Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zbunjena???

Cetri meseca sam na sajtu nista nisam prodala a imam finih stvari koje su nove i par puta obucene ocuvane, cene sasvim korektne..ne znam u cemu je caka da nista ne mogu da prodam ne znam dal sam ja jedina?
2018 04 15
O veruj mi nisi jedina, ja isto prodajem stvari vec neko vreme, mislim bar sam postavila oglase... i kao cekam, mada nista jos uvek nisam prodala, a cene su mi dosta niske. Caka je verovatno sto mi nove clanice ili nemamo ni jedan utisak ili ih nemamo mnogo, pa posto ima dosta prevara, ljudi su cesto skepticni oko toga da mislim, radije bi kupili verovatno isto to po malo skupljoj ceni ali od osobe sa mnogo vise utisaka, ako se ne varam. Ja sam dosla na ovaj sajt, ne da bih prodala ili sta ja znam zaradila, verovatno nesto kada bih prodala ja bih od toga nabavila nove mnogo bolje stvari :D meni je trgovina u struci, nekako je meni ovaj sajt bolji od neke drustvene mreze, tako da ne znam, strpljenje i verovatno ce biti okej.
2018 04 15
Nisi jedina, ja sam kad sam pocela,isto skoro,prodala za kratko vreme stvarcice neke,onda je stigla nova roba, za koju sam mislila da je lepsa od prethodne,takodje smatram da nisam stavila neke visoke cene, vec dve,tri nedelje niko i ne pita ,a onaj ko pita brzo odustane,tako da lepo ti je rekla clanica MeriliaGrej,samo strpljivo. :) Mislim da ima bas dosta devojaka koje prodaju,onda se predmeti brzo zatrpaju i ni nema nekog velikog broja pregleda,pa je to mozda i problem. I naravno,postoje devojke koje su dugo ovde i verujem da imaju svoje stalne musterije. Veruj u pozitivno i bice pozitivno. :)
2018 04 15
Devojke,ja imam profil sa mojim licnim stvarima koje sam rasprodala za par meseci,imala super saradnje,utiske. Onda pomislim ekstra bi bilo da probam da radim jeftinu markiranu garderobu. Otvorim novi profil. Postavim oglase,pregleda ima,like ima,ali devojke ne kupuju,ili nema para,ili je ptevelika ponuda,ili je skepticnost u pitanju jer nemamo pozitivne. Jos sam snizila cene. Jos ostaje da budemo strpljive... Moja podrska svim novim clanicama <3
2018 04 15
Evo ja mu spustila cenu jos 1000,stvarno ne moze nize... >:( a stoji...
2018 04 15
> *STARS*: > Evo ja mu spustila cenu jos 1000,stvarno ne moze nize... >:( a stoji... Nije mu sad sezona, više je jesenji. Prodaće se, bez brige, a i izreklamirasmo ga sad lepo ;)
2018 04 15
Jeste, hvala :") <3 <3 <3 Imas popust 10% na bilo koju stvar ;)
2018 04 15
Od reci do reci se slazem sa lokibg...cene, naslov, tagovi, slike.... Jos dodajem reklamirajte svoju odecu u predvidjenim za to potforumima, naravno u skladu sa pravilima da vas ne bi blokirali.. I budite strplivi, krenuce prodaja u nekom momentu...posle ide brze, sam taj pocetak je spor i tezak. <3
2018 04 15
Evo imas kod mene po 800 dinara nove pantalone. Zara. Ne slazem se za second h. Kod mene na Banjici su im markiranim stvarima jako visoke cene,mantili 2000,pantalone 1000, majcice terenova i c&a ne smatram markama. Njih ima po 200. Ima na bulevaru jedan butik gde je kao snizenje sve po 150,ali su to sve stvari iz praistorije,za kontejner,izbledelo,usivano. Ko voli nek izvoli.
2018 04 15
> *STARS*: > Evo imas kod mene po 800 dinara nove pantalone. Zara. > Ne slazem se za second h. Kod mene na Banjici su im markiranim stvarima jako visoke cene,mantili 2000,pantalone 1000, majcice terenova i c&a ne smatram markama. Njih ima po 200. > Ima na bulevaru jedan butik gde je kao snizenje sve po 150,ali su to sve stvari iz praistorije,za kontejner,izbledelo,usivano. > Ko voli nek izvoli. Ma čekaj, ne hvališ se da je Mango mantil rezzzz? :") Pa eto dobrih vesti, još kad bi nam sad Nadjorodica javila da je prodala onu crop majicu ili plavu suknju baš bih se obradovala! <3 <3 <3 8-) 8-) 8-) :") :")
2018 04 15
Da,da eto vidis,srecne si mi ruke :") Kazu ne odbija se prvi kupac,a ja odbila devojku,trazila mi stvarcicu upola cene,meni se to bas ne isplati,ja na ovo imam 10-20% ,zbog cena. Razbila si mi maler <3 <3 <3
2018 04 15
Jos Versace da prodam... Te dve stvarcice su mi u riziku :) Stalno sam u iskusenju da ih ostavim sebi :")
2018 04 15
> *STARS*: > Da,da eto vidis,srecne si mi ruke :") > Kazu ne odbija se prvi kupac,a ja odbila devojku,trazila mi stvarcicu upola cene,meni se to bas ne isplati,ja na ovo imam 10-20% ,zbog cena. > Razbila si mi maler <3 <3 <3 Eto, ako sam razbila maler još nekome doživeću to kao da sam pola profila rasprodala! 8-) 8-) 8-) <3 <3 <3 :") :") :")
2018 04 15
> lokibg: > > *STARS*: > > Da,da eto vidis,srecne si mi ruke :") > > Kazu ne odbija se prvi kupac,a ja odbila devojku,trazila mi stvarcicu upola cene,meni se to bas ne isplati,ja na ovo imam 10-20% ,zbog cena. > > Razbila si mi maler <3 <3 <3 > Eto, ako sam razbila maler još nekome doživeću to kao da sam pola profila rasprodala! 8-) 8-) 8-) <3 <3 <3 :") :") :") :-):-):-)probaj kod mene:-):-) nista neide a stvari nove ili kao nove:-):-)ja nzm sta je ovo
2018 04 15
Da se i ja kao početnik ubacim :) lokibg, svaka čast i hvala puno za sve ove korisne informacije i savete. Za nas početnike izuzetno korisne. :)
2018 04 15
1 2 3 4 5 ... 19