Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Da li je moguce???

Znam da zvuci smesno, i meni je bilo kad sam cula- drugarica tvrdi da se jakna od eko koze moze prati u ves - masini na 40 stepeni i ozbiljna je. Da li je neko ikad probao? :") :')
2018 04 02
Jeste :-) ja imam jednu takvu sa etiketom na kojoj pise da se moze prati u ves masini, ipak nisam bila toliko hrabra. Oprala sam je na ruke i nista joj ne fali :-) mada se susila 4 dana sigurno. Mislim da to vazi za neke tipove eko koze, ne bih se usudila sa drugim jaknama ....
2018 04 03
Ja sam kupila u teranovi jaknu i tamo su mi rekli nikako pranje u masini ni rucno vec samo hemijsko. E sada ima razlicitih kvaliteta, nije svaka eko koza ista... ja ne bih smela da se usudim 😏
2018 04 03
Brze ce pucati koza. Nece joj odmah nista faliti ali ispucace brze nego inace. Ako je verovati gospodji iz teranove... ☺
2018 04 03
Zavisi od kvaliteta. Jednu sam prala u masini vise puta i nije joj bilo nista, a drugu sam samo jednom oprala tako i skroz se oljustila.
2018 04 03
Ja ni voskirane pantalone ne stavljam u ves masinu, a pogotovo ne od eko koze, vec na ruke pazljivo operem, tako da se ne bih usudila ni jaknu od eko koze. Ako mora na pranje, onda bih je pazljivo oprala na ruke
2018 04 03
Imaš eko kožu od 1500 i od 8000 dinara tako da zavisi od kvaliteta iste . Da prala sam je u navlaci tj jastučnici na 30 stepeni. Na vešalicu i sušenje. I kožnu sam prala ali na ruke i samo iscentrifugiram je u mašini .. Majka mi je 35 god radila u prodavnici tekstila u sklopu koje su radili i hemisko i razume se u materijale. Ništa jaknama nije falilo.. Ako ništa operi ručno a suši na vešalici... Da bi je iscedila staviš je u jastučnicu zavežeš je gumicom za kosu i pravac mašina pa vešalica i sušenje
2018 04 03
Hvala, devojke <3 Jaknu je kupila drugarica sebi, ja bih samo da je spasim :') mada mi se cini da moze tako kako MiciZara kaze, reci cu joj da proba, pa nek' ide zivot ;)
2018 04 03
Moze, moze! U masini sam prala jednu haljinu koja je gore od pamuka i elastina a dole eko koza i nista joj bilo nije.
2018 04 03