Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li se nekome desavalo nesto slicno?

Naime, bila sam na putovanju par dana. Stigla sam malopre kuci i u postanskom sanducetu zatekla izvestaj o prispecu posiljke iz Velike Plane. Nista nisam narucivala 😐 Pise da je otkupnina 1161,50 dinara Jel se desavalo nesto slicno nekome?
2018 07 19
Ne :") ... Jel imate mozda br posiljke pa pozovite ili idite do poste, da Vam daju br od osobe koja je poslala ili oni kontaktiraju ...Ne znam ,s obzirom da nista niste narucili.. :')
2018 07 19
Da vam nije vraćeno nešto?
2018 07 19
Nije vraceno, devojke su uredno preuzimale pakete 😊 Nije mi stigla ni poruka na telefonu o prispecu posiljke 🤔 Mislim da je neka greska stvarno.
2018 07 19
Nije mi se desavalo slicno. Vrlo moguce da je greska, svakako proverite u posti sa koje adrese je poslato , verovatno su pogresno ukucali adresu ili broj...
2018 07 21
Desilo se mojoj kumi, stigao paket, nista nije narucila, a cena paketa i postarine 1500. Otisla je u postu i ispostavilo se da je greska :D tako da ili zovi ili idi licno :)
2018 07 21
Hmmm, meni se jednom desila jedna situacija, taman kad sam htela da stanem sa narucivanjem preko interneta i na krpicama vec nedelju dana nisam ulazila, stize meni postar, a ja znam da nista nisam narucila i to mi se zapravo vratio paket, svakako ga nisam podigla, sta ce mi kad je bio poklon. U svakom slucaju, bar me je podstaklo da ne napustim sajt :')
2018 07 22