Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako razlikovati original i fejk sat?

Ovo se konkretno odnosi na Fossil sat koji već duže vreme želim da kupim. Čula sam i ostala šokirana da na sajtu ima gomila fejk Fossil satova? Da li je moguće razlikovati? Da li je moguće i da garanciju sa pečatom lažiraju? Generalno mi nije jasno kad vidim gomilu satova kupljenih u Austriji, a ovde se prodaju po mnogo manjoj ceni, pa čak i sa povratom poreza gde je tu računica....
2018 10 22
E mene je jedna clanica ovde naucila kako da prepoznam original sat☺ Mora da ima utisnut osmocifreni broj ugraviran malim sitnim brojevima,na deli gde se zatvara ili na samom satu..Svaki sat to mora da ima..i to je original Mineralno stako kome nemozes nista Mora sam sat biti tezak a ne lak to je fejk Ima tu dosta caka.. Sa parfemima isto cevcica nesme biti zakrivljena to nije original parfem i tdtd.. Pitajte vekip60 ☺☺ zena se razume i zna dosta me je naucila tako da sad znam...Da na sajtu kruze original ali nije ni o od originala
2018 10 22
U suštini dakle jedino da mi slika sat, pošto nismo iz istog grada... pošto staklo svakako ne bih ni znala, a nisam u prilici ni to da procenim, kao ni težinu... Bilo bi dobro da postoji neka tema kako uočiti fejkove, meni se jednom desilo da sam prodala guess bluzicu, ali zaista nisam mogla ni pretpostaviti da je fejk, pošto sam je dobila na poklon, svakako sam se dogovorila sa devojkom i vratila novac, prosto mi nije palo na pamet da mi neko može pokloniti fejk, a nisam ni obraćala pažnju na etikete toliko do tada. Drugo je kad prodajem stvari koje sam lično kupila i znam gde sam kupila. Da li bi Sladjo znala sa slike proceniti da li je fejk sat ili ne? A i parfemi su mi večita nedumica, tj kupovina od šanera... kupila sam nedavno od šanera parfem, tester, proverila sam kod i to je to, proizveden prošle godine. Ali realno ako uspeju sve da lažiraju, zašto ne bi mogli i kod? Sad sam stalno u nedoumici da li je parfem original, uvek imam osećaj da nekako brže ispari... i odakle im pobogu toliko testera..
2018 10 22
Ovo je odlicna tema!Kada nisam sigurna idem na internet i trazim kako izgleda ..fake vs real.Cula sam da postoje fejk npr tasne koje je skoro nemoguce razlikovati.Imala sam situaciju sa nekom Cavalli jaknom...Jaknu sam gledala uzivo,na svakom dugmetu gravura ,sve etikete na mestu,dezen sve kako treba,medjutim materijal mi nikako nije isao uz Cavalli,nikakav..i bas sam bila u zbunu.Trebali bi da otvorimo temu,za tasne,parfeme patike,satove itd...Odnosno da nam clanice koje zasigurno znaju ispisu na sta treba obratiti paznju
2018 10 22
Djumlin..I etikete gledati je komplikovano....Posto se i etikete vrememom menjaju..I tek kada uzmem neki predmet u ruku,mogu da procenim i bez etikete ili serijiskog br. da li je fejk ili ne...
2018 10 22
Samo kada kupujete sat trazite da vam uslika sa svih strana i te brojeve kod gde god se nalazi i taj kod unesite na chrom odmax vam izbaci taj sat☺ Tasna konkretno guess ima iznutra etiketu na kraju nje je kod cim ga unesete na net odmax izbaci isti i to je original.. Ima tu kazem dosta caka.. Ali za sat pkupovina preko neta trazite slike sve moguce i taj kod dali je pozadi na samom kucistu sata ili je na narukvici i znacete dali je original.. Sada sam unela sa mog starog espirit i odmax mi je izbaclo moj sat isti i cenu☺☺
2018 10 22
Sladjo oprosti i hvala ti mnogo, srce si, ako sam dobro razumela kucala si na google chrome da ne kažem google.com :') tj ne postoji sajt kao za parfeme checkcode. Jelena, bilo bi super kad bi postojao podforum fejk vs original sa temama za sve.... eto ja se ne bih nikad usudila preko sajta kupiti guess torbu jer ni uživo ne mogu da razlikujem original. Trenutno mi se jako sviđa Furla metropolis i volela bih da je imam, ali opet kako razlikovati original od fejka... kad vidim da neko na profilu ima takvih 5 torbi, a ostale neke krpice koje su daleko ispod tog cenovnog ranga već mi je alarm da to nije to... nemojte misliti da sam snob sad..
2018 10 22
Uuuhhh..odlicna tema...i ja lovim neki sat, bas Esprit...ima ih i za 700 din..tesko da su to originali..
2018 10 22
Ja sam skoro posto poludeh,isla na net za Starke,koje nosim inace ceo zivot,da vidim sta je fejk a sta original..Posto u poslednje vreme,vidjam mnogo razlicitih unutrasnjih etiketa,velicine kruga sa strane razlicite,pozadi natpis razlicit...Nekako sam shvatila o cemu se radi ,posle sat vremena listanja po netu, ,:) ,:)
2018 10 22
> TatjanaMikulic: > Uuuhhh..odlicna tema...i ja lovim neki sat, bas Esprit...ima ih i za 700 din..tesko da su to originali.. Taj sto si videla je prodat ako si mislila na mk..ali nije obrisan..
2018 10 22
Na flasici od parfemu pise kod?
2018 10 22
> jelena2606: > Na flasici od parfemu pise kod? Da na dnu flašice, Cristojan Dior njihovi parfemi mogu imati kodove i na sredini flašice..
2018 10 22
Super ste devojke Da tako sam Mici i kucala za parfem, ali oper razmišljam, ako mogu kopirati sve, što ne bi mogli i kod. Da li biste kupili parfem od šanera čak i ako je kod ok? Kad nađem adekvatan Fossil i Furlu, stavljam ih ovde da ih procenjujete :')
2018 10 22
> MiciZara: > > jelena2606: > > Na flasici od parfemu pise kod? > Da na dnu flašice, Cristojan Dior njihovi parfemi mogu imati kodove i na sredini flašice.. Da
2018 10 22
Imam Pacco Rabanne Lady Millon...kupljen u parfimeriji u Knezu,na flasici nema nikakav kod,a cevcica je blago zakrivljena...Ima samo natpis koji ide u krug na flasici kada se podigne cep ali nigde bar koda
2018 10 22
1 2 3