Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

potkozne bubuljice :/

cime lecite potkozne bubuljice...stavljala sam klindamicin,pomogne,smanji se,ali i dalje ostane ispod koze kao mala kuglica.. da li imate neki savet,nesto sto je ucinkovito i nesto sto je vam je bas pomoglo?
2018 02 15
Svakako pre svega savetujem da treba otici kod dermatologa. Btw, ja potkozne bubuljice cedim onom najtanjom iglicom za vakcine (mogu se kupiti u apoteci), jer mi je tako lakse, samo bocnem kozu na tom mestu i istisnem je, bez da ostaju kraste po licu i crvenilo kao kada se istiskaju prstima/noktima. Tako isto i mitisere.
2018 02 15
pa to i ja nekad uradim,ali ne probodem bas nekad dobro,pa napravim opsti haos...vise sam mislila da li ima neki savet za nesto sto provereno deluje,neka kremica itd...
2018 02 15
Generalno nemam problem sa kozom lica ali mi se u jednom periodu javljala potkozna i to stalno ma jednom mestu i naravno posle''rucnog'' rada ostane oziljak koji dugo traje. Sada cu zvucati kao one sa reklama ali stvarno od kada koristim Guerlanovu kremu za čišcenje lica apsolutno nemam nikakvih problema. Krema se zove Creme de Beaute pakovanje je poprilicno veliko tako da traje dugo a i nanosi se mala kolicina. Poenta price po mom misljenju je u prevenciji. Bez sredstava koji isusuju kozu kao sto su razni sapuni, rukavice za skidanje sminke i sl. Takvo je barem moje iskustvo. Pozzz
2018 02 15
hvala puno na savetu...pozz
2018 02 15
Stvarno,zna li neka devojka kako se osloboditi tih podkoznih kuglica koje jos dugo ostaju nakon nestanka bubuljice?U mom slucaju-čak i mesecima!
2018 02 16
Ako se te “bubuljice” nalaze na rukama, proverite da nemate problema sa stitnom zlezdom, to je jedan od simptoma Hasimotovog tireoiditisa
2018 02 16
I prekomerno koriscenje jaja i cokolada
2018 02 16