Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zbunjena???

To je strašno.. Takodje 😠
2020 07 18
Gde su ljudiiiiii😕😕😕😕😕
2020 07 29
Dobre slike i pozadina iza je jako kljucna...slike koje sam na brzinu napravila,iako su stvarni odlicne i jeftine,nikako da se prodaju.
2020 08 28
Pozdrav, okačila sam dva posta kaputa koji prodajem i stranica mi je izbrisala oba posta. Ne razumem zbog čega. Stavila sam svoje slike i slike sa sajta na kojem se još uvek prodaje, da li je možda zbog toga sto sam stavila i slike sa tog sajta? Ili je zbog toga što je u pitanju pravo krzno
2020 10 30
Ova Korona sve stopirala
2020 11 12
Nikome nesto ne ide sada zbog korone. Nazalost
2020 11 12
> sistervalerie: > Nikome nesto ne ide sada zbog korone. Nazalost Tako je, nije bas idealno vreme za kupovinu, pogotovo ne krpica
2020 11 22
I meni loše ide iz nekog razloga, a stvari su mi stvarno očuvane i cene minimalne... 🤷🏼‍♀️
2020 12 10
Evo ja sam otvorila drugi profil jer volim nekako da grupisem stvari i samim tim da ono sto me zanima od tema i od stvari bude na jednom mestu, jer sve sto se tice dece mi je na jednom profilu, a moje licno na drugom. Mozda da pokusas da reklamiras svoj profil preko neke mreze a da ti on i dalje bude glavno mesto za prodaju?
2020 12 17
Meni je išlo odlično, imala sam dosta saradnji, sad odjednom ne ide, stvarno ne znam zašto :(
2020 12 30
1 2 ... 17 18 19