Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

100% komercijalni profili -preprodaja (nadam se da moderatori gledaju ... )

Ovde mozete uneti linkove profila koji su potpuno komercijalni ,tj. ne prodaju svoje stvari ,vec vrse cistu preprodaju (po drasticno vecim cenama ) .... Time sajt gubi smisao . Desava se da neka sitna pilicarka prodaje medju svojim predmetima nesto iz DM po dvaput vecoj ceni ,ruzno (nalepice se neka clanica u cijem gradu nema DM ) ,ali podnosljivo. Ali ,profili na kojima nema ni jedan jedini licni predmet (cak ni slika ) ,to je zabranjeno. Blokiraju se profili sa jednom-dve takve stvari (opravdano ,ali sam zato da se upozore ) ,a opstaju profili ciji je sadrzaj nedvosmisleno zabranjen . Admine ?
2017 12 03
Prijavila sam adminu pa cemo videti da li ce reagovati ili ima povlascenih. I ja sam nova pa ne pravim budalom ovde druge clanove. Korisnica ima vise od 50 utisaka tako da nije bas nova i nemoguce da nije znala.
2017 12 04
> Bojanaboka990: > Prijavila sam adminu pa cemo videti da li ce reagovati ili ima povlascenih. I ja sam nova pa ne pravim budalom ovde druge clanove. Korisnica ima vise od 50 utisaka tako da nije bas nova i nemoguce da nije znala. Vise nece biti povlascenih .
2017 12 04
Nekako i uspem da zazmurim kada vidim vece cene a znam da je ovako jeftinije, kada neko skine jednu sliku sa neta cisto da vidimo kako stoji, ali ovako nesto... pitanje je i da li su utisci realni, nemoguce da niko od pedesetoro ljudi nije shvatio, ipak je to jedna od posecenijih stranica na fb.
2017 12 04
Nema sta . Komercijala ide na blok . Postoje pravila sajta o kojima se treba informisati pre ,ne samo doci i butikasiti ovde .
2017 12 04
> Bojanaboka990: > Prijavila sam adminu pa cemo videti da li ce reagovati ili ima povlascenih. I ja sam nova pa ne pravim budalom ovde druge clanove. Korisnica ima vise od 50 utisaka tako da nije bas nova i nemoguce da nije znala. Slazem se.
2017 12 04
> Marie_Laveau: > > Bojanaboka990: > > Prijavila sam adminu pa cemo videti da li ce reagovati ili ima povlascenih. I ja sam nova pa ne pravim budalom ovde druge clanove. Korisnica ima vise od 50 utisaka tako da nije bas nova i nemoguce da nije znala. > Slazem se. Sacekacemo malo pa cemo videti da li ce reagovati. Tek sam pocela a vec nailazim na bezobrazluk ☺ imala sam ja srecu kad sam narucila ovih par krpica, vidim da ovde ima svacega.
2017 12 04
> Bojanaboka990: > > Marie_Laveau: > > > Bojanaboka990: > > > Prijavila sam adminu pa cemo videti da li ce reagovati ili ima povlascenih. I ja sam nova pa ne pravim budalom ovde druge clanove. Korisnica ima vise od 50 utisaka tako da nije bas nova i nemoguce da nije znala. > > Slazem se. > Sacekacemo malo pa cemo videti da li ce reagovati. Tek sam pocela a vec nailazim na bezobrazluk ☺ imala sam ja srecu kad sam narucila ovih par krpica, vidim da ovde ima svacega. Samo se nemojte previse trzati sa vaseg naloga ,da ne biste popili koji negativan od tih sto ih prijavljujete . ( savet )
2017 12 04
Valjda i za to postoji neko pravilo, mora da postoji neko obrazlozenje zasto neko daje negativan utisak. ☺
2017 12 04
Spotter ,treba li da cutimo i cuvamo svoje guze ,a pustamo da druge clanice budu nasamerene ? Nije bas ljudski . Ako popijemo negativne ,tu je administrator ,moderator ,ko god ,da nam ih ukloni .
2017 12 04
> TatCat: > Spotter ,treba li da cutimo i cuvamo svoje guze ,a pustamo da druge clanice budu nasamerene ? Nije bas ljudski . Ako popijemo negativne ,tu je administrator ,moderator ,ko god ,da nam ih ukloni . Naravno da ne ,samo sto ovde nema svrhe ubacivati linkove jer ih administrator nece videti a sebi mozete navuci bedu na vrat . Ako zelite nesto da ucinite za ovaj sajt a vidim da imate zelju ,linkove komercijalne prodaje saljite direktno adminu . ;)
2017 12 04
Poslala sam sinoc. Ali imam utisak da niko nece reagovati.
2017 12 04
> Bojanaboka990: > Poslala sam sinoc. Ali imam utisak da niko nece reagovati. Isti utisak imam, ali nadam se da grešimo
2017 12 04
> IrenaDoric: > > Bojanaboka990: > > Poslala sam sinoc. Ali imam utisak da niko nece reagovati. > Isti utisak imam, ali nadam se da grešimo Posle kazu da ne ulazimo u rasprave a naravno da te iznervira kada neko kulira nesto sto nije ok.
2017 12 04
> Bojanaboka990: > > IrenaDoric: > > > Bojanaboka990: > > > Poslala sam sinoc. Ali imam utisak da niko nece reagovati. > > Isti utisak imam, ali nadam se da grešimo > Posle kazu da ne ulazimo u rasprave a naravno da te iznervira kada neko kulira nesto sto nije ok. Tako je . Ne treba da ulazite u rasprave ,vec da predate linkove administraciji ako vas to vec toliko nervira . Administrator nije ovde svakog dana i kada se pojavi naravno da nece odmah reagovati na vasu poruku ,pored stotine drugih koje verovatno dobija . Ovde se mora biti strpljiv u svemu ,pocev od prodaje ,pa do cekanja nekih drugih stvari . I nemojte se nervirati. Sajt je pun takvih profila i ako biste se nervirali zbog svakog od njih ...gde biste stigli ..(?) ;) ''Strpljenje je majka mudrosti ''
2017 12 04
1 2