Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

> secondhandbgd: > Devojke , imala sam uzasnu situaciju sinoc i zanima me sta da radim. Poslala sam devojci parfem (original, korisce, ali je naznaceno i koliko je koriscen i korigovana cena i to bas) > Devojka se javlja nakon sto ga je preuzela ( 4 dana kasnije ga je preuzela ) sa odgovorom kako sam ja parfem otvarala sipala tu ne znam ni ja sta i da to nije taj miris itd... sada ja ne znam kako se parfem otvara i ostale te stvari... ali sam ba su rebusu sta raditi > da li dozvoliti da me neko maltretira i optuzuje za nesto sto je toliko sumanuto ili sta?.. pretpostavljam da joj se parfem nije dopao kako mirise i da sada kada ga je isprobala zeli da ga vrati....prodajem stvari na ovom sajtu oko 2 godine cisto iz hobija, nikada nisam nikog prevarila niti bih..uzasno mi je neprijatno nikada nisam imala ovakvu situacija..ako mozete pisite sta da radim > p.s. ja sam joj ponudila da poslaje nazad parfem ali sada razmisljam posto vec zna da otvara( ili prepozna kada su otvoreni parfemi?!) sta ako je ona otvorila moj parfem presula u neku bocicu i sada mi vraca bog zna sta > prvo sam htela da pristanem da joj vratim novac a ona meni parfem > ali sada razmisljam zasto bih pristaja na bilo sta kada je original i kada je ocigledno osoba samo htela da isproba da li joj odgovara > molim vas dajte mi neki savet Samo iskuliraj tebi je savest cista... Samo ne odgovaraj mnogo takvih slucajeva ima...
2018 08 25
hvala ti na odgovoru stvarno sam joj u prvi momenat kako bih izbegla dramu rekla da cu da vratim pare a ona meni parfem...ali onda razmislim sta ako je ona otvarala to menjala sta radila vec i rekoh .... ne mogu stvarno poslala sma joj da necu dalju komunikaciju... pa nek radi sta god hoce...jao ne znam kako je vama kada dobijete ovakve poruke... mene je ovo stvarno uznemirilo ne mogu da verujem da su takvi ljudi
2018 08 25
> secondhandbgd: > hvala ti na odgovoru stvarno sam joj u prvi momenat kako bih izbegla dramu rekla da cu da vratim pare a ona meni parfem...ali onda razmislim sta ako je ona otvarala to menjala sta radila vec i rekoh .... ne mogu stvarno poslala sma joj da necu dalju komunikaciju... pa nek radi sta god hoce...jao ne znam kako je vama kada dobijete ovakve poruke... mene je ovo stvarno uznemirilo ne mogu da verujem da su takvi ljudi Ja sam u zadnje vreme imala bas neprijatnih situacija evo jedna od njih: Poklonila sam jednoj zeni preko lalafo-a 12kg odece za nju i decu ali posto ja nisam slala doslo je do zabune i placena je postarina od 640din i ja sam je zvala i rekla joj sta je bilo i da mi uplati... Ona je kao kad stigne paker platicu kako ja da znam da ste poslali itd.. uglavnom paket je stigao i ona sad kaze da nema da mi uplati i uplatice kad bude imala... Vec sam prezalila te pare ali isto zna da je nas 6 dece i da smo poklonili nase stvari kako bi nekome pomogli... Poslala sam do sad preko 20 paketa sa poklonom bez problema i desi se ovo..
