Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zbunjena???

Ma da otici ce,ali bzv,bas. :|
2018 04 28
Dobar dan drage moje 😗 divan dan 🤗🤗🤗
2018 04 28
Sto se ja odusevih sada 🤗🤗🤗 Sinoc vidim haljinu koja mi se bas bas svidela prodatu i bas se smorim. Danas naidjem na identicnu takvu kod druge clanice,i to jos i vise nego duplo jeftiniju nego kod prve 🤗🤗🤗🤗🤗
2018 04 28
Ekstra,kupuj odmah :)
2018 04 28
> ElenaPt: > Sto se ja odusevih sada 🤗🤗🤗 > Sinoc vidim haljinu koja mi se bas bas svidela prodatu i bas se smorim. > Danas naidjem na identicnu takvu kod druge clanice,i to jos i vise nego duplo jeftiniju nego kod prve 🤗🤗🤗🤗🤗 Hahahahahah.....to ja zovem kosmickom pravdom! 8-) Daj da vidimo kakva je!
2018 04 28
Divne su obe! Ova druga je svecanija, ali obe su super zaista! Drzim palceve da ti se clanica sto pre javi da ne budes u iscekivanju!
2018 04 28
Nadam se da hoce 😊 Da ova druga jeste svecanija i sreca moja sto je malo skuplja pa ne mogu odmah da je kupim 😂😂😂inace bih se sigurno zaletela a onda bi mi stajala kuci 😂😂😂 Eto ako vidite neku haljinu u ovom fazonu kao sto je prva,laganu,leprsavu sa nekim normalnim smislenim dezenima saljite mi linkove. Sad sam u potrazi za njima a kada trazim namenski kao neki baksuz nista ne nadjem 😒😒
2018 04 28
> ElenaPt: > Nadam se da hoce 😊 > Da ova druga jeste svecanija i sreca moja sto je malo skuplja pa ne mogu odmah da je kupim 😂😂😂inace bih se sigurno zaletela a onda bi mi stajala kuci 😂😂😂 > Eto ako vidite neku haljinu u ovom fazonu kao sto je prva,laganu,leprsavu sa nekim normalnim smislenim dezenima saljite mi linkove. Sad sam u potrazi za njima a kada trazim namenski kao neki baksuz nista ne nadjem 😒😒 Vazi se, ako vidim-javljam
2018 04 28
> ElenaPt: > Nadam se da hoce 😊 > Da ova druga jeste svecanija i sreca moja sto je malo skuplja pa ne mogu odmah da je kupim 😂😂😂inace bih se sigurno zaletela a onda bi mi stajala kuci 😂😂😂 > Eto ako vidite neku haljinu u ovom fazonu kao sto je prva,laganu,leprsavu sa nekim normalnim smislenim dezenima saljite mi linkove. Sad sam u potrazi za njima a kada trazim namenski kao neki baksuz nista ne nadjem 😒😒 Primam robu u utorak,javljam ti ako bude nesto ovako :)
2018 04 28
Naravno po spec.ceni za tebe ;)
2018 04 28
> *STARS*: > Naravno po spec.ceni za tebe ;) Hvala 😗🤗🤗🤗 Samo sto ja umem da budem veliki namcor kada su u pitanju te letnje haljine 😐😣😣😣. Bukvalno jedva nadjem nesto da mi se svidja. Ponekad iznerviram i samu sebe 😡
2018 04 28
Devojke, nadam se da ste iskoristile ovaj predivni dan :) Ja sam ceo dan bila u Zvezdarskoj šumi na roštiljanju <3
2018 04 28
> Keikoo: > Devojke, nadam se da ste iskoristile ovaj predivni dan :) Ja sam ceo dan bila u Zvezdarskoj šumi na roštiljanju <3 Ja se sad vratila kuci-bila sa starijim klincem u luna parku. Uzivancija!
2018 04 28
Dan je fenomenalan, još vetrić pirka <3
2018 04 28
Ja rostiljam uz pivo! :)
2018 04 28
1 2 ... 14 15 16 17 18 19