Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li je neko isao na kurs sminkanja?

Cao devojke, zanima me da li je neka od vas isla na kurs sminkanja? Ako jeste, da mi preporucite nekoga🤗 Hvala
2018 02 07
Nisam ali ići ću sledeće nedelje kao model u Šobotu pa ti mogu preneti utiske,znam da kurs traje 5 nedelja,za ostalo se mogu raspitati,o ceni,koju šminku koriste,tehnike itd.Sve što te zanima pitaj pa ću se raspitati :)
2018 02 07
Ja bih ti preporucila Sophie'sChoice studio, trenutno drze kurs u NS, ali ima i u Beogradu, isto tako Jelena Mandic u NS je odlicna sminkerka i videla sam da organizuje kurs pa mislim da vredi raspitati se :D
2018 02 08
Ne znam, cula sam da u Sophie's Choice studio i ne steknu neko znanje i vestinu sminkanja, i to sam procitala na vise mesta da komentarisu, mada licno nisam bila. Ako je istina, onda je steta, jer je Sofija sjajan sminker. Svakako treba dobro razmisliti kod koga ici na kurs, kad se vec daje dobar novac za to :)
2018 02 08
Ko zivi u Nisu, a treba mu profesionalni sminker koji ce ga obuciti do najsitnijih detalja neka mi se obrati u inbox. Sem obuke devojka i sminka u salonu, kome treba neka se javi, garantujem da cete biti prezadovoljni.
2018 02 11
Danijela Palavestra je odlicna, mozes na istagramu pogledati. Dobijas priznati Sertifikat, i imas cak obezbecenju praksu na fashion week-u nakom kursa :)
2018 02 11
Ja kada bih išla, ne bih išla ni kod jednog drugog sem kod Vurdelje. O Sofijinom salonu sam čula jako loše kritike.
2018 02 13
Moja drugarica je isla na nyx kurs i nije zadovoljna. Ona je imala poprilicno dobre vestine ali tamo nije uspela da nauci nista sprecijalno sto vec nije znala. Mislim da ovi kursevi koji traju po nedelju dana i nisu za nekog ko se uopste ne razume u sminku, jer nece uspeti da nauci dobro. A posto vidim da ti imas FAKE sminku na profilu onda ti definitivno treba neki bolji kurs da objasne kako je to lose i za tebe i musterije ;)
2018 02 15
Ja sam isla u Sophie'sChoice studio, kurs da naucis sebe nasminkas je oko 50e, akurs da znas sve o sminkanju i druge na nasminkas je oko 400e :")
2018 02 18
Nadam se da ovaj komentar nije upucen meni-jer paleta cak ni nije moja, vec sestrina, u to ne ulazim. :) Drugo, bolesno je sminkati druge ljude fejk sminkom i to nikako ne podrzavam, ne znam cemu bilo kakvo optuzivanje jer je glupo. :) Iako to jos uvek ne radim, imam samo Kat Von D palete i iskljucivo dobru sminku koju koristim za sebe i svoje prijatelje. Svakako, ne znam cemu bilo kakva potreba za provokacijom. Hvala lepo i uzivaj, sve najlepse :)
2018 02 20
Devojke hvala na odgovorima, izvinjavam se sto tek sada odgovaram❤️ ja sam htela da upisem za pocetak onaj kurs od 2 dana... Pogledacu vase preporuke, za Sofiju sam i ja na forumima procitala uglavnom lose, pa sad ne znam sta bih radila🤔
2018 02 21