Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste isle na tretman ?

Drage clanice, verovatno ste upoznate sa aktuelnom takozvanom maderoterapijom , odnosno masazom oklagijama za uklanjanje celulita ? :D Zelela bih cuti Vasa iskustva ukoliko je neko isao na to ,da li pomaze i koliko tretmana je okvirno potrebno do nekih rezultata ?
2018 09 09
Zdravo 🙂 Radim u salonu , gde se radi vec pomenuta masaza , pa ti mogu reci iskustva misterija ☺ Neko kaze da boli, neko ne, zavisi naravno i od praga boli 🙂 Jako je vazno da onaj ko je radi, je usavrsen za to, (svi oni imaju sertifikate za rad, ali je pitanje ko zaista lepo radi, da ne radi na silu i stiska bzvz 😒) i sta jos ide uz maderoterapiju, drezana neka, manuelna masaza ... jer se ne moze postici dobar rezultat samo oklagijama. Okvirno je potrebno oko 5 terapija, do 10, da bi se videli rezultati i naravno, piti sto vise vode, vise setati , za jos bolje rezultate 🙂 Nadam se da sam iole pomogla 🙂
2018 09 10
Tamara123, koje su cene u tom salonu u kom radite?
2018 09 10
Znam devojku u Surcinu koja radi, devojke su prezadovoljne, i vide se na fotkama rezultati... Nije da se bas nista ne oseti, ali kao sto devojke kažu, sve zavisi od praga bola... Kod ove devojke je 1000 dinara mislim jedan dan, većina ide 10 tretmana tj 10 dana zaredom
2018 09 10
Hvala :") Planirala sam da idem , pa eto da se malo bolje informisem .. Sto se cene tice , kako sam se raspitala , mislim da je 1000 din jedan tretman.
2018 09 10
Jedan je 1500, ali ako se uzme paket od 10, onda se dobije popust pa bude ukupno 13000 ☺ I ne ide samo madero, nego i elektrostimulacija , plus masaza brsljenom koji daje rezultate mnogo brze 😊
2018 09 10
Hvala Tamara123 :*
2018 09 11
Nema na cemu 🤗😘
2018 09 11