Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li i vama kasne paketi PostExpress-STRAJKUJU?

IZVINJAVAM se ako sam temu postavila u pogresan segment foruma. Veoma sam zacudjena da paketi poslati u ponedeljak i utorak ove nedelje JOS UVEK NISU STIGLI! PostExpress je uvek redovno donosio, raznosio pakete vec sledeci dan stize i nikada se nije pojavio kompljuterski problem stoga iskljucivo preko njih saljemo stvai. Zasto pa korisnici trpe nije fer.. Da li imate isti problem i trpite strajk poste? Hvala <3 Vasa, Alex
2017 11 09
Strajkuju vec dugo, paketi se cekaju i po nedelju dana Ali ti uredno platis “danas za sutra”, ili “danas za danas”, nebitno sto to znaci “danas za sledecu nedelju” Uglavnom, sve ce stici, samo sa zakasnjenjem, nemoj da brines 😊
2017 11 10
Hvala Bojana <3 Puno znaci da znam da nisam jedina sa finim clanicama koje su u iscekivanju paketaa... Strpljen spasen :)
2017 11 10
Da kasne, uzas a placamo
2017 11 10
Da kasne. Kad sledeći put budem kupovala ili menjala nešto tražiću Bex da mi dostavi. Neću sebi da dozvolim da se nerviram za 150-200 dinara manje više... Mala je to cena za mir. Čak razmišljam i posle štrajka da prestanem da koristim njihove usluge, eventualno ako mi kupac izričito traži preko pošte ili postexpresa. Koja druga kurirska sluzba je dobra?
2017 11 10
Eh,nije lako ni sa ostalima.U ponedeljak sam ujutru rano naručila ocu lek,poslat istog dana,pre podne,Aks službom,ljubazni farmaceut reče,prebacili smo se na Aks,jelte ovi štrajkuju...Drage moje,paket putovao od ponedeljka do cetvrka,uh,da nisam insistirala ne bi stigao ni danas... A post ex.iako u štrajku,u unutrasnjosti ne zadržava pakete,poslat u ponedeljak regulare mi je stigao u utorak...Kako se gde zalomi....O Bexu sam već pisala,prvo pazite sa lomljivim stvarima,drugo,plaćate da idete kolima,pešaka,jer Kurir je tamo negde pa,izvolite Vi njemu doći.....pojma nemam vise sta znaci kućna dostava,kao ni termin od danas za sutra,kod ovih sto ne štrajkuju...Jos vise vredja nemarnost ostalih od ovih sto štrajkuju,makar znam da.je to problem...
2017 11 10
Debelo kasne paketi, najvise koji idu preko BG. Iz NS idu odmah. Licno dva cekam preko BG vec dva dana a iz NS stigao sutradan.
2017 11 10
Kasne paketi slati i u Bg i u Ns, bar je takav slucaj bio sa mojim kupcima, stvarno uzas, nit stize paket njima, nit meni novac kad mi treba :)
2017 11 10
Ja sam slala juce tri paketa jedan u BG i dva za NS jedan za NS je stigao vec danas za druga dva ne znam jer mi se clanice nisu jos uvek javile
2017 11 10
Da izgleda da zavisi i u koji grad se rasporedjuju Sutra neradna subota zbog praznika ...
2017 11 11