2018 08 25
Uzasss🙄
2018 09 24
> LuxAndFabuluxe: > Devojke, da vas upozorim na jos jednog prevaranta. clanica "Slovenac" je kupila od mene naocare za 12000. ja uvek insistiram na licnom preuzimanju da bi devojke videle sta kupuju jer cesto se ne radi o malim svotama. naocare su joj se svidele i ostavila mi je pozitivan utisak. nakon mesec dana mi se javila da hoce da ih vrati, da nisu prave, pocela da vredja i preti. Mislim da je profil lazan jer nikad nista ne kaci niti ima utisaka. da li neko ima neki savet? posto mi sad stoji taj jedan negativan komentar bez osnova i automatski mi rusi reputaciju. molim vas ako imate vremena prijavite doticnu, da jos neko ne nastrada kao ja. hahahahah sokirana sam sta citam !!!!!! kao prvo prodala si mi fake naocare i ubedjivala si me da su original ,kao sto znas da ni jednog trenutka nisam trazila novac nazad zato sto ovo smatram svojom greskom !!!ostavila sam komentar da bih upozorila ostale clanice koji je uklonjen kao i negativna ....ti si zeno trebala da budes u zatvoru sram te bilo !!!!!!ti ili si toliko drska i bezobrazna ili zivis u ubedjenju da prodajes originale!!!!!!!!
2018 09 27
> LuxAndFabuluxe: > Devojke, da vas upozorim na jos jednog prevaranta. clanica "Slovenac" je kupila od mene naocare za 12000. ja uvek insistiram na licnom preuzimanju da bi devojke videle sta kupuju jer cesto se ne radi o malim svotama. naocare su joj se svidele i ostavila mi je pozitivan utisak. nakon mesec dana mi se javila da hoce da ih vrati, da nisu prave, pocela da vredja i preti. Mislim da je profil lazan jer nikad nista ne kaci niti ima utisaka. da li neko ima neki savet? posto mi sad stoji taj jedan negativan komentar bez osnova i automatski mi rusi reputaciju. molim vas ako imate vremena prijavite doticnu, da jos neko ne nastrada kao ja. ahah sokirana sam sta citam !!!!!! kao prvo prodala si mi fake naocare i ubedjivala si me da su original ,kao sto znas da ni jednog trenutka nisam trazila novac nazad zato sto ovo smatram svojom greskom !!!ostavila sam komentar da bih upozorila ostale clanice koji je uklonjen kao i negativna ....ti si zeno trebala da budes u zatvoru sram te bilo !!!!!!ti ili si toliko drska i bezobrazna ili zivis u ubedjenju da prodajes originale!!!!!!!! pre 25 minuta
2018 09 27
prevarila si zenu za torbu koju si naplatila 500e ...ta clanica mi je trazila tvoj kontakt posto joj se nisi javljala kao ni meni !!!!!!sram te bilo lazes da sam te zvala nakon mesec dana ,naocare sam preuzela uvece ,a pozvala sam te sutradan ,tacnije pustila poruku na koju nisi htela da odgovoris , i prestani vise da lazes ovaj narod ovde stvarno si preterala ajde uzela si trudnicama,porodiljama pare sad se gubi odavde i svoje krpice prodaj po komsiluku!!!!
2018 09 27
Potisite peticiju ne pravite se lude a cimm vam prigusti vi se zalite... Za Spottera novog Admina...
2018 09 28
I ja sam prevarena,drugi put i razočarana u mlade žene i devojke,koje nemaju obraza!Drugi slučaj je neka "bubicaloptica",koja bolje da se sakrije u mišju rupu,nego što je ONA MENI dala dve negativne.Na sajtu je dala lažne informacije o predmetima,kada sam pitala za stvari na poruke,takodje prećutala pravo stanje i felere.Kad su stvari stigle,katastrofalno,razočaranje moje!Napišem kulturno poruku,pročita,ne odgovara.Iako nisam kriva,opet ponudim da se dogovorimo,ništa!Pošaljem joj slike i iskreno,pomislim:Koga ti zezaš?Ocenim iskreno,iako stvarno ne volim da dajem negativnu,da bi ONA S PUNIM PRAVOM,imala obraza i dala meni negativnu.Ja odgovarim,prikačim slike i deo prepiske kao dokaz,a ONA na sve to odgovori da sam smešna i pocepala sam stvari JA?!Stvarno joj nije dobro!Niti prodajem stvari,samo kupujem,pri tom je roba fuš,kinezija,za koju platim 2340,ali ok,veliki sam čovek i humanista,daću Romima,ali njena izjava je HIT!Da,volim da kupujem stvari i čim mi stignu,ja ij cepam i ušivam rupe koncima,ručno,jer nemam šta da radim.Ali,nasmeja me žena!!!!
