Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zbunjena???

Ma, polako samo, evo, i ja sam stavila neke minimalne cene, jos danas akcija na majice, ali se nista ne desava :) Bice bolje, svaka roba nadje svog kupca (razmenjivaca:))
2018 04 15
Ja se ubih trazeci najbolji nacin da slikam i prikazem predmet ali opet nisam zadovoljna. Zavidim clanicama koje imaju tako lepe oglase, uzivam razgledajuci neke profile. Mislim da kvalitet slike bas prodaje predmet jer su me vec dve drugarice pitale da im preporucim profil sa lepim oglasima (ne predmetima nego lepim slikama) da kupe nesto. A sto se tice cena, zaista ne znam jesam li skupa ili ne, volela bih da cujem necije misljenje ☺ U svakom slucaju, prodaja katastrofa...
2018 04 15
Dugo nisam bila prisutna na saju ali smatram da za uspesnu prodaju je potrebno vise podataka o predmetu prodaje i verodostojne fotografije. Ja fotografisem na dnevnoj svetlosti. A cene....pa treba biti realan :-) Prodajem nove stvari sa etiketom po ceni koja je znatno niza nego u radnji jer ne bi bilo realno prodavati po ceni kao u radnji :-)
2018 04 15
U pocetku sam dosta radila razmene, jer sam samo takve upite dobijala. Kasnije su krenulu periodi da ne prodam nista dugo, pa onda prodam vise stvari u toku meseca. Kad se skupe pozitivni utisci, lakse je prodati, to sigurno. Vazni su dobri tagovi i dobre slike, kako stoji predmet, ako nadjete sliku sa neta identicnog predmeta, to je najbolje ili da slikate na sebi ako Vam dobro stoji. Ja sam u skladu sa svojim slikama, koje nisu najbolje, spustila cene da budu sto prihvatljivije, te kupci uglavnom budu jako zadovoljni kad stigne predmet. Najveca greska koju sam cinila je kad slikam na sebi nesto sto mi nikako ne stoji. To Vam je ujedno savet sta da ne cinite 😅
2018 04 15
> jacaikaja: > U pocetku sam dosta radila razmene, jer sam samo takve upite dobijala. Kasnije su krenulu periodi da ne prodam nista dugo, pa onda prodam vise stvari u toku meseca. Kad se skupe pozitivni utisci, lakse je prodati, to sigurno. Vazni su dobri tagovi i dobre slike, kako stoji predmet, ako nadjete sliku sa neta identicnog predmeta, to je najbolje ili da slikate na sebi ako Vam dobro stoji. Ja sam u skladu sa svojim slikama, koje nisu najbolje, spustila cene da budu sto prihvatljivije, te kupci uglavnom budu jako zadovoljni kad stigne predmet. Najveca greska koju sam cinila je kad slikam na sebi nesto sto mi nikako ne stoji. To Vam je ujedno savet sta da ne cinite 😅 Znaci da ulozim u ogromno ogledalo... potrudicu se i to da uradim 😊
2018 04 15
Da jecikaja je u pravu, kod mene nedelje, meseci prodju bez ijednog pitanja a kamoli prodaje :( Zatim nastupi period od par dana kada svaki dan idem u postu i to minimum jednom dnevno :) Pravilo je da nema pravila, ali definitivno ne treba imati velika ocekivanja niti se nervirati....barem ja tako :)
2018 04 15
> Marija-Maja: > Da jecikaja je u pravu, kod mene nedelje, meseci prodju bez ijednog pitanja a kamoli prodaje :( > Zatim nastupi period od par dana kada svaki dan idem u postu i to minimum jednom dnevno :) > Pravilo je da nema pravila, ali definitivno ne treba imati velika ocekivanja niti se nervirati....barem ja tako :) Tacno :) Nisam imala mnogo prodaja/razmena, ali mi se jednom desilo da sam slala nekoliko paketa, slicnih sadrzina, cini mi se da sam po 5x proverila svaki :-D
2018 04 15
Eto, bas sam se pitala da li tako i drugima 🙂 Treba uloziti u dobru kameru i dobro osvetljenje, mozda i u veliko ogledalo, ako imate stosta da postavljate i isplati Vam se..sve u skladu sa cenom koju zelite da stavite 😅
2018 04 15
> Eto, ako sam razbila maler još nekome doživeću to kao da sam pola profila rasprodala! 8-) 8-) 8-) <3 <3 <3 :") :") :") Loki probaj i kod mene :D <3 Mozda me stvarno neki maler poterao 😂
2018 04 15
> Eto, ako sam razbila maler još nekome doživeću to kao da sam pola profila rasprodala! 8-) 8-) 8-) <3 <3 <3 :") :") :") Loki probaj i kod mene :D <3 Mozda me stvarno neki maler poterao 😂
2018 04 15
Krenuloooo,hvala Loki <3 <3 <3 Idemooooo
2018 04 16
*STARS* Neka tako i nastavi :) Sa srećom :)
2018 04 16
> Keikoo: > *STARS* Neka tako i nastavi :) Sa srećom :) Hvala puno <3 Spremam iznenadjenje za devojke,uskoro ;)
2018 04 16
Hahahaahahhahahaha............pa ja funkcionisem kao detelina sa cetiri lista-ode i Vesace haljina!!!! :") :") :") :") 8-) 8-) 8-) 8-) Salim se naravno! Ali verujem da puno pozitivne energije na jednom mestu moze da privuce pozitivne stvari!!!!! 8-) ;) Shonakis bez brige, razbicemo maler jos koliko danas! Vidis da ide.... :*
2018 04 16
> danijela4963966: > Cao devojke,videh ovu temu pa da podelim moje misljenje..clan sam sajta i aktivno postavljam oglase na njemu oko 3 godine,za to vreme sam primetila 2 stvari sto se tice prodaje..prva da mi u inboks stizu 95% poruka sa ponudama za razmenu,a drugo da clanice vecinom traze moderne stvari,tacnije kolekciju stvari koja je izasla tipa prosle godine ali da je cena do 1000din ili oko te cifre,bez obzira sto ta stvar nije koriscena i sto u prodaji kosta tipa 4,5 hiljada din,znaci 3,4 puta vise..ne sve clanice naravno,ali bas ogromna vecina..eto to je iz mog dosadasnjeg iskustva,aktivnog koriscenja ovog sajta u protekle 3godine.. Nerealni zahtevi za razmenu ili kupovinu nisu ništa novo na sajtu :) Mene i za stvari snižene na 400 din pitaju za popust ili da platim poštarinu :P Naravno, na nama je da prihvatimo ili odbijemo takve kupce. Što se tiče prodaje na sajtu, nemaju samo nove članice "sušu" . Meni se, recimo, desi da mi se mesec dana ne javi niko, a kasnije mi se javi i 5-6 članica da nešto kupe. Dobile ste odlične savete od Loki: slika + opis + mere+ pristupačna cena i predmet će se prodati :)
2018 04 16
1 2 3 4 5 6 7 ... 19