Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim pomoc Admina

Molim vas da mi neko pomogne dobila sa negativnu osvetnicku ocenu od korisnika NovakovicAndja koja je jedan veliki lazov i prevarant i vec ima 6 negativnih ocena i to sa pravom.Rezervisala je haljininicu i nije se javila 3 nedelje niti je odgovorila na moje poruke konacno kada sem je ocenila negativno javila se ali je odbila saradnju rekla sam joj da negativna ostaje.Da bi mi se osvetila ocenila me je nagativno navodno prodajem pocepane stvari a nisam joj ni poslala nista.Unapred hvala mozete da pogledate nas razgovor pa cete videti o cemu pisem,hvala unapred jos jednom
2018 02 06
Nazalost, mislim da na ovom sajtu nije dozvoljeno davati negativnu dokle god nije doslo do saradnje, neka me neko ispravi ako gresim :(
2018 02 06
> njelena360: > Nazalost, mislim da na ovom sajtu nije dozvoljeno davati negativnu dokle god nije doslo do saradnje, neka me neko ispravi ako gresim :( Slazem se... i meni se skoro desilo da me devojka "zavlacila" preko nedelju dana i napokon kad je trebalo da posaljem paket ona je htela da razduzi slanje jos, samo sam kulturno rekla da ne zelim saradnju sa njom i na tome se zavrsilo... Elem, vaskovick zasto ste pristali na rezz. ako ste vec videli da devojka ima negativne i cak jednu neutralnu bas zbog ovakvih stvari :|
2018 02 06
Tacno ,ali treba bar da se uvede da se da neutralna , sa objasnjenjem....Jer mogu redom tako zavlaciti i trositi necije vreme nepotrebno ..Vi tako gubite drugog kupca ,gubite vreme i novac ...Zbog neke tamo neodgovorne bezobraznice koja ne zna sta hoce ...
2018 02 06
Slažem se, ali admin treba da da zeleno svetlo za to. Najbolje je ne raditi rezervacije duže od par dana za sada.
2018 02 06
> vaskovick: > Molim vas da mi neko pomogne dobila sa negativnu osvetnicku ocenu od korisnika NovakovicAndja koja je jedan veliki lazov i prevarant i vec ima 6 negativnih ocena i to sa pravom.Rezervisala je haljininicu i nije se javila 3 nedelje niti je odgovorila na moje poruke konacno kada sem je ocenila negativno javila se ali je odbila saradnju rekla sam joj da negativna ostaje.Da bi mi se osvetila ocenila me je nagativno navodno prodajem pocepane stvari a nisam joj ni poslala nista.Unapred hvala mozete da pogledate nas razgovor pa cete videti o cemu pisem,hvala unapred jos jednom Imas joj pravo dati negativnu,ipak te je ona zavlacila 3 nedelje..ti si tu stvar cuvala za nju i na kraju te ispalila..ja bi joj za to dao ne jednu nego tri negativne da moze..Podrzavam te..Mrzim ne—ogdovorne osobe najvise na svetu,pa brate ako nesto rezervisem ja cu to uzeti pa makar zadnji dinar morao dati za to..
2018 02 06
Definitivno je devojka u pravu kada je pomenuta clanica u pitanju.Sa njom sam ostvarila saradnju,ali me svakodnevno zavlacila za podizanje predmeta iz Poste,dajuci najrazlicitije moguce izgovore zbog kojih,navodno,nije bila u mogucnosti da ode do iste.Postoji i tema u kojoj sam pisala o tome.I stvarno-dokle ce vise na ovom sajtu da obitavaju clanice sa 5 i vise negativnih?!
2018 02 07
Da ne budem pogresno shvacena, daleko od toga da opravdavam pomenutu clanicu i njeno ponasanje. Samo kazem da admini nisu dozvolili po pravilniku sajta davanje negativne bez da dodje do saradnje. A, prvoj meni se ova situacija desava X puta,nazalost.
2018 02 07
Tehnicki nije doslo do saradnje, ali clanica vec ima par negativnih upravo zbog zavlacenja i nije doslo do saradnje. Niko joj nije obrisao, sto rece neko i ja bih joj dala vise negativnih. Prvo : Iz razloga sto laze da je doslo do saradnje, blateci clanicu da prodaje iznosene stvari.Drugo, rezervisala je stvar i vodala devojku kao ovcu. Trece zbog drskosti sto ima obraza da da negativnu a bezobrazna je i ponela se nekorektno.
2018 02 07
Na rezervaciju sam pristala rekla je javice se za 3 dana,nakon tri dana pisala sam poruke i molila da mi odgovori jer da joj cuvam haljinu ili ne i tako 3 nedelje,onda se kada sam joj dala negativnu ocenu javila se,ponudila sam da obrisem negativnu ukoliko ostaje pri dogovoru o kupovini haljine i to je odbila,mislim da je logicno da da joj ostane moja negativna ocena jer se ocenjuje po mom misljenu citava saradnja i kontakt a ne samo kupoprodaja.E za uzvrat za postenje i toleranciju dobila sam laznu negativnu, osvetnicku i sta sad sa tim da radim!
2018 02 07