Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ovde se prodaje nešto??

Jedno vreme sam stavljala akciju sve 500din jeftinije, stavljala poklone uz kupovinu , slala poruke odredjenim profilima da pogledaju moj profil i nista. I kad sam sve to batalila u roku od jednog dana sam prodala 2 stvari i bas su poceli da se raspituju za odredjene stvari. Tako da nema pravila:)
2018 10 12
Potvrđujem da ima mnooogo pre pre predivnih članica!!! ❤️🤗💛
2018 10 13
Uglavnom razmene i samo razmene, izgleda da smo svi dekintirani :P
2018 10 13
I prodajem i kupujem. I ponoviću kao mnogo puta: moramo kupovati, da bi lova cirkulisala. Svi bi da prodaju, niko da kupi , to je najveći problem
2018 10 13
Lilianak ,ja sam dannas prodala pola prrofila :') ( istina , razgovori zapoceti sinoc dok su slike jos stajale ) :')
2018 10 14
> TatCat: > Lilianak ,ja sam dannas prodala pola prrofila :') ( istina , razgovori zapoceti sinoc dok su slike jos stajale ) :') Super ! Zato sto si aktivna na forumu pa te ljudi primete , udju na profil da vide , iz ciste navike razgledanja x-)
2018 10 14
A da nisam razbrbljana ovih dana -jesam :') Imam nekog viska vremena trenutno ,inace me nema mesecima ... :') :')
2018 10 14
Mislim da ljudi generalno nemaju para. Meni npr vise znaci razmena, nego da prodam nesto za 100-200 din. Ovih dana cu "osveziti" profil, pa mozda krene jos bolje, sto se razmene tice. Tu sam da ponesto i kupim, ali sad slabije.
2018 10 15
Ja sam ranije bas dosta prodavala i to cim postavim predmete. Sada ne dobijam cak ni pitanja sto me cudi s'obzitom da sam bas spremna za dogovor i imam atraktivne predmete a niske cene. Pozitivno je sto sam kupila par stvarcica u poslednje vreme od divnih clanica!
2018 10 18
Molim clanice da se izjasne koliko bi dale za ovu torbu,Tj. koliko za prvu sliku torbe i koliko za drugu sliku torbe,tj. trecu sliku.. bitno mi je ko ima vremena neka pogleda, unapred se svima zahvaljujem na izdvojenom vremenu.Znaci koliko novca bi po vama kostale.
2018 10 19
Mildinovic, bez ikakve uvrede i da se ovo ne shvati pogrešno, ali ovako nešto mene lično bi bilo blam i da nekome poklonim, tačnije nebi mi ni palo na pamet tako nešto a kamoli da to nekome prodam. Ako su ove dve zadnje slike zapravo slike one prve torbe gore, i ukoliko je neko nekome ovako nešto prodao- lično meni je ovo dno dna. Apsolutno nema nikakve veze to što je torba Mona, što je koža u pitanju kada je dno torbe toliko raspadnuto da je bukvalno samo za smeće, ali zaista. To na dnu torbe kao da je izrezano skalpelom, tako mi deluje sa slika koje vidim, ili je baš jako dugo srajala pa se sama od sebe "razdvojila-pukla", mada obzirom na to ako je prava koža u pitanju trebalo bi godinama da stoji negde na nekom neadekvatnom mestu da bi ovako to sada izgledalo. Ništa lično, samo moje mišljenje.
2018 10 19
Devojka je kupila takvu tasnu😡😡😡
2018 10 19
I posle se cudimo sto se roba sve teze i slabije prodaje. Mozda i nije problem u "ne(i)manju novca" koliko u "ne(i)manju poverenja" u oglase i opise. Meni bude puno srce kada mi kupci kazu da je roba koja im stigne - uzivo jos lepsa nego na slikama. Jedino sto se nacekam da se neko usudi da na osnovu tih slika kupi. :-)
2018 10 19
Zato uvek zelim da posaljem video preko vibera iz svih uglova da budu 100% sigurne u to sto kupuju. :)
2018 10 19
Da tako je, vama hvala na javljanju, ovo je jedna te ista torba koju sam ja platila 4000 din. i plus ptt.260 din..i plus sto sam toliko nervozna da ludim od tuge i brige da neko ovakav moze da postoji i da mi ovako naudi, a da nista kriva nisam.
2018 10 19