Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

skinuti artikli sa profila

imala sam problem kontaktirala sam admina ali nisam dobila odgovor.....naime sa mog profila obrisano je 12 artikala uglavnom deciji mixevi.slike artikli nisu bili dupli a fotografije su kucna radinost.,naravno ja sam ih vratila..da li je neko imao slicna iskustva?...posto mi se uopste ne svidje cinjenica da je neko usao u moj profil i pobrisao artikle
2018 03 29
Meni su skoro obrisana tri predmeta, kombinacija slika sa neta i mojih slika. A svakodnevno nailazim na predmete koji su predstavljeni samo slikama sa neta, pri tome ne pre neki dan pa da je promaklo adminu. Verovatno su moje slike delovale kao profi :')
2018 03 29
Stalno vidjam da postavljaju vise predmeta, ne znam zasto nije dozvoljeno, ali ne vazi za sve pravilo. I slike sa interneta nekim clanicama stoje mesecima, a nekom jedva koji dan, dok ne primeti neko, ko primecuje *selektivno* 😂 Jani vidi nepravilnost, a Snezi jok 😂
2018 03 29
NinaKg imate kolaze od 3 slika kao prvu sliku oglasa, a dozvoljen je samo kolaz od dve slike za prvu :) Zbog toga su Vam obrisani predmeti.. Tacka 22 u pravilniku :")
2018 03 29
Hvala! videla sam sada u pravilniku da ne moze mix ,sto mislim da je glupo ..odnosno vise stvari ...medjutim meni su i obrisani bili i pojedinacni artikli....a mixeva ima bas dosta na mk
2018 03 30
> jacaikaja: > Stalno vidjam da postavljaju vise predmeta, ne znam zasto nije dozvoljeno, ali ne vazi za sve pravilo. I slike sa interneta nekim clanicama stoje mesecima, a nekom jedva koji dan, dok ne primeti neko, ko primecuje *selektivno* 😂 Jani vidi nepravilnost, a Snezi jok 😂 Kao i uvek Jecaikaja izdominirala 😂😂 Slazem se potpuno!!
2018 03 30
> jacaikaja: > Stalno vidjam da postavljaju vise predmeta, ne znam zasto nije dozvoljeno, ali ne vazi za sve pravilo. I slike sa interneta nekim clanicama stoje mesecima, a nekom jedva koji dan, dok ne primeti neko, ko primecuje *selektivno* 😂 Jani vidi nepravilnost, a Snezi jok 😂 Pa da ,ja sam ovde relativno mova i nisam bas upoznata sa tim pravilima...ali upravo kao sto si rekla na sve strane slike sa neta i mixevi..ali dobro.....bar sam mirnija ...malo sam se uplasila da mi neko ne petlja sa profilom
2018 03 30
> jacaikaja: > Stalno vidjam da postavljaju vise predmeta, ne znam zasto nije dozvoljeno, ali ne vazi za sve pravilo. I slike sa interneta nekim clanicama stoje mesecima, a nekom jedva koji dan, dok ne primeti neko, ko primecuje *selektivno* 😂 Jani vidi nepravilnost, a Snezi jok 😂 Svaki komentar Vam je na mestu
2018 03 31
> Marylin: > > jacaikaja: > > Stalno vidjam da postavljaju vise predmeta, ne znam zasto nije dozvoljeno, ali ne vazi za sve pravilo. I slike sa interneta nekim clanicama stoje mesecima, a nekom jedva koji dan, dok ne primeti neko, ko primecuje *selektivno* 😂 Jani vidi nepravilnost, a Snezi jok 😂 > Kao i uvek Jecaikaja izdominirala 😂😂 Slazem se potpuno!! ;)
2018 03 31
> LoolaA: > NinaKg imate kolaze od 3 slika kao prvu sliku oglasa, a dozvoljen je samo kolaz od dve slike za prvu :) > Zbog toga su Vam obrisani predmeti.. > Tacka 22 u pravilniku :") Ok, priznajem da to nisam pročitala. Jeste, dva predmeta su bila sa takvim kolažima. Treći je stradao, ne znam zašto. Bila je jedna slika sa neta a druga moja. Pojedinačne slike, ne kolaži.
2018 04 01
I meni je juce-prekjuce obrisano 40, da da 40 predmeta, kao da ih je lako postaviti. Neke slike su bile sa neta, a neke su bile iskljucivo moje. Jako sam razocarana i kivna jer nekim clanicama slike sa interneta stoje mesecima i godinama, i za glavne i sporedne, pa kolazi. Meni se ovo vec 2-3 put desava. Nije u redu, ako pravila postoje trebalo bi da budu ista i vaze za sve!
2018 04 01
Pravila imamo da bi ih postovali....ali mislim da su ova pravila bespotrebna..ja nemam slike sa neta ali imam te mixeve stvari...i tako u paketu su dosta povoljniji nego kada bi ih prodavala pojedinacno..i to je za kupca veoma isplativo,a i meni lakse...a sto se tice slike sa neta... upravo me je jedna clanica zamolila da obucem farmerke i da se slikam da bi videla koji je model....tako da ta slika sa neta i nije toliko losa stvar da bi se shvatilo o kojim modelima je rec....mnogo je lakse.
2018 04 01
Meni se ovaj sajt mnogo dopada i sama sam kupila dosta lepih stvarcica po povoljnim cenama i ja prodala po nesto....i jedini problem ovog sajta su prevaranti i oni koji ne postuju dogovore I rokove.....i mislim da bi admin apsolutno trebao da se posveti navise blokiranju takvih korisnika a ne brisanju artikala
2018 04 01
Bespotrebno je nervirati se, jednostavno prihvatite da nigde na svetu pravda ne funkcionise onako kako je realno, tako i na ovom sajtu. Ni meni nije jasno zasto je zabranjeno postavljanje vise predmeta u jednom oglasu, jer je to mnogo prakticnije, samim tim sto manje zatrpavamo sajt, a i u paketu je uvek jeftinije, tako da su obe strane uglavnom zadovoljne saradnjom.. Izmedju ostalog, u cilju nam je cesto da kupimo vise stvari po dosta nizoj ceni. Imam utisak da neko prijavljuje nebitne pojave na sajtu, a na ozbiljnije stvari se manje obraca paznja. Za ovoliko korisnika, treba vise odgovornih lica, koji prate i sankcionisu problematicne situacije na sajtu
2018 04 01
Ok je meni to sa slikama sa neta. Ne mogu se koristiti samo one vec mora da se postavi i svoja fotografija. Logično... Problem nastaje kada se brisu kombinacije a ostaju artikli clanicama koje ih predstavljaju samo slikama sa neta. Ali, kao sto rece Jecaikaja, nepravde je svuda pa i ovde.
2018 04 02
1 2