Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zbunjena???

I rezervisala ovde kod jedne clanice divnu Mango majicu sa skroz otvorenim ledjima. Bilo me strah da mi je neko ne ugrabi pa sam je zamolila za rezervaciju 😂😂😂. Obozavam inace Mango sve njihovo sto imam mi je odlicno
2018 04 27
Devojke,da Vas pitam,a da ne otvaram temu.Ne bih da mračim ovu divnu grupicu i pozitivnu vibraciju.Da li stvarno ostavljate utisak kad vam predmet dođe recimo pocepan,puknut,prepravljan????? Imam utisak da sam ja najveća nadžak BABA ovde :) :) :)
2018 04 27
Ove pantalone su kostale 1500, a clanica mi sama snizila na 1300din!!! Hvala joj zaista, jedva cekam da stignu! <3 <3 <3 Sto se tice ostavljanja utisaka moram priznati da mi nisu do sada stizale pocepane i prljave stvari. Moguce da sam samo imala srece.... Elena, svidja mi se tvoja ljubav pema hipi/boho stilu. Volim i podrzavam! :")
2018 04 27
> lokibg: > Ove pantalone su kostale 1500, a clanica mi sama snizila na 1300din!!! Hvala joj zaista, jedva cekam da stignu! <3 <3 <3 > Sto se tice ostavljanja utisaka moram priznati da mi nisu do sada stizale pocepane i prljave stvari. Moguce da sam samo imala srece.... > Elena, svidja mi se tvoja ljubav pema hipi/boho stilu. Volim i podrzavam! :") Znači ipak sam NAJVEĆA NADŽAK BABA :(
2018 04 27
> ElenaPt: > I rezervisala ovde kod jedne clanice divnu Mango majicu sa skroz otvorenim ledjima. Bilo me strah da mi je neko ne ugrabi pa sam je zamolila za rezervaciju 😂😂😂. Obozavam inace Mango sve njihovo sto imam mi je odlicno Kao ja Zaru!!! Znam da je ovde svi pljuju ali ja ponekad imam utisak kao da su modele pravili za mene hahahahahahha.... 8-) 8-) 8-) ,:)
2018 04 27
Pa sad,nije katastrofa,ušiću,ali nigde nije stajalo da treba ušiti kao prvo,a kao drugo ne bih dala toliko para nego manje :)
2018 04 28
> lokibg: > Ove pantalone su kostale 1500, a clanica mi sama snizila na 1300din!!! Hvala joj zaista, jedva cekam da stignu! <3 <3 <3 > Sto se tice ostavljanja utisaka moram priznati da mi nisu do sada stizale pocepane i prljave stvari. Moguce da sam samo imala srece.... > Elena, svidja mi se tvoja ljubav pema hipi/boho stilu. Volim i podrzavam! :") Iskreno ta ljubav prema boho stilu se izrodila od zimus i vec tada sam planirala sta cu sve da kupim kada se otopli,ludo znam 😂😂😂 A nesto mi vise ne prijaju toliko farmerice,skroz uske majice i slicno. Gledam da mi bude koliko toliko komotnije i sto prijatniji materijali. Vidim i ja da dosta pljuju Zaru i slicne brendove ali kao sto ti kazes pojedine brendove volim iskljucivo zbog toga kako mi stoje njihovi modeli i ne obazirem se uopste na to sta ko prica 😁
2018 04 28
> plava16: > Pa sad,nije katastrofa,ušiću,ali nigde nije stajalo da treba ušiti kao prvo,a kao drugo ne bih dala toliko para nego manje :) Nije mi se do sada desavalo da mi stigne osteceno. Doduse nedavno sam za cerkicu na Limundu uzela helanke bukvalno za 200 din. Sutradan me zove zenica pre slanja da mi javi da ih je slucajno malo ostetila i ponudila se da mi vrati uplacen novac a helanke da posalje gratis. Odbila sam jer me je iskreno bilo sramota ionako je 200 din.dzabe a ostecenje je bilo jedva vidljivo sada se i ne vidi kada sam usila. Jos sam uz to dobila i majicu divnu na poklon i placen ptt. Svaki dogovor je moguc kada su ljudi kulturni,ljubazni i iskreni. Mozda od sada kada nesto kupujete da zamolite da detaljno pregledaju da li ima ostecenja 😊
2018 04 28
> ElenaPt: > > plava16: > > Pa sad,nije katastrofa,ušiću,ali nigde nije stajalo da treba ušiti kao prvo,a kao drugo ne bih dala toliko para nego manje :) > Nije mi se do sada desavalo da mi stigne osteceno. > Doduse nedavno sam za cerkicu na Limundu uzela helanke bukvalno za 200 din. Sutradan me zove zenica pre slanja da mi javi da ih je slucajno malo ostetila i ponudila se da mi vrati uplacen novac a helanke da posalje gratis. Odbila sam jer me je iskreno bilo sramota ionako je 200 din.dzabe a ostecenje je bilo jedva vidljivo sada se i ne vidi kada sam usila. Jos sam uz to dobila i majicu divnu na poklon i placen ptt. Svaki dogovor je moguc kada su ljudi kulturni,ljubazni i iskreni. > Mozda od sada kada nesto kupujete da zamolite da detaljno pregledaju da li ima ostecenja 😊 Uvek pita,ali dobijem odgovor da nema oštećenja.Kod ove konkretno stvari je pisalo novo,ne nošeno :) :) :) :)
2018 04 28
> plava16: > > ElenaPt: > > > plava16: > > > Pa sad,nije katastrofa,ušiću,ali nigde nije stajalo da treba ušiti kao prvo,a kao drugo ne bih dala toliko para nego manje :) > > Nije mi se do sada desavalo da mi stigne osteceno. > > Doduse nedavno sam za cerkicu na Limundu uzela helanke bukvalno za 200 din. Sutradan me zove zenica pre slanja da mi javi da ih je slucajno malo ostetila i ponudila se da mi vrati uplacen novac a helanke da posalje gratis. Odbila sam jer me je iskreno bilo sramota ionako je 200 din.dzabe a ostecenje je bilo jedva vidljivo sada se i ne vidi kada sam usila. Jos sam uz to dobila i majicu divnu na poklon i placen ptt. Svaki dogovor je moguc kada su ljudi kulturni,ljubazni i iskreni. > > Mozda od sada kada nesto kupujete da zamolite da detaljno pregledaju da li ima ostecenja 😊 > Uvek pita,ali dobijem odgovor da nema oštećenja.Kod ove konkretno stvari je pisalo novo,ne nošeno :) :) :) :) Sta znam. Iskreno moguce i da je novo pa clanica nije ni zagledala kao sto mozda ne bi vecina nas. Posto sam radila po buticima itekako znam da vlasnici istih umeju da poture malo ostecenu robu kao novu a kupci i ne obracaju paznju 😊
2018 04 28
To možeš u Kom.banci da zameniš bez provizije ako neće niko da ti primi tu novčanicu. Nama je pas jednom sažvakao 1000 dinara :') :') :') pa smo odneli u baknu i zamenili su samo hahahha
2018 04 28
Kako ti je poslala tu novčanicu? U okviru paketa?
2018 04 28
Licno
2018 04 28
Nisam primetila
2018 04 28
Pfff bez veze. Probaj da uvalis u prodavnici, ako ne onda pravac u banku.
2018 04 28
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19