Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Slike koje postavim gube drasticno na kvalitetu. Pomoc i saveti su dobro dosli

Imam najnoviji samsung S8 edge , slike su neverovatne kad uslikam medjutim na sajtu se kvalitet drasticno promeni. Probala sam da smanjim i stavim na najmanju rezoluciju pa sam tako slikala medjutim i to nesto ne pomaze. Sta raditi, kako raditi?
2018 03 04
Ja Ne znam kako drugi vide vase slike ali Ja svarseno dobro vidim I jako cisto vase slike Odlicno vam ispadnu Evo SAda sam gledala prsluk i Jos neke stvarcice Ja ih odlicno cisto vidim 😊👋🏻
2018 03 04
Ja mislim da moje slike dobro izgledaju kad se gleda sa telefona, a ako se gleda sa kompjutera pogorsa se kvalitet... Nekako budu mutnjikave :(
2018 03 04
> JelenaDuletic: > Ja Ne znam kako drugi vide vase slike ali Ja svarseno dobro vidim I jako cisto vase slike > Odlicno vam ispadnu Evo SAda sam gledala prsluk i Jos neke stvarcice Ja ih odlicno cisto vidim > 😊👋🏻 Slike kad uporedim na sajtu sa onima u telefonu vidi se velika razlika. Npr kad slikam stvari izbliza vidi se tekstura a ovde izgleda bas lose. :( Pogledala sam vase slike mnogo bolje izgledaju od mojih ..:)
2018 03 04
> Lanana: > Ja mislim da moje slike dobro izgledaju kad se gleda sa telefona, a ako se gleda sa kompjutera pogorsa se kvalitet... Nekako budu mutnjikave :( takodje i kod mene isti slucaj. Cak na nekim slikama mi nije ni boja ista sa kompa i telefona 😑
2018 03 04
Ima malo razlike, ali jeste tesko prikazati sliku onako kako je uzivo ... Pogotovo ako nemamo idealnu kameru , kao ja npr ..Takodje , odredjen boje ispadnu drugacije , blede ili tako nekako , kao da su stare , tipa crna,teget ,crvena .. Bas je problem verno prikazati ... Jos ako je slika mutna uz sve to .. uzas ...Dnevno svetlo je najbolje, ali nije bas vreme za uslikavanje napolju :,'(
2018 03 04
Mucim muku i sa slikanjem izbliza i sa bojama kao Icka89 Par clanica koje su kupile neke predmete su mi rekle da su mnogo lepsi uzivo nego na slikama :o Trudim se, ali nemam bolju kameru, kako je, tako je :)
2018 03 05
I ja isto kad uslikam sa s7 na telefonu izgleda prelepo, boje su lepe ali na kompu 10x gore izgleda....:/ verujem da jedino ako neko gleda preko malo boljeg telefona moze da vidi slicno/isto...ali opet najbolje je na dnevnom svetlu, najrealnije prikaze...a kad ukljucim blic bas su lose slike i inace su lose na ovom tel sa blicom...jedino je dobro sto izbliza moze da uhvati dobro detalje
2018 03 05
Meni su takodje slike losije kada je vreme lose, kada je sunce sve ide super sem tih par boja koje se mesaju kako je i navela clanica iznad :) ma ima da kupim fotoaparat il me nema :D
2018 03 05