Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je admin ?

Varijacija na jednu od tema koje se otvaraju ovih dana . Prevaranti povratnici haraju , prevaranti ostavljaju negativne prevarenima , komercijalnoj prodaji je i ranije gledano kroz prste .... Ja ne uspevam ni da nadjem onu temu u kojoj su bili pravi podaci prevaranata ,izbrisana ? GDE JE ADMIN ? Ziv , u bolnici ,na samrti ? Cisto da pitam ,treba li traziti novog ili ce se oporaviti . Ili da ispratimo u penziju , ozalimo , pomognemo ako ne moze sam-a . A ,da ,oni koji su pomagali su blokirani ( AndjeoNaMetli , Spotter ) . ..
2018 03 30
Bravo, pravo u metu! 🎯 Ako je ziv, neka se oglasi. Da cujemo bar neko objasnjenje. Za 4 godine koliko sam ovde, nikad gora situacija. Pravo minsko polje! > TatCat: > Varijacija na jednu od tema koje se otvaraju ovih dana . Prevaranti povratnici haraju , prevaranti ostavljaju negativne prevarenima , komercijalnoj prodaji je i ranije gledano kroz prste .... Ja ne uspevam ni da nadjem onu temu u kojoj su bili pravi podaci prevaranata ,izbrisana ? GDE JE ADMIN ? Ziv , u bolnici ,na samrti ? Cisto da pitam ,treba li traziti novog ili ce se oporaviti . Ili da ispratimo u penziju , ozalimo , pomognemo ako ne moze sam-a . A ,da ,oni koji su pomagali su blokirani ( AndjeoNaMetli , Spotter ) . ..
2018 03 30
Napokon neko da kaze!
2018 03 30
Mene najvise nervira sto osvetnicke ocene stoje a kada treba kazniti zbog tagova, slika, odmah se reaguje. Ovde prevaranti mogu raditi sta zele, a ja na pr danima razmisljala gde da postavim neki oglas jer bi pre kaznili mene nego njih. Ako admin iz nekog razloga ne moze da postigne sve onda neka se ukljuci jos neko da bi ovaj sajt funkcionisao koliko toliko normalno.
2018 03 30
Kimberly , nije ni dosad bilo sjajno ,to stoji ,ali je bar reagovala da izbrise osvetnicke negativne ,da blokira prevarante . Drugo ,osim Crne liste je postojala lista u koju su se upisivali pravi podaci prevaranata . Bojanaboka990 , postoje clanice koje su pomagale , bile izvanredne u borbi protiv prevaranata ,pomenula sam neke od njih gore . Problem je sto je poslednjih mesec admin-ka potpuno prestala da radi ,ignorise sve poruke , prevaranti haraju ,lista sa pravim podacima prevaranata naprasno nestala ,a clanice koje se godinama bore protiv prevaranata ,stite nas ,pomazu su blokirane . Ako adminu-adminki nije stalo ,nece da gubi vreme ,zasto nije bar pustila njih da rade to sto su bez ikakve naknade radile za sve nas ? Sve ovo je bas cudno ,malo jezivo ,zar ne ?
2018 03 30
> TatCat: > Kimberly , nije ni dosad bilo sjajno ,to stoji ,ali je bar reagovala da izbrise osvetnicke negativne ,da blokira prevarante . Drugo ,osim Crne liste je postojala lista u koju su se upisivali pravi podaci prevaranata . Bojanaboka990 , postoje clanice koje su pomagale , bile izvanredne u borbi protiv prevaranata ,pomenula sam neke od njih gore . Problem je sto je poslednjih mesec admin-ka potpuno prestala da radi ,ignorise sve poruke , prevaranti haraju ,lista sa pravim podacima prevaranata naprasno nestala ,a clanice koje se godinama bore protiv prevaranata ,stite nas ,pomazu su blokirane . Ako adminu-adminki nije stalo ,nece da gubi vreme ,zasto nije bar pustila njih da rade to sto su bez ikakve naknade radile za sve nas ? Sve ovo je bas cudno ,malo jezivo ,zar ne ? To sto nije pustila njih me posebno nervira... imali smo bar neku zastitu... Bas sam razocarana...
2018 03 30
Spava vec 15 dana kao u onoj pesmi od Zdravka Čolića "Ona spava,ona spava" :")
2018 03 31
Nazalost mnogoo duze od 15 dana ☹️> SasaAna: > Spava vec 15 dana kao u onoj pesmi od Zdravka Čolića "Ona spava,ona spava" :")
2018 03 31
Admin -poslednji login pre 18 dana .
2018 04 02
hahahahha Ova se dopisuje sama sa sobom , ko ce dati bolji kompliment nego covek sam sebi :') SasaAna , Ketti95, Vesna ,kakogod , ovde nemate sta da trazite .
2018 04 03
Moje je ime Ana, znam ja sta trazim <3
2018 04 03
Oh ,kako nam nestade SasaAna :")
2018 04 08
Vratio se admin <3
2018 04 08
Lepa vest 😊
2018 04 08
> TatCat: > Vratio se admin <3 Daa <3
2018 04 10
1 2