Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ovde se prodaje nešto??

> Selena86: > Zato uvek zelim da posaljem video preko vibera iz svih uglova da budu 100% sigurne u to sto kupuju. :) To je skroz posteno.
2018 10 19
> mildinovic: > Da tako je, vama hvala na javljanju, ovo je jedna te ista torba koju sam ja platila 4000 din. i plus ptt.260 din..i plus sto sam toliko nervozna da ludim od tuge i brige da neko ovakav moze da postoji i da mi ovako naudi, a da nista kriva nisam. Bas sam iznenadjena. Koliko sam samo stvari bacila u djubre jer mi je bilo glupo da prodam makar i za par stotina din., a te stvari su neuporedivo bile bolje nego ova torba koju ste Vi kupili. Jeste li kontaktirali prodavca da Vam vrati novac? Pokusajte i to pre ostavljanja negativnog utiska. Mozda i prihvati.
2018 10 19
4000din. za ovo?!? :o Nemam reči zaista za onog ko je mogao prodati torbu u ovakvom stanju, zaista dno dna! Mildinovic, kada Vam je stigla ova torba i od koje članice? Ako ste je ovih dana dobili u ovakvom stanju, otvorite temu u podforumu O korisnicima sajta, jer ukoliko niste znali za oštećenje (provalija bre, kakvo oštećenje!) ovo je klasična prevara, i u temi stavite link profila članice koja Vam je ovo prodala.
2018 10 19
Ja licno nisam nista prodala ima mozda mesec-dva,ali sam videla da ima kao fore za bolju prodaju,da obnovimo oglase i tako.:) Sto se torbe tice,ja sam toliko razocarana da takvi ljudi postoje...Samo ne znam kako spavaju :(
2018 10 19
Ma sve sam,valjda uradila zvala i advokata ali ona novac nece da vrati..ovo mi nije trebalo u zivotu..
2018 10 20
Zakljucila sam da se prodaju najvise markirane i skupe stvari. Ne znam ali meni se ne svidja kad neko stavi cenu odece vecu nego sto je u prodavnici a jos cudnije je to sto neko kupi i plati toliko skupo.
2018 11 20
Ja sam skontala da definitivno bolje se prodaju skupe stvari i da ih treba vrteti stalno po oglasima,naravno,pod uslovom da sajt radi... Cim je roba jeftinija,imaju komentar,da li je sve ok!!!? Jesteeeee,hocu da prodam😣😣😣😣!!!
2018 11 20
> *STARS*: > Ja sam skontala da definitivno bolje se prodaju skupe stvari i da ih treba vrteti stalno po oglasima,naravno,pod uslovom da sajt radi... > Cim je roba jeftinija,imaju komentar,da li je sve ok!!!? > Jesteeeee,hocu da prodam😣😣😣😣!!! Bas tako!
2018 11 22
1 2 3 4