Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Zute fleke od znoja-KAKO SKINUTI?

Caos devojke, interesuje me da li neko zna kako skinuti zute fleke od znoja ispod pazuha? Na pamucnoj majici (rekla bi pamuk sa elastinom) posle izvesnog vremena stvorile su mi se zute fleke, majica mi je jako draga a i jako malo nosena pa bi pokusala jos nesto. Probala sam 3 ''trika'' koja sam procitala na netu, so sa mlakom vodom, belo sirce, hidrogen ali nista ne deluje, fleke su i dalje tu. Pokusala sam i da je perem na jacoj temeraturi (60stepeni) ni to nije pomoglo. Pa ako neka od vas moze da mi pomogne bila bi bas zahvalna?! :)
2018 04 06
Merimin bebi sapun natrljaj i ostavi da stoji ,zatim operi na 60. Sipaj u pregradu za prasak i kasiku dve sode bikarbone. Ako ni to ne uspe,svakako ces je baciti. Pa probaj neki izbeljivac,50% vode,50% varikine,drzi par minuta potopljeno ,pa operi.
2018 04 06
venis,je dobar...ja sam imala belu kosulju ostale fleke od parfema nije pomoglo nista dok je nisam otkuvala,malo se vise izguzvala ali moze da se ispegla ima elastina
2018 04 06
u loncu odkuvala samo nju u prasku i fleke predhodno namazala venisem :") :") :")
2018 04 06
Ja sam u prasak natopilamajicu i posle utrljala pastu za zube i sacekaj neko vreme, par sati (sto duze to bolje). Kada sam dosla da isperem nijebilo ni traga mrljama :)
2018 07 22
Tema jeste stara, ali mozda nekome pomogne. Moje otkrice godine je vinobran. Koristila sam ga na starkama. Imala sam zute fleke od sušenja i crne od fabrike gume. Rukom se nakvasi malo mesto gde je fleka, utrlja malo vinobrana (onaj iz kesice sto se koristi za zimnicu) i ostavi se dok se ne osuši. Belo da ne moze belje 😊
2021 07 02