2018 11 10
I ja sam prevarena,drugi put i razočarana u mlade žene i devojke,koje nemaju obraza!Drugi slučaj je neka "bubicaloptica",koja bolje da se sakrije u mišju rupu,nego što je ONA MENI dala dve negativne.Na sajtu je dala lažne informacije o predmetima,kada sam pitala za stvari na poruke,takodje prećutala pravo stanje i felere.Kad su stvari stigle,katastrofalno,razočaranje moje!Napišem kulturno poruku,pročita,ne odgovara.Iako nisam kriva,opet ponudim da se dogovorimo,ništa!Pošaljem joj slike i iskreno,pomislim:Koga ti zezaš?Ocenim iskreno,iako stvarno ne volim da dajem negativnu,da bi ONA S PUNIM PRAVOM,imala obraza i dala meni negativnu.Ja odgovarim,prikačim slike i deo prepiske kao dokaz,a ONA na sve to odgovori da sam smešna i pocepala sam stvari JA?!Stvarno joj nije dobro!Niti prodajem stvari,samo kupujem,pri tom je roba fuš,kinezija,za koju platim 2340,ali ok,veliki sam čovek i humanista,daću Romima,ali njena izjava je HIT!Da,volim da kupujem stvari i čim mi stignu,ja ij cepam i ušivam rupe koncima,ručno,jer nemam šta da radim.Ali,nasmeja me žena!!!!
2018 11 10
SAVET kupila sam torbu za koju je clanica napomenula da je bez ostecenja i kao nova medjutim torba ima ostecenja na ruckama, nedostaje jedno slovo i ima bele tackice kao od kreca ne javlja se sta dalje...?
2018 11 27
Devojke, da vas upozorim na jos jednog prevaranta. clanica "DARAA123-SNEZANA LUKIC, SMEDEREVO". Kupila sam ski kompet, koja je bila oznacena " da je u potpuno ispravnom stanju, zaista vrhunksa u svakom smislu" , cena je bila 5500, dala za 4700( bila sam zahvalna), stigla je roba SMRDI, IZBLEDENA, U ORGINALU TREBALO DA BUDE ROZA BOJA, A IMA MALO ROZA, MALO PINK, U FLEKOVIMA NARANDZA... ....... naravno mogu poslati i slike, i ceno razgovor sa clanom
2018 11 27
😳
2018 11 28
Zasto je dozvoljeno onima koji namerno precute stanje stvari,slikaju da se ne vidi...da daju negativnu kupcu koji je naravno nezadovoljan? Mene riba ubedjivala da ne trebam da kupujem na sajtu za ,kako rece, jeftino,zato sto sam joj dala negativnu.Prodala mi je cizme "nenosene,samo probane po kući,bukvalno nove",kaže kupila ih za 5500din prošle godine.Jadnica nije imala pojma šta prodaje,jer su čizme marke koja se ne može naći kod nas,dakle verovatno second hand,marku nije ni spomenula,a čizme su bile nošene baš dosta jer je na nekim mestima i koža pobledela i naravno vide se bore na koži.Flekica je skroz nova,ali sama čizma,pa bilo je rupica na koži.Nove kožne čizme preko kolena za 5500 nije kupila sigurno,ni na 80% sniženja.Ja bih za njih tražila max 1000din,platila sam ih 3000,poštarina i provizija 3500. Posle toga sam kupila jos jednu stvar,isto novu jaknu od kože,rukavi rašireni od nošenja i istanjena koža na laktovima. Sad treba da je nosim da je nekako srede.Sve u svemu,naprodavala sam se lepih i novih stvari i nakupovala smeća na ovom sajtu.
2018 12 02
Kakav bezobrazluk, dajte joj negativnu.
2018 12 06
1 2 ... 13 14 15 16