Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sta je poslednje sto ste kupile?

Cao devojke! Volim ove relax teme i stoga zapocinjem jednu: Sta je poslednje sto ste kupile/prodale, sta ste kupile, a da ste se po povratku iz radnje zapitale sta vam bi da tilo kupite! Evo ja sam npr.poslednji put kupila juce jedan prsluk u c&a 35e, carape oko 10e i pantalone oko 20e, stavicu alike posle/ a prodala sam pre neki dan na sajtu stajler za kosu 1800din. A sto se tice promasaja.....imam ih precesto, desava mi se da vec u povratku iz radnje razmisljam sta ce mi to, ali i da kupim u fazonu " smrsacu" (naravno to se nikad nije desilo😂) Sta ste vi poalednje pazarile, ubacite sliku inapisite zasto, sta vam se svidelo....
2018 09 28
Uh sad tek shvatam kako nisam nista kupila od maja 🙄 . Zaista imam gomilu stvari, previse bas previse. Tako da mi realno nista posebno i ne treba ( naravno imamwish list - npr neka topla zimska pidzama, dobre patike, dobre crne farmerke ...itd) i trudim se zaista da vise ne kupujem random, sta je na snizenju itd nego samo stvari koje sam prethodno zapisala. Jer ja vise nemam gde da drzim stvari 😂😂😂
2018 09 28
Ali ranije sam bas dosta kupovala onako u prolazu, mozda zatreba daj da uzmem, u bas je na snizenju da uzmem dok se ne rasproda i ostale fore... obucem jednom ili ni jednom i to stoji. Zato je i vecina stvari na mom profilu kao nova. 😂 ps. Imam jos dosta stvariii koje nisam postavila. Jer trenutno nemam vremena ( zimske jakne, jesenje jakne, dzemperi, duksevi, haljine, pantalone itd) uglavnom je to velicina S-M . Pa ako vam trrba nesto slobodno pisite u inbox , poslacu vam slike...🙂🙂🙂
2018 09 28
Ja sam poslednje kupila crne pantalone kojih u mom slučaju nikad dosta .. 😁 A prodala ovde.. ne sećam se.. davno bilo😂😂😂
2018 09 28
Kupila nobične crne farmeke i čak tri duks haljine ;) I pitam se: šta će mi tri u jednom danu. Valjda što je jedna roze i ima džepove, druga crna ravna, a treća ima kapuljaču. Dve će zasigurno biti okačene za prodaju...... Braon cipele, rieker. Prošlog meseca bordo duboke, isto rieker....
2018 09 28
Kupila sam divnu, limeta boju trikotaznu haljinu I ravne kozne oksfordice. Juce sam se razmenila za jos jednu trikotaznu haljinicu, a planiram da kupim jedan diivan kaputic u Zari I zimsku jaknu. Vise mi nista ne treba. Poslednjih par dana je malo proradila prodaja, a poslednje sam prodala guess naocare, pa ce biti za kaputic.. :")
2018 09 28
Kupila u radnji pelene za bebana i zadovoljna sam 😄 ne secam se kada sam za sebe nesto kupila u zadnja tri meseca 🙈 sad jurim ovde par stvari za sebe al nikako da nadjem to sto mi je neophodno
2018 09 28
Detetu loptu :D sebi ništa od prošlog meseca, a tada neke letnje zalihe tunika za plažu, kombinezona , haljina i kupaći u Women secretu, kom je pukla bretela drugi dan, s skupo sam ga platila.. ispade ovaj drugi, turski, daleko izdržljiviji
2018 09 28
Kupila sam mojim momcima od jedne zenice ski pantalone ,2 kom jaaaako jeftino,sa ptt me izasle 1350 din,super su.😀 Srecnija sam kad njima nesto kupim nego sebi. A sebi sam u avgustu🤔🤔🤔 kupila VS kupaci i versace papuce takodje ovde od divne clanice. Jos sam dobila i poklon pareo.
2018 09 28
Kupila starijem fenomenalne Converse crne jesenje patike, mlađem nekoliko donjih delova trenerkice a sebi nikako da nadjem neki baš kvalitetan ranac 🎒
2018 09 28
> Debela_devojka: > Detetu loptu :D sebi ništa od prošlog meseca, a tada neke letnje zalihe tunika za plažu, kombinezona , haljina i kupaći u Women secretu, kom je pukla bretela drugi dan, s skupo sam ga platila.. ispade ovaj drugi, turski, daleko izdržljiviji 💕💕😇💕💕
2018 09 28
Juče mi je stigao sako, kupljen ovde od jedne divne članice. Prezadovoljna sam. Jbg, ne ide mi prodaja ali mi ikupovina ide samo tako :')
2018 09 29
Ovde sam naručila jednu grunge haljinicu, čekam da se dogovorim sa prodavačicom da je preuzmem. Zauzeta je, ima bebicu i razumem je. Onda jedne LOODE zvoncare, ta članica je uvek ovde i verujem da će, gle ironije, ići brže nego ovo prvo. :D Dogovorila sam razmenu gde ću dobiti zeleni minić, a druga strana choker koji i ovako i onako poklanjam, te jedan kupaći. Poklonila sam još dva chokera, te jedan šorts i jednu pidžamu. Za pidžamu nikako da se sretnem sa devojkom od JUNA. Sad, dugo je bila van Beograda. Prodala sam jedne sandale i kupaći sa kačketom i kaftanom. Čekam da članica uspe da uplati, pa ću moći da kažem da sam prodala i jedne čizme.
2018 09 29
Danas sam kaparisala onu kariranu Bardot haljinicu što je dugo, dugo bila među popularnim artiklima, a u second handu sam našla crni minić za 100 dinara. :O
2018 09 29
Poslednje sto sam kupila su adidas patike, juce iiiii dalje sam zaljubljena u njih bukvalno 😍 A ovde na krpicama sam prosle nedelje prodala teksas suknju, sto se tice promasaja, u poslednje vreme ih nije bilo.
2018 09 30
1 2