LoolaA: > Kako da se ovo sprovede u delo pa da nalupam 10ak negativnih samo veceras x-) x-) x-) > Malo sam se nasalila :") > Ali se slazem da to nije ok, kada uzmu podatke i nestanu.. Ihh da je bar 10 😁
2017 11 09
Neki dan brisem poruke i skontam da sam jednoj clanici pola kuce premerila u raznim prilikama ,a nikad nista nijje kupila ... Zapisala sam ime ,da ne merim opet glupa plavusa do besvesti :)
2017 11 09