Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li znateee

Hej devojke, sta mislite koje je najbolje mesto ubeogradskoj areeni? Da li ste isle na koncerte? Jeste li bile u fan pit zoni ili ste ipak sedee na tribinama? Gde je po vama najbolje? I zanima me ukoliko uzmem za fan pit kada treba da dodjem ispred arene da zauzmem mesto ako zelim da budem bas blizu bine 😂 Hvala❤️
2018 09 06
Napisah poruku i muz me prekinu i nisam sacuvala, pa cu da pisem opet... :( x-) Sta se slusa, ako nije tajna ? Najnajnajblize bini mozes biti preko partera ili tog fan pita. Imas na sajtu arene verovatno plan prodaje, pa se vidi gde je sta u smislu cene. Sto se tice partera ukoliko je neka velika zvezda, sta znam, bice guzva i trebas doci ranije i gurati se za mesto blize bini. Kad sam bila mladja(nisam ni sad stara), isla sam dosta, bila sam tipa na 50 cent-ovom koncertu, pri ulazu su me toliko gurali da sam bila u vazduhu, nisam stajala na svojim nogama. Zvuci smesno, ali bilo je strasno u tom trenutku. ,:) U Fan pit zoni nikad nisam bila, cini mi se da su skuplje karte ili se to vec daje onim najvernijim fanovima. Tako da sto se tice mesta i svega nisam upucena. Naletela sam jednom bila na neki video sa koncerta Seke Aleksic i tipa u toj fan pit zoni su svi bili u istim majicama, imali koreografije uz njene pesme. :) Tako da, preporucujem tribine, srednja je cena, nije tolika guzva, mozes da sednes, igras, ma sta god pozelis, toalet je blizu. U svakom slucaju, sve zavisi ko peva, sta ti volis i zelis i ko ti pravi drustvo. :")
2018 09 06
Koncert je Maye Berovic 😂> Zagica: > Napisah poruku i muz me prekinu i nisam sacuvala, pa cu da pisem opet... :( x-) > Sta se slusa, ako nije tajna ? > Najnajnajblize bini mozes biti preko partera ili tog fan pita. Imas na sajtu arene verovatno plan prodaje, pa se vidi gde je sta u smislu cene. > Sto se tice partera ukoliko je neka velika zvezda, sta znam, bice guzva i trebas doci ranije i gurati se za mesto blize bini. > Kad sam bila mladja(nisam ni sad stara), isla sam dosta, bila sam tipa na 50 cent-ovom koncertu, pri ulazu su me toliko gurali da sam bila u vazduhu, nisam stajala na svojim nogama. Zvuci smesno, ali bilo je strasno u tom trenutku. ,:) > U Fan pit zoni nikad nisam bila, cini mi se da su skuplje karte ili se to vec daje onim najvernijim fanovima. Tako da sto se tice mesta i svega nisam upucena. Naletela sam jednom bila na neki video sa koncerta Seke Aleksic i tipa u toj fan pit zoni su svi bili u istim majicama, imali koreografije uz njene pesme. :) > Tako da, preporucujem tribine, srednja je cena, nije tolika guzva, mozes da sednes, igras, ma sta god pozelis, toalet je blizu. > U svakom slucaju, sve zavisi ko peva, sta ti volis i zelis i ko ti pravi drustvo. > :")
2018 09 06