Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Zna li neko recept za lepu mini tortu

Pravim decku iznenadjenje pa bi zelela da naprawim mini tortu..ali ne znam koju,ako imate ideju pisite [:osmeh] [:poljubac]
2013 08 13
Ja znam za onu sa keksom i jogurtom.. Laka je.. Ne pece se, ne muti se [:keziti]
2013 08 13
pisi owde recept [:lepota]
2013 08 13
Ja imam odlican recept u tri koraka. 1 - izadjes iz kuce. 2 - odes u radnju i kupis tortu. 3 - vratis se kuci [:jezik]
2013 08 13
hehehe mozda ce tako i biti [:osmeh]
2013 08 13
Pola kilograma lomljenog keksa izlomis ga rukama i pola litra jogurta i sve to rucno izmesas i uvaljas.. i tu dodas po zelji seckanu cokoladu, suvo grozdje, krem bananice, seckane zele bombone.... Sta god ti padne napamet.. [:stidljiv] Sve to izmesas , oblikujes u tortu stavis slag i stavis u frizider [:stidljiv]
2013 08 13
Znam ja (; I kosta svega 300 din (; Sastojci; 1. pola kg keksa, obican, onaj petit..kosta oko 70 din 2. 2 cokolade za kuvanje ( crne ili bele, u zavisnosti da li vise volite cokoladu ili vanilu 80 din 3. 1 puding sa ukusom lsatke pavlake (tako nes xD) 20 din 4. 2 kesice vanilinog secera 10 din 5.litar mleka 80 sve to samo umesas, napravis oblik po zelji, mozes i srce <3 (; i ostavis u frizider da se ohladiii... Najbolja poslastica a za male pare (; PS.Mozes dodati i seces, ako neko bas voli slatko slatko (;
2013 08 13
hvala vam [:osmeh]
2013 08 13
Spooki, to je na foru ove moje? [:keziti] samo je ova moja jos laksa.. [:lepota]
2013 08 13
ja sam skoro pravila decku za rodjendan [:lepota] pola kg keksa petit pola kg slaga 1l kisele vode voce po zelji,ja sam licno stavila banane,krem bananice,jafa keks rasporedis slag na 4 dela,tri jednaka i cetvrti malo vise,jer s njim premazes celu tortu u jedan stavis keks koji si prethodno samlela,ili izlomis prstima,istopi se svakako i izmesas dobro,napravis oblik koji zelis,ja sam srce,na to stavis slag izmesan sa bananama,pa preko sa krem bananicama i jafom,preko slag i mrvice ili vec kako zelis da ukrasis,jako je ukusna,a svega pola sata posla p.s.ja inace ne znam da pravim kolace i torte,ali ova je extra ispala,nista tesko [:smejuljiti] [:poljubac]
2013 08 13
Da, da, takvu sam do skoro pravila, a onda sam otkrila ovuuu, nekkao mi lepsa (; 94 napravi tortu pa probaj (; odusevice se (;
2013 08 13
Probacu i tu.. [:lepota] [:poljubac] [:lepota]
2013 08 13
pa na isti fazon su,samo zavisi ko sta ubaci,ja je obozavam,uvek nesto mozes da dodas i da izmenis,za cas posla,a ukus fenomenalan [:lepota] [:poljubac] [:poljubac]
2013 08 13
Paaa daa, sve sta fora (; Ili kao plazma torta (; Treba ti plazmica, sok od breske ili djus, secer, po zelji cokoladne bananice ili zele bombonice (; I too je to (;
2013 08 13
mora da je dobra,probacu [:poljubac] lepo je nekad iznenaditi voljenu osobu,a mislim da je ovo pun pogodak,lepsi je osecaj i njemu i tebi jer znate da nije samo kupljena,vec pravljena sa ljubavlju [:smejati] [:smejati] [:stidljiv]
2013 08 13
1 2