Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Trebam pomoc

Kako doci do nekih korisnika koji su duze off line? A zanimaju me njihovi predmeti..
2018 02 21
Pokusajte kontaktirati clanice sa kojima su saradjivale...
2018 02 21
to sam i ja htela da pitam, ima bar pet njih od kojih mi trebaju stvari, nema ih nikad..ne vredi nekad kontaktirati clanice s kojima su saradjivale, kad recimo vec 2 godine nisu usle na profil...svasta.
2018 02 21
Mene zanima kako je moguce da clanica ima moj predmet u omiljenim koji sam postavila pre nedelju dana a pise da je zadnji put bila na sajtu pre dve godine 😶
2018 02 21
Ako neko nije na sajtu duže vreme, verovatno je odustao od prodaje ovde, tako da je možda bolje da nađete sličan predmet kod nekoga ko je aktivniji na sajtu. Čak i da stupite u kontakt sa tom članicom, koje su šanse da ona i dalje ima taj predmet posle 2 godine ? :)
2018 02 21
> Bojanaboka990: > Mene zanima kako je moguce da clanica ima moj predmet u omiljenim koji sam postavila pre nedelju dana a pise da je zadnji put bila na sajtu pre dve godine 😶 :o :o e i mene ovo zanima :)
2018 02 21
Logovanje preko Fb,vrlo cesto ne prikaze on line status.
2018 02 21
> MajaMajaMil: > Logovanje preko Fb,vrlo cesto ne prikaze on line status. Jedino je to logicno objasnjenje. Sinoc sam obnavljala oglase a zaboravila sam da slikam da vam pokazem pre nego sto sam obrisala. Jezivo 😂
2018 02 21