Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zbunjena???

.
2018 09 26
🙄
2018 09 26
Cao devojke, da li mi neko moze reci zasto ne mogu da obrisem prodate stvarcice sa profila??!!! Sve sto sam prodala ili razmenila i dalje mi stoji na profil, i bas me nervira kad idem na korpu za brisanje nema sanse da se obrise i ne uspevam.....😞😌 Nije pregledno kad neko udje da pogleda, ne kapiram zasto nece da se obrisu prodate stvari 😞 Nisam dugo na sajtu, tako da mi je svaki savet uvek dobrodoso 💖 😊😍 i hvala unapred 😘
2018 10 05
Moraš da obrišeš ove cvetiće, zvezdice i slično u nazivu predmeta, pa tek onda da obrišeš :)
2018 10 05
> Debela_devojka: > Moraš da obrišeš ove cvetiće, zvezdice i slično u nazivu predmeta, pa tek onda da obrišeš :) Hvala puno divna si 😊😍☺️👍🏻 Uspela sam da obrisem sve prodato a danima pokusavam i ne ide....😞 bas sam smotana. 😂😂😂😂😂 Hvala mnogoooo bas si mi pomogla sada znam u cemu je caka 😂☺️😘😘😘
2018 10 05
Pozdrav svima, Pre par nedelja sam otvorila nalog kako bih nešto kupila i uz malo muke sam i uspela. Pre par dana rešim da okačim i nešto iz svog garderobera, i uradim to dosta pedantno uz tagove i fotografije, i izgleda da nesto ne funkcioniše jer kada kucam u pretrazi sve ključne reči, ni u ludilu ne mogu da nađem svoj oglas! Da li ste imali slična iskustva? Mislim kako će iko drugi doći do mog oglasa ako ja uz sav trud ne mogu da mu pristupim nikako sem preko sopstvenog profila?! Hvala unapred <3
2018 10 24
Kao novom clanu, pomogli su mi vasi komentari, nadam se da cu ubrzo poceti sa prodajom na ovom sajtu😊🤗
2018 11 22
Vi prodajete second hand?
2018 12 12
i ja sam maksimalno snizila cene
2020 06 25
👋🏼👋🏼👋🏼
2020 06 27
Nova sam,čekirajte profil😁🥰
2020 07 05
Interesuje me zasto ljudi kliknu na 'Zelim ovo' i nakon sto odgovorim da je moguce licno preuzimanje ili slanje post express-om ne dobijem uopste odgovor? U pitanju nisu clanice koje su se tek prikljucile, sto se desava i razumem, vec zaista iskusne clanice sa preko 100 pa cak i 200 pozitivnih utisaka. Nije u pitanju pojedinacni slucaj vec se to desilo bar 10ak puta od razlicitih clanica. Svaki put je odgovoreno u najkracem roku. Da li se i vama to desava i da li znate zasto? Hvala unapred
2020 07 13
@Alex82, reklamiraju se na taj nacin. Samo iskuliraj.
2020 07 13
> MinaMasa: > @Alex82, reklamiraju se na taj nacin. Samo iskuliraj. Hvala puno na odgovoru! :)
2020 07 13
1 2 ... 16 17 18 19