Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Potreban savet za stapni mikser :)

Treba da kupim stapni mikser. Da li imate preporuku za neki pristojan u klasi jeftinijih? Nasla sam povoljno Sencor stapni mikser, da li neko ima nekakvo iskustvo?
2018 10 23
Koliko povoljno? Moji roditelji imaju dugo neki model FIRST i super je, predobro usitni. oko 2800din. Dok sam ja uzela Delimano, komplet 3 u 1, sa seckom itd, uopste nisam zadovoljna, stalno mi ostaju neki komadici.
2018 10 23
Ja imam delimano, meni je ok, ali nevredi koliko košta.. kupila sam taj set kad je bio na 70%.popusta
2018 10 23
@Zagica mislila sam oko 2000 din. Ovaj Sencor-ov sam nasla za 800din. razmisljam da li da ga kupim :) Secka sam vec kupovala i poklonila, nisam zadovoljna kako usitni, presla sam na rucno seckanje :)
2018 10 23
> Debela_devojka: > Ja imam delimano, meni je ok, ali nevredi koliko košta.. kupila sam taj set kad je bio na 70%.popusta I ja mislim da im proizvodi ne vrede bas toliko. Mislim da je pored marke vazna i jacina motora. Pre par godina sam kupila neku cediljku za voce, slabiju, jedva okrene pomorandzu, kasnije sam kupila jacu, vrti ko luda ,:) Verovatno to vazi za sve proizvode, pa i za stapni. Zato se raspitujem, ne bih da kupujem duplo :|
2018 10 23