Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

Jos sumnjam da je ona tu, ta jedna zena, koja takodje pravi haos, ima je svugde, razmenu je uradila jedva i to nije poslala sve sto treba. Mene ona vise ne zanima. Ne znam pod kojim nickom radi na krpicama, ali ima dva prezimena, dva broja telefona, ko zna koliko naloga. Ovde je sve nesigurno i nema ni jedan posten clan zastitu.
2018 03 15
Marylin da je krem bila okej ne bih ni pomisljala da je vratim, kremu sam htela za sebe. Ne pada mi na pamet da zaradjujem na fejk predmetu, taj brend cete retko naci na netu i vrv ko ima para kupuje u apoteci. Sve sam Vam vec napisala u prethodnim objavama, nema potrebe da se ponavljam. Evo cisto da ne ostanete bez odgovora, kao sto sam obecala.
2018 03 15
Generalno, kupovina kozmetike na netu je kupovina macke u dzaku. Sem u pojedinim slucajevima ne mozete dokazati da ste prevareni jer sadrzaj ne mogu da dokazu fotografije. Uglavnom kupujem parfeme i dosad nijednom nisam imala negativno iskustvo. Doduse, drzim se odredjenih prodavaca i ne rizikujem.
2018 03 15
> MlleSanja: > Marylin da je krem bila okej ne bih ni pomisljala da je vratim, kremu sam htela za sebe. Ne pada mi na pamet da zaradjujem na fejk predmetu, taj brend cete retko naci na netu i vrv ko ima para kupuje u apoteci. Sve sam Vam vec napisala u prethodnim objavama, nema potrebe da se ponavljam. Evo cisto da ne ostanete bez odgovora, kao sto sam obecala. Potpuno iskren odgovor. Krema je vracena, nije bila ono sto je ocekivano. Nakon dogovora sa prodavcem salje se nazad, prodavac nije ispostovao dogovor, ne preuzima paket. Navodno otvaran sadrzaj uz pomoc supruga, utvrdjeno prepakovavanje, pa sada kao nije otvarano... to govori da je prodavac znao sta je poslao. Uz to slede jos dve kaznene postarine. Zakljucak: Sta drugo moze da se uradi nego da proradi inat , podigne se paket i bilo da je otvaran paket ili ne kupac ce biti u oba slucaja u pravu, tj prevaren.
2018 03 15
LelicaLela treba MileSanji da vrati novac, jer je uvazila reklamaciju. Bez obzira sto se kasnije pokajala i sto smatra da je njena odluka bila ishitrena, dogovor je dogovor i treba da odrzi "rec" Nazalost jedna ili obe su "platile skolu za drugi put"
2018 03 15
> IvetIvanovic: > Pozdrav,zasto niste ostavili negativan utisak osobi koja Vas je prevarila kao upozorenje ostalim clanicama? > Marylin , evo gore je moj odgovor, Vi ste vidim imali divnu saradnju s njom, ja nisam. Mene ne zanimaju njene sve pozitivne ocene, ispala je necovek, i to zbog 400 din. Ja bas ne razumem najbolje,ispala je necovek jer je preuzela poruceno zadnji dan? Kad bih Vam rekla koliko puta sam ja cekala da neko preuzme paket do zadnjeg dana trecina bi bili ovde "neljudi". Ja da,imala sam lepu saradnju,poslato mi je sta sam trazila i stiglo u super stanju. Ako Vam se nije vratio paket niko Vas nije zeznuo.
2018 03 15
> IvetIvanovic: > maja87maja, ostavila mi je podatke da kupi BB kremu,,ja sam joj sutradan, bio je utorak poslala, pa joj napisala da sam joj poslala, da bi ona pocela da oteze situaciju, i digne i plati kremu posle 5 radnih dana, jer se onda vraca meni. E, zbog ovog nece dobiti pozitivnu, jer kome treba krema, taj ce je odmah podici i nije velika suma, 400 din, ali sam poslala novo i original. Sta mislite treba ti krema, ali ti stoji u posti????Garantujem da je povezana s clanicom koja se na krpicama zove jednim prezimenom, a na sajtu lalafo.rs drugim. zato sam i rekla sta sam imala. nemam vise zivaca, za osobe koje su mutne i zele da te ponizavaju. Ja citam i ne verujem dali ste negativnu ocenu devojci/zeni koja vas nije prevarila, post expressom saljemo izmedju ostalog i zato sto neko ne moze da stigne odma da podgne paket, da li je paket podignut prvi ili peti dan nije uopste bitno bitno je da je podignut, zaista sam sokirana ovim, izbrisite negativnu ocenu clanici jer je nije zasluzila predmet je podigla vi ste dobili novac i ne vidim u cemu je problem
2018 03 15
Jel postoji epilog?
2018 03 16
> bigger-better: > Jel postoji epilog? Ako mislite na moju pricu, epilog sutra kad preuzmem paket.
2018 03 16
Sta bi na kraju, da ne bude da smo i mi platili praznu slamu? Jel' Vam konacno stigao paket ako jeste, sta imate da nam kazete, nisam radoznala ali posto smo sve upletene, zanima nas ishod?
2018 03 18
> MlleSanja: > Preuzecu ga sigurno, samo da stigne do mene. Da li je stigao paket?
2018 03 18
Nismo, nisam mogla da ga preuzmem u subotu, imala sam nekih licnih problema. Evo saljem slike. Nisam ga jos uvek otvorila.
2018 03 19
Ako treba jos iz nekog ugla, samo recite.
2018 03 19
I evo konacno dokaza, crno na belo, da Lelica nije ni videla paket, a kamo li da ga je otpakovala kao sto je rekla, jer se vidi da paket nije otvaran.. sto znaci da je LAGALA i da je znala sta je poslala pa nije ni preuzela paket.. Dno dna zaista.. em je ostetila devojku novcano za kremu, em joj poslala neki drugi sadrzaj u bocici od kreme i PLUS duplu postarinu sto joj se vratio paket.. Nadam se da ce admin da reaguje i da ce clanica Lelica biti blokirana zbog ovoga.. jer na profilu ima jos kozmetike i mogla bi takodje nekog ovako isto prevariti..
2018 03 19
> LoolaA: > I evo konacno dokaza, crno na belo, da Lelica nije ni videla paket, a kamo li da ga je otpakovala kao sto je rekla, jer se vidi da paket nije otvaran Zar zaista mislis da bi Posta dozvolila da se paket salje otpakovan? Verovatno su ga u posti opet zapakovali.
2018 03 19
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16